• Informacje na temat:

  katona

Artykuły na temat: katona
 • Pierwszy punkt Katona

  W rozgrywanej po raz kolejny "na raty" siódmej kolejce Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej, pierwszy punkt w tegorocznych rozgrywkach zdobyła drużyna Katona, remisując z nieprzewidywalną ekipą Halmaxu, dla której był to już 4 remis w 7 spotkaniach.

 • Borowski o aferze hazardowej: Mnóstwo Katonów, a wszyscy postępują tak samo

  Marek Borowski (SdPl) ocenił podczas debaty nad sprawozdaniem hazardowej komisji śledczej, że sposób, w jaki działali Zbigniew Chlebowski i Mirosław Drzewiecki "był niedopuszczalny".

 • "Generał" w Warszawie z muzyką na żywo

  W sobotę 17 marca w kinie Alchemia na Starym Mieście w Warszawie odbędzie się projekcja klasyki amerykańskiego kina niemego, "Generała" w reżyserii Bustera Katona z nową aranżacją muzyczną na żywo. To będzie niezwykłe połączenie seansu filmowego i koncertu.

 • Sztuka przemówi wieloma językami

  Wileński Teatr Mały i Teatr Katona Józef z Budapesztu zaprezentują się łódzkiej publiczności podczas III Spotkań Teatrów Miast Partnerskich. Łódzką odsłonę sztuki scenicznej przedstawi w swoim repertuarze Teatr Nowy.

 • "Generał" w Warszawie z muzyką na żywo

  W sobotę 17 marca w kinie Alchemia na Starym Mieście w Warszawie odbędzie się projekcja klasyki amerykańskiego kina niemego, "Generała" w reżyserii Bustera Katona z nową aranżacją muzyczną na żywo. To będzie niezwykłe połączenie seansu filmowego i koncertu.

 • "Nasza klasa" w Budapeszcie

  W piątek, 7 października 2011 roku budapesztański teatr Katona József Színhaz wystawi ,,Naszą klasę" Tadeusza Słobodzianka. Spektakl reżyseruje Gábor Máté.

 • Kłopoty rosyjskiej giełdy - wpływ kryzysu, czy przemyślane działania władz?

  To nie światowy kryzys spowodował upadek rosyjskiej giełdy, której wycena w ciągu kilku miesięcy spadła o 74 procent. Tak uważa znany rosyjski ekspert, szef Instytutu Ekonomicznych Analiz i naukowiec waszyngtońskiego Instytutu Katona Andriej Illarionow, który o wywołanie katastrofy oskarża Kreml. Według niego za kryzysem stoi polityka.

 • ...rozpoczął dalszą walkę o wpływy: porozumiał się z Kleopatrą, której pomógł zdobyć egipską koronę, pokonał króla Pontu, a także pompejczyków pod wodza Katona i Scypiona. Po zdobyciu władzy absolutnej...

 • W sobotę w ceremonii opuszczenia flagi wzięli udział prezydent i premier Węgier Laszlo Solyom i Gordon Bajnai, przewodniczący węgierskiego parlamentu Bela Katona, prezes Sądu Najwyższego Andras Baka, przedstawiciele misji dyplomatycznych na Węgrzech. Do katastrofy prezydenckiego Tu-154 doszło 10 kwietnia pod Smoleńskiem. Zginęło 96 osób, w tym Prezydent RP Lech Kaczyński i jego małżonka Maria.

 • Poseł SLD nie zdołał wprowadzić punktu o odwołanie Dorna

  Iwiński wchodząc na mównicę poinformował marszałka, że chce zgłosić wniosek formalny - powołał się przy tym na jeden z artykułów regulaminu Sejmu, dotyczący zmian w sposobie prowadzenia dyskusji w zaplanowanych debatach. Kiedy marszałek udzielił mu głosu, poseł Sojuszu zaapelował, aby Sejm w pierwszej kolejności przegłosował wnioski o odwołanie Dorna. - Republika Rzymska miała Katona...

Zdjęcia na temat: katona
Dyskusje na temat: katona