• Informacje na temat:

  karol robert

Artykuły na temat: karol robert
 • Na os. Bolesława Chrobrego w ręce kryminalnych z KP Poznań-Północ wpadł 31-letni Karol K. Zatrzymany groził kobiecie, że ją pobije i pozbawi życia. Groźby u pokrzywdzonej wzbudziły obawę spełnienia. Sprawą zajmują się policjanci z Winograd.

 • Polka mieszkająca w Kolumbii: Czuć, że postrach sieje Robert Lewandowski

  Kolumbia, Senegal i Japonia będą grupowymi rywalami piłkarskiej reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Rosji. Jak wyniki losowania przyjęto w Kolumbii? "Kolumbijczycy są spokojni i nie wydają się zbytnio zestresowani faktem, że spotkają się z naszymi rodakami. Czuć, że postrach sieje Robert Lewandowski" - mówi RMF FM Aleksandra Andrzejewska - polska blogerka mieszkająca w Kolumbii...

 • Kościół stał się właścicielem domu Karola Wojtyły

  Jedynym właścicielem domu rodzinnego Karola Wojtyły w Wadowicach stała się Archidiecezja Krakowska. Fundacja Ryszarda Krauzego darowała Kościołowi ostatni udział w budynku muzeum "Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II" - poinformował w środę rzecznik krakowskiej kurii, ks. Robert Nęcek.

 • Dożywocie dla herszta gangu i jego dwóch kompanów oraz 25 lat więzienia dla czwartego z oskarżonych - takie kary Sąd Okręgowy Warszawa-Praga wymierzył gangowi Karola S. za zastrzelenie 3 konkurentów i usiłowanie zabicia dwóch kolejnych.

 • Robert Lewandowski zawodnikiem roku. "To był fantastyczny rok, nie tylko dla mnie"

  Robert Lewandowski został wybrany zawodnikiem 2015 roku w 33. plebiscycie tygodnika "Piłka Nożna". Tytułem najlepszego szkoleniowca uhonorowano trenera reprezentacji Polski Adama Nawałkę.

 • Róża Thun i Karol Modzelewski odznaczeni Orderem Legii Honorowej

  Europosłanka Róża Thun oraz działacz opozycji z czasów PRL prof. Karol Modzelewski zostali uhonorowani Orderami Legii Honorowej; odznaczenia wręczył im podczas wtorkowej uroczystości Ambasador Francji w Polsce Pierre Buhler.

 • W Stargardzkim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie plebiscytu na najlepszego Sportowca Stargardu w roku 2007. Zwycięzcą dwunastej edycji plebiscytu został zawodnik i jednocześnie trener Błękitnych Stargard Robert Gajda.

 • Kuźnia Raciborska: Robert Lewandowski został patronem ulicy

  Piłkarz reprezentacji Polski i Bayernu Monachium Robert Lewandowski został patronem jednej z ulic w Kuźni Raciborskiej. Tabliczkę z nową nazwą przykręcił burmistrz Paweł Macha. Wcześniej ulica nosiła imię Karola Świerczewskiego.

 • Major Robert Karol Grzywna pochodził z Chocianowa, w powiecie polkowickim. Był jednym z czterech pilotów, którzy obsługiwali rządowy samolot z parą prezydencką na pokładzie.

 • Niemiecki minister ironizuje: Nagroda Karola Wielkiego dla Putina

  Rosyjski prezydent Putin "otrzyma być może za kilka lat nagrodę Karola Wielkiego", przyznawaną za zasługi dla integracji europejskiej - na taką ironiczną uwagę pozwolił sobie niemiecki minister finansów Wolfgang Schaeuble.

Dyskusje na temat: karol robert