• Informacje na temat:

  karol młot

Artykuły na temat: karol młot
 • Rzut młotem na rekord Polski - 78,46 m dał Anicie Włodarczyk srebrny medal mistrzostw świata w Moskwie. Na Łużnikach zwyciężyła Rosjanka Tatiana Łysenko - 78,80. Tomasz Majewski pchnął kulę na szóste miejsce.

 • Rio 2016. Piłkarze ręczni zagrają o finał, Nowicki powalczy o medal w rzucie młotem

  W piątek 19 sierpnia (czasu lokalnego) polscy piłkarze ręczni zagrają z Danią w półfinale igrzysk w Rio de Janeiro. Pod nieobecność Pawła Fajdka, o olimpijski medal w rzucie młotem powalczy Wojciech Nowicki. Wystąpią też kajakarki, które już stały na podium w Rio.

 • Rio: To z nimi wiążemy największe medalowe nadzieje. Dziś rywalizację zaczynają lekkoatleci

  Lekkoatleci będą dziś w centrum uwagi polskich kibiców na olimpijskich arenach w Rio de Janeiro. Rywalizację rozpoczną m.in. Anita Włodarczyk w rzucie młotem, dyskobol Piotr Małachowski, a także Adam Kszczot i Marcin Lewandowski w biegu na 800 m.

 • Rio: Nowacka i Nowicki z brązem, finał nie dla szczypiornistów

  Po brązach Oktawii Nowackiej w pięcioboju nowoczesnym i Wojciecha Nowickiego w rzucie młotem do dziesięciu powiększył się medalowy dorobek polskich sportowców w igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Piłkarze ręczni ulegli w półfinale Danii 28:29 po dogrywce. Nowacki i Nowicki skończyli rywalizację na trzecich pozycjach, choć ich droga do podium wyglądała zgoła inaczej.

 • Paweł Fajdek (Agros Zamość) wynikiem 76,23 m wygrał rywalizację w rzucie młotem na lekkoatletycznych mistrzostwach Polski AZS w Łodzi. Fajdek wyprzedził Szymona Ziółkowskiego (AZS Poznań) - 75,03 m. Obaj najlepsze wyniki osiągnęli w pierwszych próbach.

 • "Złote Kolce" dla Anity Włodarczyk i Tomasza Majewskiego

  Srebrna medalistka igrzysk w Londynie w rzucie młotem Anita Włodarczyk i dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą Tomasz Majewski zostali zwycięzcami 43. rankingu "Złote Kolce" na najlepszych lekkoatletów roku prowadzonego przez redakcję "Sportu" i PZLA.

 • Rywale oglądali plecy Usaina Bolta! Pobił nieoficjalny rekord świata w hali

  Jamajczyk wyprzedził swojego rodaka Sheldona Mitchella aż o 0,35 sekundy. Trzeci był Amerykanin Trell Kimmons (10,34 sekundy), a piąty - Karol Zalewski. Polak wywalczył czas 10,47 sekundy. Bolt po(...) uzyskał w Tampere 10,05 sekundy. Zwykle pod dachem nie rozgrywa się natomiast biegów na tym dystansie. Włodarczyk i Fajdek wygrali w rzucie młotem Anita Włodarczyk wynikiem 77,66 metra i Paweł Fajdek...

 • Reporter RMF FM Andrzej Zaucha rozmawiał z Fryderykiem Engelsem, jednym z głównych teoretyków komunizmu i współpracownikiem Karola Marksa. To nic trudnego. Wystarczy pojechać do Wołgogradu.

 • Błaszczak: Uchodźcy tworzą enklawy, które są zapleczem terrorystycznym

  ...koncepcja dotyczy godności człowieka, pozycji człowieka. Karol Młot w VIII w. zatrzymał nawałę muzułmańską we Francji. (...) Integracja poprzez sport nie będzie prowadziła do powodzenia tego projektu...

 • Buksowanie „dobrej zmiany”

  ...komunizm uwolni ludzkość od niepewności jutra, od strachu przed wojnami, od nędzy i poniżenia", a na stronie internetowej widnieją sierp i młot, czyli symbole ludobójczego systemu, nie powinna dłużej(...), aby Julian Marchlewski, Bolesław Bierut, Karol Świerczewski, Władysław Gomułka, Wojciech Jaruzelski nie spoczywali obok generałów Tadeusza Bora-Komorowskiego, Ryszarda Kuklińskiego i wielu innych...

Dyskusje na temat: karol młot