• Informacje na temat:

  kłoda

Artykuły na temat: kłoda
 • Kempa: To nie jest pierwsza kłoda rzucona Polsce pod nogi

  Minister Beata Kempa była pytana w poniedziałek w TVN 24 m.in. o to, czy Polska dostosuje się do zakazu zaprzestania wycinki w Puszczy Białowieskiej? "Uporamy się i z tym problemem, to nie jest pierwsza kłoda, która jest rzucona Polsce pod nogi. Ja uznaję ten wyrok jako bardziej ideologiczny niż merytoryczny" - podkreśliła Kempa. Jak oceniła, Unia Europejska w sposób "dość ideologiczny...

 • Rzucał kłody pod... strzały

  Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się LXXI Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie. Znakomicie spisał się w nich zawodnik Agrosu Zamość Marcin Kłoda.

 • Nowych wójtów wybierają w niedzielę mieszkańcy gmin Kąkolewnica i Dębowa Kłoda na Lubelszczyźnie. Poprzedni wójtowie utracili stanowiska po skazaniu ich prawomocnymi wyrokami sądowymi.

 • Nowych wójtów wybierać będą w niedzielę mieszkańcy gmin Kąkolewnica i Dębowa Kłoda na Lubelszczyźnie. Poprzedni wójtowie utracili stanowiska po skazaniu ich prawomocnymi wyrokami sądowymi.

 • Żaden z kandydatów na wójtów gmin Kąkolewnica i Dębowa Kłoda (woj. lubelskie) w niedzielnych przedterminowych wyborach nie otrzymał ponad połowy ważnych głosów. 3 lutego odbędzie się druga tura wyborów.

 • Centymetry od tragedii. Kłoda spadła z ciężarówki w trakcie jazdy

  Do zdarzenia doszło w miejscowości Rybki na drodze nr 214. W trakcie jazdy z ciężarówki spadła potężna bela drewna. Moment uchwycił kierowca jadący z przeciwka. Kłoda minęła go o kilka centymetrów. Najprawdopodobniej ładunek był źle zabezpieczony. Kierowca ciężarówki prawdopodobnie nie zauważył co się stało i pojechał dalej bez zatrzymywania - mówił Daniel Pańczyszyn z Komendy Powiatowej...

 • 13-latek zginął przygnieciony kłodą

  13-latek zginął przygnieciony drewnianą kłodą, kiedy podczas spaceru w lesie postanowił po niej poskakać. Do tego tragicznego wypadku doszło w poniedziałek około godziny 21 w Tarnawie Górnej w powiecie suskim w Małopolsce.

 • Kłody na drodze prywatyzacji katowickiego szpitala

  Chętni żeby kupić są, mają pieniądze, wygrali przetarg, a sprzedaży jak nie było, tak nie ma. Mowa o szpitalu urologicznym w Katowicach - najlepszej tego typu placówce w kraju. Ostateczną decyzję ciągle odwlekają władze miasta, bo to szpital miejski.

 • Urzędniczka urzędu gminy Grażyna Lamczyk wygrała w drugiej turze przedterminowych wyborów na wójta Dębowej Kłody (woj. lubelskie). Pokonała przedsiębiorcę Elżbietę Grudzińską-Konczal.

 • NIK: Urzędnicy w Łódzkiem rzucali inwestorom kłody pod nogi

  Niemal dwa i pół roku trzeba było czekać na decyzję urzędników łódzkiego magistratu, konieczną do uzyskania pozwolenia na budowę - wynika z reportu Najwyższej Izby Kontroli w Łodzi. NIK sprawdził: Łódź, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Zgierz i Tomaszów Mazowiecki. We wszystkich miastach nie przestrzegano terminów wydawania decyzji i tym samym niemal co drugi inwestor miał rzucane kłody pod nogi.

Zdjęcia na temat: kłoda
Wideo na temat: kłoda
 • Magda Wojtoń i Bogdan Zalewski zapraszają na popołudniowe fakty RMF FM!

  Polska to nie jest kraj dla przedsiębiorczych ludzi. Magda Wojtoń i Bogdan Zalewski pokażą w popołudniowych faktach, jakie kłody rząd rzuca pod nogi właścicielom firm. Ale nie samą pracą człowiek żyje - dlatego w Faktch RMF FM udowodnimy także, że jesień jest idealną porą roku do wypoczynku: nad morzem i w górach.

Dyskusje na temat: kłoda