• Informacje na temat:

  karpiński

Artykuły na temat: karpiński
 • Doktor Karpiński o stanie zdrowia Adamowicza: Sytuacja jest bardzo poważna

  ..."Mamy do czynienia z sytuacją dramatyczną, ale prezydent jest pod dobrą opieką" - mówi lekarz Jerzy Karpiński w rozmowie z TVN24. Tymczasem PAP podaje nieoficjalnie, że Adamowicz jest operowany.

 • Komorowski odwołał Arłukowicza, Biernata i Karpińskiego

  Dotychczasowi ministrowie: zdrowia Bartosz Arłukowicz, sportu Andrzej Biernat oraz skarbu Włodzimierz Karpiński odebrali w poniedziałek z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego zaświadczenia o odwołaniu z funkcji - poinformowała Kancelaria Prezydenta.

 • Karpiński o "historycznym" porozumieniu z górnikami

  Minister Skarbu Państwa Włodzimierz Karpiński ocenił, że porozumienie strony rządowej z górniczymi związkami, które powstało na bazie planu przedstawionego 7 stycznia, jest porozumieniem historycznym.

 • Śledczy zajmujący się tzw. aferą taśmową nie znali nagrań z Grasiem, Karpińskim i księdzem Sową

  Nagrania rozmów podsłuchanych w restauracji "Sowa i Przyjaciele" ujawnione w zeszłym tygodniu przez media publiczne, nie są znane prokuratorom, którzy prowadzili postępowanie w tak zwanej aferze taśmowej - ustalili reporterzy śledczy RMF FM. Chodzi o nagranie z prywatnej imprezy, w której uczestniczyli między innymi Paweł Graś, Włodzimierz Karpiński i ksiądz Kazimierz Sowa.

 • Poseł Włodzimierz Karpiński jest kontrkandydatem posła Janusza Palikota w wyborach na szefa Platformy Obywatelskiej w regionie lubelskim. Palikot, obecny szef PO na Lubelszczyźnie, jest zadowolony z decyzji Karpińskiego o kandydowaniu.

 • Dymisje w rządzie. Arłukowicz i Karpiński zabrali głos

  Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz i minister skarbu państwa Włodzimierz Karpiński tłumaczyli, dlaczego zrezygnowali z zajmowanych stanowisk. "Taka decyzja była słuszna i właściwa, to kwestia odpowiedzialności za państwo" - przyznali w rozmowie z dziennikarzami. "Pewien wegetarianin, którego znam, powiedział mi, że to jest zemsta ośmiorniczek" - dodał Jacek Rostowski.

 • ...61-letni Czesław Karpiński został w niedzielę wybrany ponownie na burmistrza Rajgrodu (podlaskie). Zdobył 62,3 proc. ważnych głosów. Jego kontrkandydat Stanisław Rydzewski otrzymał 37,7 proc. poparcia - poinformowała Miejska Komisja Wyborcza w Rajgrodzie.

 • Włodzimierz Karpiński o swojej rezygnacji: Zapłaciłem cenę polityczną

  Każdy minister oprócz fachowości ma też element polityczności. Ja zapłaciłem cenę polityczną" - tak o swojej rezygnacji ze stanowiska po upublicznieniu akt ze śledztwa w sprawie afery podsłuchowej mówił gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM, minister skarbu Włodzimierz Karpiński. "Nie musiałem pożegnać się z rządem, tylko stwierdziłem, że ta medialna rozgrywka związana z tym przestępczym procederem...

 • Włodzimierz Karpiński o swojej rezygnacji: Zapłaciłem cenę polityczną

  ..."Każdy minister oprócz fachowości ma też element polityczności. Ja zapłaciłem cenę polityczną" - tak o swojej rezygnacji ze stanowiska po upublicznieniu akt ze śledztwa w sprawie afery podsłuchowej mówił gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM, minister skarbu Włodzimierz Karpiński. "Nie musiałem pożegnać się z rządem, tylko stwierdziłem, że nie może ta medialna rozgrywka związana z tym przestępczym...

 • Karpiński: Na taśmach nie ma nic, co szkodziłoby dobru publicznemu

  Włodzimierz Karpiński - były minister skarbu - zapowiedział, że dziś wprowadzi w obowiązki swojego następcę Andrzeja Czerwińskiego. Karpiński powiedział na antenie Polskiego Radia, że nowy minister weźmie we wtorek udział w posiedzeniu rządu, spotka się też ze swymi współpracownikami w resorcie.

Zdjęcia na temat: karpiński
Wideo na temat: karpiński
 • Karpiński o swojej rezygnacji: Zapłaciłem cenę polityczną

  "Każdy minister oprócz fachowości ma też element polityczności. Ja zapłaciłem cenę polityczną" - tak o swojej rezygnacji ze stanowiska po upublicznieniu akt ze śledztwa w sprawie afery podsłuchowej mówił gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM, minister skarbu Włodzimierz Karpiński.

 • Dymisje w rządzie. Rezygnują ministrowie: Arłukowicz, Biernat, Karpiński

  Polityczne trzęsienie ziemi. Dymisje złożyli na ręce premier Ewy Kopacz ministrowie: zdrowia - Bartosz Arłukowicz, sportu - Andrzej Biernat i skarbu - Włodzimierz Karpiński oraz trzech wiceministrów. Rezygnację z funkcji koordynatora specsłużb złożył Jacek Cichocki. Ustąpienie ze stanowiska marszałka Sejmu zapowiedział Radosław Sikorski. Z funkcją szefa doradców premiera pożegna się natomiast

 • Ewa Kopacz: gigantyczny wyciek akt śledztwa. Będzie nowy Prokurator Generalny

  Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej premier Ewa Kopacz zapowiedziała dymisje w rządzie. Rezygnacje z funkcji ministrów złożyli: Bartosz Arłukowicz, Włodzimierz Karpiński oraz Andrzej Biernat. Rezygnację złoży także marszałek Sejmu - Radosław Sikorski. Odnosząc się do wycieku akt ze śledztwa w sprawie tzw. „afery podsłuchowej”, oświadczyła: - To podważa zaufanie do prokuratury. Nie pozwolę

Dyskusje na temat: karpiński