• Informacje na temat:

  karski

Artykuły na temat: karski
 • Karski przewodniczącym kolegium kwestorów europarlamentu

  Europoseł PiS Karol Karski został przewodniczącym kolegium kwestorów Parlamentu Europejskiego - poinformowały we wtorek służby prasowe jego frakcji.

 • Karol Karski wybrany na kwestora PE

  Parlament Europejski w Strasburgu wybrał w czwartek europosła Karola Karskiego (PiS) na stanowisko kwestora. Będzie jedną z pięciu osób sprawujących tę funkcję.

 • Paweł Adamowicz uhonorowany Nagrodą Orła Jana Karskiego

  W niedzielny wieczór w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku żona prezydenta Gdańska Magdalena Adamowicz i wraz z córką Antoniną odebrały Nagrodę Orła Jana Karskiego przyznaną pośmiertnie zamordowanemu samorządowcowi "za dzieło dobra, które życiem przepłacił".

 • Karol Karski: Schetyna pogroził sędziom

  ...„Mamy do czynienia z sytuacją, w której sądzono do skutku. Sprawa wracała do pierwszej instancji (…). Pan przewodniczący Schetyna pogroził sędziom i sędzia, który był kiedyś podwładnym ministra Zbigniewa Ćwiąkalskiego orzekł na korzyść Platformy Obywatelskiej” - powiedział w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Karol Karski europoseł PiS i rzecznik dyscypliny partyjnej PiS komentując wyrok sądu, który...

 • Karol Karski jako rycerz. Tak europoseł ubiega się reelekcję

  Ubiegający się o mandat posła do Parlamentu Europejskiego Karol Karski w specyficzny sposób ubiega się o głosy wyborców.

 • Karol Karski z PiS wybrany na kwestora Parlamentu Europejskiego. Miał najmniejsze poparcie

  Eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości Karol Karski wybrany przez Parlament Europejski na stanowisko kwestora. Polski polityk, który sprawował tę funkcję już w poprzedniej kadencji europarlamentu, zajął w tajnym głosowaniu piąte - czyli ostatnie - miejsce.

 • Jan Karski zostanie mianowany pośmiertnie generałem brygady

  W środę w Pałacu Prezydenckim odbędzie się uroczystość nadania przez prezydenta Andrzeja Dudę pośmiertnie Janowi Karskiemu stopnia generała brygady - poinformował we wtorek PAP szef prezydenckiego biura prasowego Marek Magierowski.

 • Nagroda Orła Jana Karskiego pośmiertnie przyznana Pawłowi Adamowiczowi

  W niedzielny wieczór w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku żona prezydenta Gdańska Magdalena Adamowicz odebrała Nagrodę Orła Jana Karskiego przyznaną pośmiertnie jej zamordowanemu mężowi „za dzieło dobra, które życiem przepłacił”.

 • "Inferno", czyli piekło. Premiera biografii Jana Karskiego

  W tym roku mija 75. rocznica Misji Karskiego. 5 lipca ukazał się drugi tom biografii Jana Karskiego. Jej autor, mieszkający w Stanach Zjednoczonych dziennikarz i pisarz Waldemar Piasecki, był(...), że ono ma swoje kręgi. Poza piekielnym kręgiem wojny, który stworzyli hitlerowcy w Polsce, w którym obracał się Karski, było też piekło polsko-polskie. Swarów potępieńczych, rywalizacji, intryg...

 • Prezydent mianował pośmiertnie Jana Karskiego generałem brygady

  Decyzją prezydenta Andrzeja Dudy pośmiertne awanse otrzymali Jan Karski, Władysław Jędrzejewski i Ryszard Kukliński. Awans otrzymał również Ludwik Krempa. Decyzja prezydenta opublikowana została w środę w "Monitorze Polskim".

Zdjęcia na temat: karski
Wideo na temat: karski