• Informacje na temat:

  kim dzong il

Artykuły na temat: kim dzong il
 • Co zabiło Kim Dzong Nama?

  Na twarzy zamordowanego Kim Dzong Nama, przyrodniego brata północnokoreańskiego przywódcy Kim Dzong Una, wykryto ślady silnie trującego gazu bojowego VX - podała w piątek malezyjska policja. Kim Dzong Nam został zaatakowany 13 lutego na lotnisku w Kuala Lumpur.

 • Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un w towarzystwie małżonki Ri Sol Ju, przybył niespodziewanie na koncert w Pjongjangu artystów muzyki pop z Korei Południowej. Był to pierwszy taki koncert od ponad dekady narastania napięcia między obu państwami koreańskimi.

 • Kim Dzong Un obraża Amerykanów

  Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un powiedział, że wczorajszy test międzykontynentalnej rakiety balistycznej był "prezentem dla amerykańskich bękartów na ich Dzień Niepodległości". Słowa, które przywódca miał wypowiedzieć po tym, jak osobiście nadzorował wystrzelenie rakiety, cytuje północnokoreańska agencja KCNA.

 • Przyrodni brat Kim Dzong Una został zamordowany

  Kim Dzong Nam, przyrodni brat przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una, został zamordowany w Malezji – podała AFP powołując się na media z Korei Południowej.

 • Zabójstwo Kim Dzong Nama: Zatrzymano kobietę

  Zatrzymano kobietę w związku z zabójstwem Kim Dzong Nama. Brat przyrodni północnokoreańskiego dyktatora Kim Dzong Una został zamordowany poniedziałek na lotnisku w Kuala Lumpur.

 • Kara śmierci dla zabójczyń Kim Dzong Nama?

  Dwóm kobietom – Wietnamce i Indonezyjce – oskarżonym o spowodowanie śmierci Kim Dzong Nama, przyrodniego brata przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una, grozi kara śmierci. W środę podejrzane oficjalnie usłyszały zarzuty.

 • Zabójstwo Kim Dzong Nama. Zatrzymano kolejną kobietę

  Malezyjska policja zatrzymała w czwartek w Kuala Lumpur kolejną kobietę w związku z zabójstwem przyrodniego brata przywódcy komunistycznej Korei Północnej Kim Dzong Una, Kim Dzong Nama.

 • Zaskakujące doniesienia ws. śmierci Kim Dzong Nama

  Jedna z kobiet, zatrzymanych w sprawie śmierci Kim Dzong Nama, miała zostać wmanewrowana w zabójstwo przyrodniego brata koreańskiego dyktatora Kim Dzong Una – twierdzą malezyjskie media.

 • Śmierć brata Kim Dzong Una. Nowe informacje

  Przyrodni brat Kim Dzong Una - Kim Dzong Nam - nosił przy sobie "antidotum" na silnie trujący gaz bojowy VX - pisze agencja AFP. Miał je w plecaku w dniu, w którym został śmiertelnie zaatakowany na lotnisku w Kuala Lumpur w Malezji.

 • Kim Dzong Un latał z podrobionym paszportem

  Północnokoreański dyktator Kim Dzong Un, a także jego ojciec Kim Dzong Il, podróżowali po świecie, posługując się fałszywymi paszportami Brazylii. Informacje na ten temat pojawiały się już wcześniej, ale dopiero teraz agencji Reutera udało się dotrzeć do fotokopii sfałszowanych dokumentów.

Zdjęcia na temat: kim dzong il
 • Kim Dzong Il w ostatnich latach rządów
 • Kim Dzong Il w ostatnich latach rządów
 • Kim Dzong Il w ostatnich latach rządów
Wideo na temat: kim dzong il
 • Kim Dzong Un bez laski. Wyzdrowiał?

  Media w Korei Północnej opublikowały serię zdjęć, ukazujących przywódcę Kim Dzong Un bez laski. Przekaz ma przekonać opinię publiczną, że lider odzyskał sprawność w lewej nodze po niedawnej operacji kostki. Zdjęcia przedstawiają Kima idącego przed tłumem żołnierzy, a także stojącego i klaszczącego w dłonie. Po tajemniczej nieobecności we wrześniu, przywódca regularnie pojawia się w koreańskich

 • Kim Dzong Un pokazał się w TV. "Inaczej mogło dojść do zamachu stanu"

  Jeśli te plotki nie zostałyby powstrzymane, strach mógłby wymknąć się spod kontroli, a w Korei Płn. mogłoby dojść nawet do zamachu stanu - mówi zięć byłego premiera Korei Płn. Kang Myung-do. Jego zdaniem, pojawiające się w mediach plotki o rzekomym obaleniu Kim Dzong Una bądź jego ucieczce musiały zostać zdementowane, dlatego w telewizji zaczęły pojawiać się zdjęcia dyktatora Korei Płn

 • Burdelski: Kim Dzong Un nie jest jeszcze gotowy do samodzielnego kierowania krajem

  Zawsze, kiedy umiera dyktator, możliwa jest walka o władzę. W Korei Północnej po śmierci Kim Dzong Ila mogą do niej aspirować armia i partia, kierowana przez rodzinę zmarłego. Syn dyktatora Kim Dzong Un „jako przywódca wykrystalizuje się za kilka lat. Tyle trzeba, żeby przejął wszystkie mechanizmy rządzenia” – tłumaczy specjalista ds. polityki Azji Wschodniej dr Marceli Burdelski.