• Informacje na temat:

  koc

Artykuły na temat: koc
 • Udawały, że sprzedają koce. Okradły staruszkę

  Zuchwałe złodziejki poszukiwane przez policję w Kaliszu. Dwie kobiety okradły ponad 80-letnią staruszkę. Jedna udawała, że sprzedaje koc, druga przemknęła się do mieszkania i je splądrowała.

 • Zaniedbany kot zyskał nowe życie. "Myślałem, że leży pod kocem"

  ...​Krewni 82-letniego mężczyzny chorego na Alzheimera byli w szoku, kiedy zobaczyli jego ukochane zwierzę. Mężczyzna trafił do domu opieki, gdzie nie mógł zabrać swojego kota. Bliscy chorego, którzy poszli do jego mieszkania, na początku myśleli, że kot leży pod kocem. Później okazało się, że zwierzę wyglądające jak monstrum nie było strzyżone przez kilkanaście lat.

 • Koc skażony promieniotwórczym pierwiastkiem tor znaleźli funkcjonariusze Straży Granicznej podczas kontroli samochodu osobowego na przejściu w Korczowej (woj. podkarpackie). Koc służył pasażerom do okrywania się w trakcie podróży.

 • Koce szczęścia badają zadowolenie pasażerów

  Brytyjskie linie lotnicze wymyśliły nowy sposób badania poziomu zadowolenia swoich klientów. Pasażerowie znajdujący się na pokładzie ich samolotów, będą przykrywani specjalnymi kocami, które w zależności od samopoczucia nakrytego - zmieniają kolor.

 • Senator Koc: PiS nie może dać się sprowokować

  Hasło "więcej kultury w polityce" ciągle aktualne. Senator Prawa i Sprawiedliwości Maria Koc przekonywała w Polskim Radiu RDC, że potrzeba obniżać temperaturę sporu politycznego w Polsce. Parlamentarzystka zauważyła, że również politycy jej partii nie mogą dawać się sprowokować Platformie Obywatelskiej do udziału w politycznych awanturach.

 • Kierowca bez dokumentów, niesprawny samochód i pięcioro dzieci pod kocem

  W sobotę wieczorem policjanci z Międzyrzecza (woj. wielkopolskie) zatrzymali samochód do rutynowej kontroli. Na miejscu pasażera siedziała kobieta z 9-miesięcznym dzieckiem na rękach. Na niedozwolonym przewożeniu niemowlęcia się jednak nie skończyło. Jakie musiało być zdziwienie funkcjonariuszy, gdy zobaczyli, że pod kocem na tylnym siedzeniu chowa się... pięcioro dzieci.

 • Zagadkowa śmierć w Katowicach, pod kocami znaleziono zwłoki

  Policję powiadomili zaniepokojeni mieszkańcy jednego z katowickich bloków, gdyż od dłuższego czasu nie widzieli swoich sąsiadek. Funkcjonariusze przez okno mieszkania zauważyli siedzącą w fotelu kobietę. Nie reagowała ona na żadne próby nawiązania kontaktu. Gdy policja weszła do mieszkania, okazało się, że kobieta żyje. W mieszkaniu panował jednak fetor - pod kocami na łóżku znaleziono zwłoki...

 • Organizatorzy igrzysk w Pjongczang obawiają się mrozów. Chcą rozdawać koce i poduszki

  Położone na wysokości 700 m n.p.m. Pjongczang, gdzie w lutym odbędą się zimowe igrzyska, jest najzimniejszym miejsce globu na tej szerokości geograficznej - wynika z analiz meteorologicznych. Organizatorzy obawiają się, by mróz nie dał się we znaki sportowcom i kibicom.

 • Pomóż im przetrwać zimę! Schronisko w kieleckich Dyminach apeluje o koce i karmę

  Bezdomne psy czekają na Waszą pomoc. W schronisku dla zwierząt w kieleckich Dyminach potrzebne jest wszystko, co pomoże im przetrwać zimę. Przydadzą się koce i stare ubrania, ale przede wszystkim specjalistyczna karma. Psy chore i w podeszłym wieku wymagają fachowej opieki, a schronisko nie zawsze ma pieniądze, by zapewnić czworonogom to, czego potrzebują.

 • Koc skażony promieniotwórczym pierwiastkiem tor znaleźli podczas kontroli samochodu osobowego na przejściu w Korczowej funkcjonariusze Straży Granicznej. Pledem pasażerowie okrywali się w trakcie podróży.

Zdjęcia na temat: koc
Wideo na temat: koc
 • Robert Lewandowski ewakuowany z moskiewskiego hotelu

  Robert Lewandowski nie będzie miło wspominał wizyty w moskiewskim hotelu. W nocy z niedzieli na poniedziałek Polaka i jego kolegów z Bayernu Monachium obudził alarm przeciwpożarowy. Cała drużyna została natychmiast ewakuowana. Piłkarze opatuleni w koce czekali na rozwój wypadków na ulicy. Kiedy całe zamieszanie zaczęło się przedłużać udali się do pobliskiej restauracji. Do hotelu wrócili przed pierwszą w nocy.

 • Lodowate kaloryfery w łódzkim szpitalu

  Pacjenci leżą pod dodatkowymi kołdrami i kocami, kaloryfery zimne, w pomieszczeniach temperatura nie przekracza kilkunastu stopni. Takie warunki panują na oddziałach otwartego w tym roku Centrum Kliniczno-Dydaktycznego w Łodzi. Dyrekcja szpitala zapewnia, że zgłosiła problem firmie zabezpieczającej dostawę ciepłej wody do budynku, ale pacjentom takie deklaracje nie wystarczają. - Boje się, że

 • Ranny łoś czuje się lepiej

  porozumienia, do czyich kompetencji należy jego transport. Do tego czasu rannym łosiem zajmowali się okoliczni mieszkańcy, którzy przynosili mu jedzenie i przykrywali kocami.

Dyskusje na temat: koc