• Informacje na temat:

  kazimierz iv

Artykuły na temat: kazimierz iv
 • Zmarł Kazimierz Wojciech Czaplicki

  ...​W wieku 73 lat zmarł Kazimierz Wojciech Czaplicki - poinformowała na stronie internetowej Państwowa Komisja Wyborcza. Był on wieloletnim szefem Krajowego Biura Wyborczego i jednocześnie sekretarzem Państwowej Komisji Wyborczej.

 • Wrocław: Kazimierz Ujazdowski rezygnuje z kandydowania

  Europoseł Kazimierz Ujazdowski zrezygnował z kandydowania na prezydenta Wrocławia. Zapowiedział też, że nie poprze żadnego innego kandydata.

 • Kazimierz Kutz świętował 89. urodziny

  Reżyser Kazimierz Kutz – autor filmów eksplorujących trudną historię Górnego Śląska, felietonista, a przez wiele lat także polityk świętował w niedzielę w Teatrze Śląskim im. St. Wyspiańskiego w Katowicach swoje 89. urodziny.

 • Kazimierz Dolny: Boisko na cmentarzu żydowskim?

  Chasydzi z Izraela domagają się przeniesienia boiska przy nowo wybudowanej szkole w Kazimierzu Dolnym. Ich zdaniem powstało ono na dawnym cmentarzu żydowskim. Lubelska prokuratura bada, czy nie doszło m.in. do znieważenia miejsca pochówku.

 • Kazimierz Murawski nowym prezesem Polskiego Holdingu Obronnego

  Polski Holding Obronny ma nowego prezesa. Jak dowiedzieli się reporterzy RMF FM, postępowanie konkursowe wygrał Kazimierz Murawski, szwagier byłego wicepremiera Romana Giertycha.

 • Kazimierz Ujazdowski zrezygnował z członkostwa w PiS

  ..."Dziś zrezygnowałem z członkostwa w PiS" - napisał na Twitterze Kazimierz Michał Ujazdowski. "Nie mogę akceptować polityki trawiącej potencjał Polski w zbędnych konfliktach" - podkreślił.

 • Dziś pogrzeb Kazimierza Karabasza - wybitnego polskiego reżysera

  Dzisiaj na Wojskowych Powązkach w Warszawie odbędzie się pogrzeb reżysera i klasyka polskiego dokumentu filmowego - Kazimierza Karabasza. Karabasz zmarł w Warszawie w nocy z 10 na 11 sierpnia. Miał 88 lat.

 • Wrocław: PO wycofuje poparcie dla Kazimierza Michała Ujazdowskiego

  ...- PO wycofuje poparcie dla kandydata na prezydenta Wrocławia Kazimierza M. Ujazdowskiego - poinformował w poniedziałek szef PO Grzegorz Schetyna. Zapowiedział, że wspólnego kandydata na prezydenta miasta wskaże Nowoczesna.

 • Zmarł biskup senior diecezji kieleckiej Kazimierz Ryczan

  Po ciężkiej chorobie zmarł biskup senior diecezji kieleckiej, Kazimierz Ryczan - podała w środę Katolicka Agencja Informacyjna. Biskup Ryczan był ordynariuszem diecezji w latach 1993-2014.

 • Kard. Kazimierz Nycz odwiedzi protestujących w Sejmie

  ...​Metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz odwiedzić ma w sobotę protestujących czwarty tydzień w Sejmie niepełnosprawnych oraz ich rodziców i opiekunów - poinformował w piątek w mediach społecznościowych Komitet Protestacyjny Rodziców Osób Niepełnosprawnych.

Zdjęcia na temat: kazimierz iv
Wideo na temat: kazimierz iv
 • "Po beatyfikacji wciąż powinniśmy poznawać życie papieża"

  Czas po beatyfikacji papieża powinniśmy poświęcić na kontynuowanie poznawania pontyfikatu Jana Pawła II i jego życia - podkreślił kardynał Kazimierz Nycz.

 • "Nic nie zastąpi tego przeżycia"

  Zachęcajcie wszystkich, żeby pojechali do Rzymu na uroczystość beatyfikacji - mówił kardynał Kazimierz Nycz. Nie ma się czego bać, jest wiele miejsca dla pielgrzymów - uspokajał.

 • "Beatyfikacja szczególnie nam bliska"

  Kardynał Kazimierz Nycz podkreślił, że beatyfikacja pozwoli na nowe odczytanie pontyfikatu Jana Pawła II. Zaapelował, by wierni przeżyli ją w sposób godny, radosny i głęboko refleksyjny.

Dyskusje na temat: kazimierz iv