• Informacje na temat:

  klucz

Artykuły na temat: klucz
 • Klucz Kulczyka

  ...rozgraniczone, nie zachodzące na siebie w najmniejszym nawet stopniu strefy."   Ziemkiewicz miał genialną intuicję już przed dwiema dekadami.  Kluczowa może się jednak okazać trwająca od jakiegoś czasu...

 • Prezydent Duda odebrał klucz do Miasta Meksyk

  Prezydent Andrzej Duda w poniedziałek odebrał symboliczny klucz do Miasta Meksyk. Przyjmuję, że to klucze dla Polaków, przedstawicieli polskiego biznesu, działaczy samorządowych – powiedział polski prezydent.

 • Schetyna: Wybory samorządowe kluczem do otworzenia następnych drzwi

  Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zapowiedział w sobotę w Łodzi rozpoczęcie przygotowań do wyborów samorządowych w 2018 roku. "One są dla nas kluczem do otworzenia następnych drzwi" - powiedział.

 • Maryja - słowo klucz homilii na Jasnej Górze

  ..."Słowo klucz jasnogórskiej homilii to Maryja. Papież Franciszek przyjechał do Częstochowy, by złożyć jej hołd. A klasztor na Jasnej Górze to nasze najważniejsze sanktuarium" - mówi dyrektor i redaktor naczelna Stacji7 Aneta Liberacka. Gość Mariusza Piekarskiego zwraca uwagę, że Ojciec Święty tym samym mówi, by oddawać hołd także tym ziemskim matkom i babkom.

 • "Klucz doboru nowych ministrów to profesjonalizm"

  W ocenie dr hab. Ewy Marciniak z Instytutu Nauk Politycznych UW, kluczem doboru kandydatów na nowych ministrów był ich profesjonalizm. Jej zdaniem, ze względu na bliskość wyborów, będzie to rząd kontynuacji, ale zdynamizowanej i "czystej wizerunkowo".

 • Klucze sukcesu rozdane

  Już po raz trzynasty przyznano prestiżowe nagrody - Dolnośląskie Klucze Sukcesu. Za działalność w 2008 roku nagrody przyznano w dziesięciu kategoriach. Jak przyznają sami nominowani - nie było łatwo zdobyć to jedno z najstarszych wyróżnień w regionie dolnośląskim.

 • Friszke: Teczka nie może być kluczem do zrozumienia historii Lecha Wałęsy

  Teczka nie może być traktowana jako klucz do zrozumienia całej historii Lecha Wałęsy; odrzucam ten sposób postrzegania tego źródła – powiedział prof. Andrzej Friszke z Rady Instytutu Pamięci Narodowej, omawiając odnalezione materiały dot. współpracy Lecha Wałęsy z Służbą Bezpieczeństwa. Naukowiec spotkał się ze studentami podczas otwartego seminarium „Lata siedemdziesiąte i sprawa Lecha Wałęsy...

 • "Różowy klucz" w Mikołowie

  W piątek 23 października w Miejskim Domu Kultury w Mikołowie odbędzie się pokaz filmu Franciszka Dzidy "Różowy klucz". Wstęp na pokaz jest wolny.

 • Arłukowicz: jest wiele pytań o klucz doboru leków na listę „75 plus”

  ...minister zdrowia, wskazał, że na liście znalazło się niecałe 70 substancji czynnych. Jego zdaniem, nieznany jest klucz doboru leków, które na nią trafiły. "Nie wiemy, na jakiej podstawie minister podjął(...) używane. Pytania do ministra "Takich znaków zapytania jest więcej przy tej liście. Będziemy oczywiście bardzo formalnie pytali ministra o klucz doboru leków, sposób prowadzonych negocjacji...

 • Komisja Europejska chce zmienić politykę azylową. W planach stały klucz podziału migrantów

  ...doniesień ani im nie zaprzeczyła. Stały klucz podziału migrantów Druga, bardziej radykalna opcja reformy polityki azylowej, jaką sugerowała w kwietniu KE, zakładała dystrybucję uchodźców między państwa unijne według stałego klucza podziału i obiektywnych kryteriów, takich jak liczba ludności, poziom dochodu narodowego brutto, doświadczenie w przyjmowaniu uchodźców czy więzy rodzinne, łączące...

Zdjęcia na temat: klucz
Wideo na temat: klucz
Dyskusje na temat: klucz