• Informacje na temat:

  karol młot

Artykuły na temat: karol młot
 • Rzut młotem na rekord Polski - 78,46 m dał Anicie Włodarczyk srebrny medal mistrzostw świata w Moskwie. Na Łużnikach zwyciężyła Rosjanka Tatiana Łysenko - 78,80. Tomasz Majewski pchnął kulę na szóste miejsce.

 • Rio 2016. Piłkarze ręczni zagrają o finał, Nowicki powalczy o medal w rzucie młotem

  W piątek 19 sierpnia (czasu lokalnego) polscy piłkarze ręczni zagrają z Danią w półfinale igrzysk w Rio de Janeiro. Pod nieobecność Pawła Fajdka, o olimpijski medal w rzucie młotem powalczy Wojciech Nowicki. Wystąpią też kajakarki, które już stały na podium w Rio.

 • Lekkoatletyczny Puchar Świata. Polacy zajmują trzecie miejsce na półmetku

  ...​Polscy lekkoatleci zdobyli 77 punktów i zajmują trzecie miejsce na półmetku rywalizacji Pucharu Świata w Londynie. Prowadzą Amerykanie - 109 pkt. Najbardziej wartościowy wynik uzyskała w rzucie młotem Anita Włodarczyk - 78,74 co jest najlepszym tegorocznym rezultatem na świecie. W klasyfikacji generalnej przed biało-czerwonymi są jeszcze Francuzi - 85 pkt. Z kolei czwarta Jamajka ma dokładnie...

 • Rio: To z nimi wiążemy największe medalowe nadzieje. Dziś rywalizację zaczynają lekkoatleci

  Lekkoatleci będą dziś w centrum uwagi polskich kibiców na olimpijskich arenach w Rio de Janeiro. Rywalizację rozpoczną m.in. Anita Włodarczyk w rzucie młotem, dyskobol Piotr Małachowski, a także Adam Kszczot i Marcin Lewandowski w biegu na 800 m.

 • Rio: Nowacka i Nowicki z brązem, finał nie dla szczypiornistów

  Po brązach Oktawii Nowackiej w pięcioboju nowoczesnym i Wojciecha Nowickiego w rzucie młotem do dziesięciu powiększył się medalowy dorobek polskich sportowców w igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Piłkarze ręczni ulegli w półfinale Danii 28:29 po dogrywce. Nowacki i Nowicki skończyli rywalizację na trzecich pozycjach, choć ich droga do podium wyglądała zgoła inaczej.

 • Paweł Fajdek (Agros Zamość) wynikiem 76,23 m wygrał rywalizację w rzucie młotem na lekkoatletycznych mistrzostwach Polski AZS w Łodzi. Fajdek wyprzedził Szymona Ziółkowskiego (AZS Poznań) - 75,03 m. Obaj najlepsze wyniki osiągnęli w pierwszych próbach.

 • "Złote Kolce" dla Anity Włodarczyk i Tomasza Majewskiego

  Srebrna medalistka igrzysk w Londynie w rzucie młotem Anita Włodarczyk i dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą Tomasz Majewski zostali zwycięzcami 43. rankingu "Złote Kolce" na najlepszych lekkoatletów roku prowadzonego przez redakcję "Sportu" i PZLA.

 • Rywale oglądali plecy Usaina Bolta! Pobił nieoficjalny rekord świata w hali

  Jamajczyk wyprzedził swojego rodaka Sheldona Mitchella aż o 0,35 sekundy. Trzeci był Amerykanin Trell Kimmons (10,34 sekundy), a piąty - Karol Zalewski. Polak wywalczył czas 10,47 sekundy. Bolt po(...) uzyskał w Tampere 10,05 sekundy. Zwykle pod dachem nie rozgrywa się natomiast biegów na tym dystansie. Włodarczyk i Fajdek wygrali w rzucie młotem Anita Włodarczyk wynikiem 77,66 metra i Paweł Fajdek...

 • Reporter RMF FM Andrzej Zaucha rozmawiał z Fryderykiem Engelsem, jednym z głównych teoretyków komunizmu i współpracownikiem Karola Marksa. To nic trudnego. Wystarczy pojechać do Wołgogradu.

 • Związkowcy w PLL LOT chcą zmiany negocjatora ze strony spółki

  ...z kolei chce gwarancji bezpieczeństwa, że nawet po wyroku sądu komitet strajkowy nie zapłaci na ten strajk. Jest to pewnego rodzaju młot, który wisi nad naszymi głowami - powiedziała prof. Monika(...) i wiceprzewodniczącej tego związku Agnieszki Szelągowskiej. Oni i Karol Sadowski (prawnik związkowców) uczestniczą w rozmowach z zarządem. Zarząd LOT w rozmowach reprezentuje Bartosz Piechota oraz trzy inne...

Dyskusje na temat: karol młot