• Informacje na temat:

  kastet

Artykuły na temat: kastet
 • Osiem kastetów na sklepowej półce

  Zakopiańscy policjanci odnaleźli na sklepowej półce w centrum miasta osiem kastetów i pałkę teleskopową. Białą broń zarekwirowano, a właścicielowi sklepu grozi 10 lat więzienia za handel nią bez wymaganej koncesji.

 • Szef ze wspólnikiem pobili pracownika, który chciał odejść z firmy. Kierowcę z Siemianowic Śląskich zaatakowano przed własnym domem, gdy odbierał świadectwo pracy i zaległą pensję - donosi "Gazeta Wyborcza".

 • Bochnia: Gimnazjaliści z kastetami i nożami

  Zatrzymano trzech organizatorów ustawki, kilkanaście osób wylegitymowano. Uczniowie byli uzbrojeni w kastety, noże i siekierę.

 • Belgia: Kibole z nożami i kastetami

  Według policji, jej akcja miała głównie charakter prewencyjny, gdyż istniało ryzyko, że po południu doszłoby do starć pseudokibiców na ulicach miasta. Wśród zatrzymanych, którzy mieli przy sobie m.in. noże i kastety, byli głównie Francuzi, ale też sześciu Belgów i trzech Polaków. W Brukseli, głównie w okolicach stadionu, porządku pilnuje ok. 400 funkcjonariuszy. (jad)

 • Siedmiu Polaków w wieku od 23 do 39 lat napadło na pracujących w Kutnie Ukraińców, wzywając ich do opuszczenia Polski. Używali nie tylko przemocy słownej, gdyż mieli ze sobą również kastet, nóż i piłkę teleskopową.

 • Atak w katedrze. Rzucił się na księdza i usiłował poderżnąć mu gardło

  ...​Uzbrojony w nóż i kastet napastnik zaatakował księdza Miguela Angel Machorro, który kończył odprawiać mszę w katedrze metropolitalnej w stolicy Meksyku. Mężczyzna usiłował podciąć duchownemu gardło. Księdzu udało się przeżyć. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Wciąż przebywa na intensywnej terapii, jednak - jak informują lokalne media - jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 • Miesięcznica smoleńska: Ponad 40 wniosków do sądu po manifestacjach

  ...danych osobowych. Zdaniem policji, jednej z osób zakłócających porządek funkcjonariusze zabrali kastet.

 • ...14-latka i 15- latka z Warszawy czeka sąd dla nieletnich. Straszy z chłopców w Wielką Sobotę na placu zabaw napadł na 16-latka. Grożąc pałką i kastetem zabrał mu 3,50 zł oraz telefon komórkowy. Komórkę oddał do sprzedania 14-latkowi. Teraz napastnik będzie odpowiadał za rozbój, a jego kolega za paserstwo.

 • Z nożem na imprezę

  ...31-letni mieszkaniec Głogowa został zatrzymany po tym, jak z nożem i kastetem usiłował wejść na jedną z imprez organizowaną w mieście.

 • Gimnazjaliści z kastetami i nożami. Policja zapobiegła "ustawce"

  Nagana, karne przeniesienie do innej klasy, a nawet wystąpienie do kuratora o przeniesienie do innej szkoły - takie kary mogą grozić uczniom dwóch gimnazjów w małopolskiej Bochni. Nastolatkowie uzbrojeni w kastety, noże i siekiery umówili się na bijatykę, zwaną "ustawką". W ostatniej chwili udaremniła ją policja.

Wideo na temat: kastet