• Informacje na temat:

  kierzkowski

Artykuły na temat: kierzkowski
 • Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł w piątek we Wrocławiu Janusz Kierzkowski, mistrz świata (1973 r) i brązowy medalista olimpijski z Meksyku (1968) w wyścigu na 1 km ze startu zatrzymanego w kolarstwie torowym. Miał 64 lata.

 • Klub poselski PSL zdecydował w środę wieczorem, że kandydatem Stronnictwa na stanowisko wicemarszałka Sejmu będzie posłanka Ewa Kierzkowska. Ma ona zastąpić Jarosława Kalinowskiego, który dostał się do Parlamentu Europejskiego.

 • Piechociński: Złożyłem wniosek o odwołanie minister Kierzkowskiej

  Gość Konrada Piaseckiego nie chce komentować doniesień o możliwości postawienia zarzutów wiceministrowi finansów. - Oczekuję, że komunikat CBŚ w tej sprawie pojawi się szybko - mówi. Janusz Piechociński ujawnił, że chce odwołania z Kancelarii Premiera Ewy Kierzkowskiej, sekretarza stanu z ramienia PSL. Konrad Piasecki: Czy zastępujący premiera wicepremier został w jakiś sposób uprzedzony...

 • ..., ani nadzwyczajnego - powiedział szef ludowców. Według Kierzkowskiej działacze PSL dość spontanicznie podpisują weksle, identyfikując się w ten sposób z PSL. Kierzkowska nie potrafiła powiedzieć, na...

 • Zmarł mistrz świata w kolarstwie torowym Janusz Kierzkowski

  W wieku 64 lat zmarł po długiej i ciężkiej chorobie, Janusz Kierzkowski, mistrz świata (1973 r) i brązowy medalista olimpijski z Meksyku (1968) w wyścigu na 1 km ze startu zatrzymanego w kolarstwie torowym. Kierzkowski jest uważany za najwybitniejszego polskiego kolarza torowego w historii.

 • ME w gimnastyce sportowej - brąz Kierzkowskiego

  Adam Kierzkowski zdobył w Birmingham brązowy medal mistrzostw Europy w gimnastyce sportowej w ćwiczeniach na poręczach. Roman Kulesza był szósty, a zwyciężył Francuz Yann Chucherat.

 • Piechociński: Złożyłem wniosek o odwołanie minister Kierzkowskiej z Kancelarii Premiera

  ..."Nie zostałem uprzedzony o akcji CBŚ w ministerstwie finansów" - mówi wicepremier Janusz Piechociński w Kontrwywiadzie RMF FM. Gość Konrada Piaseckiego nie chce komentować doniesień o możliwości postawienia zarzutów wiceministrowi finansów. "Oczekuję, że komunikat CBŚ w tej sprawie pojawi się szybko" - mówi. Janusz Piechociński ujawnił, że chce odwołania z Kancelarii Premiera Ewy Kierzkowskiej...

 • Pożar biblioteki na Mazowszu. Ewakuacja 190 uczniów

  W Blichowie w powiecie płockim wybuchł pożar w miejskiej bibliotece. Jak informuje rzecznik mazowieckiej straży pożarnej starszy kapitan Karol Kierzkowski, płonął dach budynku.

 • Potężny pożar hali w Radomiu opanowany. Trwa dogaszanie budynku

  ..."Pożar hali magazynowej w Radomiu został opanowany, trwa dogaszanie zniszczonego obiektu; nie ma osób poszkodowanych, na miejscu jest 220 strażaków i 57 samochodów straży pożarnej" - przekazał rzecznik mazowieckiej PSP mł. bryg. Karol Kierzkowski.

 • Nawałnice na Mazowszu. W Sokołowie Podlaskim zginął mężczyzna

  Do mazowieckiej straży wpłynęło około 180 zgłoszeń w związku z burzami. „Utonął mężczyzna, którego prawdopodobnie porwała wezbrana woda rzeki Cetyni” – poinformował rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie mł. bryg. Karol Kierzkowski.

Zdjęcia na temat: kierzkowski
Wideo na temat: kierzkowski
Dyskusje na temat: kierzkowski