• Informacje na temat:

  kasprzak marcin

Artykuły na temat: kasprzak marcin
 • Kasprzak: Miesięcznica smoleńska? Z porażającą pewnością dojdzie do przepychanek

  Z porażającą pewnością dojdzie do przepychanek - zapowiada w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Paweł Kasprzak z ruchu "Obywatele RP", który chce zablokować miesięcznicę katastrofy smoleńskiej. Mówiąc o "zajęciu krzyża" 10 grudnia Kasprzak wyjaśnia, że "chodzi o miejsce, w którym ołtarzyk smoleński jest budowany". "To jest to miejsce, gdzie prezes stawia tę swoją drabinkę i powiada to, co opowiada...

 • Kajoch, Kasprzak i Kajzer walczą o awans

  Dwójka juniorów Unii Leszno: Adam Kajoch i Robert Kasprzak oraz Marcel Kajzer z Kolejarza Rawicz już dzisiaj, w środę 23 kwietnia walczyć będzie o awans do finału krajowych eliminacji do indywidualnych mistrzostw świata juniorów.

 • Kara dożywotniego więzienia grozi 27-letniemu Marcinowi B. z Konina (Wielkopolskie), który zamordował swojego ojca. Miejscowa prokuratura okręgowa skierowała w piątek do sądu akt oskarżenia w tej sprawie - poinformował rzecznik prokuratury, Marek Kasprzak.

 • Polski żołnierz zginął w Afganistanie

  Sierż. Kazimierz Kasprzak zmarł w poniedziałek rano w wyniku ran odniesionych w eksplozji przydrożnego ładunku wybuchowego w Afganistanie. Jest on 21. polskim żołnierzem poległym w tym państwie.

 • Sztukatułka: Warszawa ma swój Tybet

  Warszawski Tybet leży na skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Marcina Kasprzaka. Na rondzie powstaje otwarta galeria street artu, która - poprzez barwne motywy - przybliża kulturę i aktualną historię Tybetu.

 • 15 lat więzienia dla ojcobójcy

  Na karę 15 lat więzienia skazał sąd okręgowy w Koninie (Wielkopolskie) 27-letniego Marcina B., oskarżonego o zabójstwo własnego ojca. Prokurator żądał kary 25 lat, a obrona sześciu lat pozbawienia wolności.

 • Kosiniak-Kamysz: Minister zdrowia olał dyskusję o sieci szpitali

  ...„Mówi się o 200-400 szpitalach” - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz pytany o to, ile może zostać zlikwidowanych placówek na skutek ustawy o sieci szpitali. „Mocno są zagrożone szpitale monospecjalistyczne, chirurgia jednego dnia…” - dodaje gość Marcina Zaborskiego. „Szacowaliśmy to na ostatnich połączonych komisjach, na które nie przyszedł minister zdrowia...

 • Przedwakacyjne bezprawie

  W piątek zakończył się rok szkolny. Marcin Skwarek z Kosut, uczeń kl. II A Gimnazjum w Staninie nie miał powodów, by cieszyć się z wakacji. Powodem było szkolne świadectwo.

 • 27-latek skazany za zabójstwo ojca

  Sąd okręgowy w Koninie (Wielkopolskie) skazał na 15 lat więzienia 27-letniego Marcina B., oskarżonego o zabójstwo własnego ojca. Obrońca zapowiedział apelację od wyroku.

 • Kary 25 lat więzienia zażądał prokurator dla 27-letniego Marcina B., oskarżonego o zabójstwo ojca w Koninie (Wielkopolska). Obrona domaga się sześciu lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do winy. Sąd ogłosi wyrok 10 listopada.

Wideo na temat: kasprzak marcin
 • Kasprzak: Miesięcznica smoleńska? Z porażającą pewnością dojdzie do przepychanek

  Z porażającą pewnością dojdzie do przepychanek - zapowiada w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Paweł Kasprzak z ruchu "Obywatele RP", który chce zablokować miesięcznicę katastrofy smoleńskiej. Mówiąc o "zajęciu krzyża" 10 grudnia Kasprzak wyjaśnia, że "chodzi o miejsce, w którym ołtarzyk smoleński jest budowany". "To jest to miejsce, gdzie prezes stawia tę swoją drabinkę i powiada to, co opowiada

Dyskusje na temat: kasprzak marcin