• Informacje na temat:

  karol vii

Artykuły na temat: karol vii
 • ​Komisja śledcza ds. VAT wystąpi o ukaranie Karola Jenego

  Szef komisji śledczej ds. VAT Marcin Horała (PiS) zapowiedział wystąpienie o ukaranie wezwanego na czwartek w charakterze świadka Karola Jenego, jeśli nie dostarczy on usprawiedliwienia. Jene nie stawił się na przesłuchanie.

 • Karol Strasburger - niezapomniany Tolibowski z "Nocy i dni" - kończy 70 lat

  ..."Życie trzeba przeżyć ciekawie" – powiedział aktor Karol Strasburger, który dziś obchodzi 70. urodziny. W rozmowie z PAP przyznał też, że najbardziej lubi, kiedy ludzie są "po prostu pogodni".

 • VII Przystanek Niepodległość Muzeum Historii Polski

  Trzy trasy dla młodszych i starszych warszawiaków poświęcone przedpowstaniowej stolicy zaplanowano podczas gry miejskiej "Warszawa przed powstaniem styczniowym" zorganizowanej przez Muzeum Historii Polski w ramach VII Przystanku Niepodległość.

 • Sopranistka Eliza Kruszczyńska zdobyła Grand Prix im. Marii Fołtyn w VII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Stanisława Moniuszki. Artystka otrzyma 15 tys. euro. Konkursowe przesłuchania odbywały się w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej od 19 maja.

 • 60. urodziny następcy tronu księcia Karola

  Elżbieta II wydaje wieczorem w Pałacu Buckingham oficjalny bankiet z okazji 60. urodzin swojego syna, księcia Walii Karola. Na urodziny następcy tronu zaproszono ok. 170 gości, w tym koronowane głowy różnych europejskich państw.

 • Brytyjski następca tronu książę Karol - obejmie tron jako Jerzy VII. Informacja dziennika Sunday Times, wywoła z całą pewnością ożywione dyskusje na Wyspach. Dotychczas powszechnie sądzono, że następca tronu wybierze imię Karol III.

 • VII Międzynarodowy Festiwal 'Muzyka w Katedrze

  ...23.08 o godz. 20:00 zapraszamy do Bazyliki NMP (katedra) na kolejny koncert w ramach VII Międzynarodowego Festiwalu "Muzyka w Katedrze" - rok Karola Szymanowskiego - będzie to koncert zamykający tegoroczny festiwal.

 • Za jeden z najcenniejszych wśród 52 tysięcy eksponatów znajdujących się w zbiorach Muzeum Sportu i Turystyki jego dyrektor Tomasz Jagodziński uważa kajak Karola Wojtyły. Ma nadzieję, że w przyszłości placówka będzie miała większe możłiwości ekspozycji.

 • Brytyjski następca tronu książę Karol - obejmie tron jako Jerzy VII.

 • Na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury zmierzyli się młodzi recytatorzy. Uczniowie szkół gimnazjalnych walczyli o miano najlepszych podczas VII Rejonowego Konkursu Recytatorskiego.

Dyskusje na temat: karol vii
 • Re: Bolesne zderzenie z VII klasą. RPD pisze do MEN

  jakoś nikt takich raportów nie robił jak za Platfusów posyłano 6 latki do szkoły, wtedy było wszystko okey .....

 • Re: Bolesne zderzenie z VII klasą. RPD pisze do MEN

  Najlepiej aby uczeń nic nie robił, jak najmniej godzin autobus i do domu , bzdura kompletna nasza młodość w tym tak złym PRL-u było poza lekcjami zajęć sportowych , kółka zainteresowania, itp wiele zajęć a także odrabianie lekcji ,i zajęcia dodatkowe dla słabszych , młodzieży należy stworzyć warunki do zagospodarowania wolnego czasu , w wielu krajach zachodnich Szkoła żyje do późnych godzin wieczornych, szkół i boisk- orliki nie zamyka się po zakończeniu lekcji, uczestniczą w tych zajęciach...

 • Re: Jaruzelski i Kiszczak stracą stopnie generalskie? Dera zabrał głos

  Dziękuję cenzorowi za usunięcie komentarza przypominającego działania papieża Stefan VII wobec swojego poprzednika Forrmozusa po jego śmierci. Niestety, władza cenzora nie umożliwia wygumkowania faktów z historii.

 • Re: Gorzkie słowa ojca zamachowca ze Strasburga

  Nie masz pojecia jak widac kiedy i jak to sie zaczelo. Poczytaj jak to Karol Mlot juz w VII wieku gnal muzulmanow spod Paryza, juz wtedy mieli oni chetke na Europe. Ledwie co ich wierzenia powstaly a juz atakowali Europe. Wiec nie rozpisuj glupot.

 • Re: ​Izraelskie wojsko rozpoczęło ostrzał w Strefie Gazy

  "Arabowie-mahometanie w VII i VIII wieku n.e. podbili Izrael, Syrię, Egipt, północną Afrykę, Sycylię, podeszli pod Rzym, podbili Hiszpanię i siedzieli tam przez 600 lat (!!!), wpierniczali sie do Francji i dopiero Karol Młot zatrzymał ich ----- bo dzisiaj meczety by stały od Rzymu i Paryża po Berlin i Warszawę."

 • Re: Naloty lotnictwa izraelskiego na cele w Strefie Gazy

  Nie było nigdy państwa "Palestyna" Nie ma języka palestyńskiego - oni mówią po arabsku. Nie ma "palestyńczyków", to są Arabowie-mahometanie , którzy w VII i VIII wieku n.e. podbili Izrael, Syrię, Egipt, północną Afrykę, Sycylię, podeszli pod Rzym, podbili Hiszpanię i siedzieli tam przez 600 lat (!), wpierniczali sie do Francji i dopiero Karol Młot zatrzymał ich. bo dzisiaj meczety by stały od

 • Re: Naloty lotnictwa izraelskiego na cele w Strefie Gazy

  Nie było nigdy państwa "Palestyna". Nie ma języka palestyńskiego - oni mówią po arabsku. ... Nie ma "palestyńczyków", to są Arabowie-mahometanie , którzy w VII i VIII wieku n.e. podbili Izrael, Syrię, Egipt, północną Afrykę, Sycylię, podeszli pod Rzym, podbili Hiszpanię i siedzieli tam przez 600 lat (!!!), wpierniczali sie do Francji i dopiero Karol Młot zatrzymał ich. bo dzisiaj meczety by

 • Re: Mocne słowa władz Izraela: Mamy jasną wiadomość

  Nie było nigdy państwa "Palestyna". Nie ma języka palestyńskiego - oni mówią po arabsku. ... Nie ma "palestyńczyków", to są Arabowie-mahometanie , którzy w VII i VIII wieku n.e. podbili Izrael, Syrię, Egipt, północną Afrykę, Sycylię, podeszli pod Rzym, podbili Hiszpanię i siedzieli tam przez 600 lat (!!!), wpierniczali sie do Francji i dopiero Karol Młot zatrzymał ich. bo dzisiaj meczety by stały

 • Re: ​Izraelskie wojsko rozpoczęło ostrzał w Strefie Gazy

  Nie było nigdy państwa "Palestyna". Nie ma języka palestyńskiego - oni mówią po arabsku. ... Nie ma "palestyńczyków", to są Arabowie-mahometanie , którzy w VII i VIII wieku n.e. podbili Izrael, Syrię, Egipt, północną Afrykę, Sycylię, podeszli pod Rzym, podbili Hiszpanię i siedzieli tam przez 600 lat (!!!), wpierniczali sie do Francji i dopiero Karol Młot zatrzymał ich.___ bo dzisiaj meczety by

 • Re: Syria zdeterminowana. Chce odzyskać Wzgórza Golan

  Nie było nigdy państwa "Palestyna". Nie ma języka palestyńskiego - oni mówią po arabsku. ... Nie ma "palestyńczyków", to są Arabowie-mahometanie , którzy w VII i VIII wieku n.e. podbili Izrael, Syrię, Egipt, północną Afrykę, Sycylię, podeszli pod Rzym, podbili Hiszpanię i siedzieli tam przez 600 lat (!!!), wpierniczali sie do Francji i dopiero Karol Młot zatrzymał ich.________ bo dzisiaj meczety