• Informacje na temat:

  kępiński

Artykuły na temat: kępiński
 • Poseł SLD Adam Kępiński zrezygnował ze startu do PE

  Poseł Adam Kępiński (SLD) zrezygnował ze startu w wyborach do PE, o czym poinformował w wydanym w czwartek oświadczeniu. Swoją decyzję tłumaczy "bezpardonowym naruszeniem prywatności" przez publikację w jednym z dzienników.

 • ​SLD: Nie będzie kary dla posła Kępińskiego za wyjazd na Krym

  Klub parlamentarny SLD nie ukarze swojego posła Adama Kępińskiego za wyjazd na Krym, gdzie był obserwatorem uznawanego przez Polskę za nielegalne referendum na Krymie. Kępiński zapewnia, że na Krymie nie reprezentował SLD, a "wyłącznie własną osobę".

 • Poseł Kępiński: Na Krymie nie reprezentuję ani Sejmu, ani SLD

  Pojechałem na własne ryzyko, za własne pieniądze, z organizacją pozarządową (). Nie reprezentuję ani Sejmu, ani SLD - tak skomentował dla PAP swój wyjazd na Krym poseł SLD Adam Kępiński, odnosząc się do krytyki tego wyjazdu przez polityków innych partii.

 • W piątek do klubu SLD przejdzie poseł Ruchu Palikota Adam Kępiński - dowiedziała się nieoficjalnie ze źródeł zbliżonych do władz klubu Sojuszu.

 • Muzeum Ziemi Kępińskiej w Kępnie (woj. wielkopolskie) pozyskało do swoich zbiorów korespondencję wybitnego polskiego kolorysty Piotra Potworowskiego. Artysta zmarł 50 lat temu - 24 kwietnia 1962 r.

 • Twój Ruch chce, aby Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Agencja Wywiadu zbadały sprawę wyjazdu posła SLD Adama Kępińskiego na Krym, gdzie był obserwatorem uznawanego przez Polskę za nielegalne referendum.

 • 10 kandydatów na nowego szefa SLD. Wśród nich Czarzasty, Senyszyn i Wenderlich

  Włodzimierz Czarzasty, Krzysztof Gawkowski, Michał Huzarski, Adam Kępiński, Tomasz Nesterowicz, Piotr Rączkowski, Joanna Senyszyn, Dariusz Szczotkowski, Jerzy Wenderlich oraz Zbyszek Zaborowski ogłosili na konwencji Sojuszu Lewicy Demokratycznej swój udział w wyborach przewodniczącego partii. Zgodnie z zapowiedzią, o reelekcję nie będzie się ubiegał Leszek Miller.

 • ...20 jednostek straży pożarnej gasiło we wtorek pożar stolarni w miejscowości Łęka Opatowska (pow. kępiński). Jedna osoba uległa lekkiemu zatruciu.

 • Miller: Polska reakcja ws. Krymu powinna być zgodna z zachowaniem UE

  Polska w sprawie Krymu musi reagować tak jak Unia Europejska - uważa przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Leszek Miller. Zapowiedział też, że będzie rozmawiał z posłem Sojuszu Adamem Kępińskim, który wyjechał na Krym w roli obserwatora referendum.

 • Wczoraj na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Brzezie powiat kępiński (Wielkopolska) doszło do tragicznego wypadku. Kobieta w wieku około 25 lat wybiegła z przydrożnego parkingu wprost pod nadjeżdżający autobus marki Mercedes jadący do Warszawy.

Zdjęcia na temat: kępiński
Wideo na temat: kępiński
 • Miller: Tusk wciąga nas w swoją kampanię. SLD nie da sobie dorobić gęby

  Adama Kępińskiego, który pojechał obserwować referendum na Krymie, jest wiele spostrzeżeń, które nie mogą się podobać Moskwie, mogą za to podobać się Radosławowi Sikorskiemu" - zaznacza. "Zdjęcie w slipach zrobiono Kępińskiemu, kiedy był jeszcze w partii Palikota. Chłód kafelkowej podłogi dobrze mu zrobił. Przeszedł do SLD" - dodaje.

Dyskusje na temat: kępiński