• Informacje na temat:

  kijowski

Artykuły na temat: kijowski
 • Faktury Mateusza Kijowskiego. Politycy komentują

  Sprawa Mateusza Kijowskiego jest problemem dla polityków opozycji, którzy jego i KOD wspierali - uważa PiS. KOD to nie tylko Kijowski - podkreślają politycy opozycji zaznaczając, że Kijowski powinien wyjaśnić kwestię pieniędzy z KOD, które trafiły do jego firmy.

 • Rezygnacja Kijowskiego. Nowy lider KOD

  ..."Zrezygnowałem z kandydowania w wyborach na lidera KOD" - powiedział w Toruniu dotychczasowy przewodniczący Komitetu Mateusz Kijowski. Krzysztof Łoziński nowym liderem KOD.

 • "Rzeczpospolita": Sąd łaskawy dla Kijowskiego

  Były szef Komitetu Obrony Demokracji Mateusz Kijowski nie musi już zgłaszać się na policję. Na rękę znów poszedł mu wymiar sprawiedliwości – pisze gazeta.

 • Prokuratura bada zawiadomienia ws. Kijowskiego

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie analizuje kilka zawiadomień w sprawie "świadczenia usług przez Mateusza Kijowskiego na rzecz Komitetu Obrony Demokracji" oraz w sprawie rozliczeń z tego tytułu - poinformował rzecznik prokuratury Michał Dziekański.

 • "SE": Śmiała propozycja Mateusza Kijowskiego

  Mateusz Kijowski zaproponował ostatnio, by lider Komitetu Obrony Demokracji otrzymywał pensję. Jego zdaniem, szef KOD powinien zarabiać tyle, ile poseł, czyli 12 tysięcy złotych - pisze w środowym wydaniu "Super Express".

 • Kijowski: To jest bezprawne działanie

  ...- To jest bezprawne działanie. Można udawać, że się przestrzega prawa, ale nadal to nie jest prawne działanie - powiedział w rozmowie z Interią Mateusz Kijowski.

 • ​Jest zawiadomienie ws. faktur Kijowskiego

  Do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie wpłynęło zawiadomienie ws. podejrzenia oszustwa na szkodę KOD - podało Radio Zet. Miało do niego dojść przy zbiórkach publicznych. Chodzi o faktury, które wystawiała dla KOD firma Mateusza Kijowskiego. Prokuraturę zawiadomiła osoba prywatna.

 • Mateusz Kijowski wezwany przez zarząd Komitetu Obrony Demokracji do ustąpienia z funkcji przewodniczącego, odmówił. Apel zarządu ma związek ze sprawą lipnych faktur wystawionych przez firmę Kijowskiego za usługi informatyczne, w rzeczywistości nie wykonane. A Kijowski odmówił ustąpienia, tłumacząc to dwojako. Po pierwsze tym, że pełni swój urząd wobec tysięcy członów stowarzyszenia, a nie wobec...

 • FAZ: Kijowski - moralista ze skazą

  Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) wyjaśnia niemieckim czytelnikom, że w obliczu będącej w rozsypce parlamentarnej opozycji jak dotąd tylko Mateusz Kijowski i kierowany przez niego KOD "byli w stanie dorównać prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu w zdolności do mobilizowania" tłumów. Teraz jednak, zdaniem gazety, Kijowskiemu grozi upadek. Związane to jest z ujawnionymi przez prasę...

 • "Super Express": Frasyniuk zakpił z Kijowskiego

  Były lider Komitetu Obrony Demokracji Mateusz Kijowski próbował ocieplić wizerunek przy osobie Władysława Frasyniuka. Nieskutecznie – relacjonuje w środowym wydaniu "Super Express".

Zdjęcia na temat: kijowski
Wideo na temat: kijowski