• Informacje na temat:

  kock

Artykuły na temat: kock
 • ...15:00 - otwarcie XXII Finału WOŚP na hali sportowej 15:10 - koncercik zespołu wokalnego "Mimowolki" i pokaz tańca zespołu "Fantazja" ze Szkoły     Podstawowej w Kocku 15:50 - prezentacja dzieci z Przedszkola w Kocku 16:20 - występy wokalne młodzieży Zespołu Szkół w Kocku 16:50 - pokaz tańca towarzyskiego pary turniejowej: Korneli Białek i Jakuba Podleśnego 17:00 - koncert grupy...

 • Bitwa pod Kockiem miała miejsce w dniach 2-6 października 1939 r. Została stoczona pomiędzy żołnierzami Samodzielnej Grupy Operacyjnej "Polesie" a XIV Korpusem Zmotoryzowanym. Była ostatnią bitwą kampanii wrześniowej.

 • Mieszkańcy Lubelszczyzny obchodzą 69. rocznicę ostatniej bitwy polskiej wojny obronnej 1939 r., stoczonej w okolicach Kocka przez żołnierzy Samodzielnej Grupy Operacyjnej "Polesie" pod dowództwem gen. Franciszka Kleeberga.

 • Sprawa zabójstwa 23-letniego Adriana Cz. z Kocka wraca do Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu - uznał w czwartek Sąd Najwyższy, uwzględniając kasację obrony Michała Z., skazanego za to zabójstwo na 13 lat więzienia.

 • Obchody 70. rocznicy ostatniej bitwy Września 1939 r. odbyły się w niedzielę w Kocku na Lubelszczyźnie. Mieszkańcy regionu i przedstawiciele władz oddali hołd poległym żołnierzom Samodzielnej Grupy Operacyjnej "Polesie", ostatniej wielkiej jednostki polskiej armii, która w tej okolicy stoczyła bój z przeważającymi siłami niemieckimi.

 • ​Skoki ze spadochronem czy zabytkowe wiatraki? Decydujcie!

  Pińczów, Bodzentyn, Pajęczno, Śmigiel, Borne Sulinowo, a może Kock? Jak co tydzień to Wy zdecydujecie, dokąd pojedziemy w sobotę w ramach cyklu "Twoje Miasto w Faktach RMF FM". Głosowanie trwa do czwartku do 12:00. Zapraszamy!

 • Twoje Miasto: Decydujcie, dokąd pojedziemy!

  Drzewica, Opoczno, Gniewkowo, Siewierz, Kock, a może Głogówek? Jak w każdy wtorek mamy dla Was kolejne propozycje w cyklu "Twoje Miasto w Faktach RMF FM". To Wy możecie zdecydować, dokąd pojedziemy już w najbliższą sobotę.

 • Twoje Miasto w Faktach RMF FM: Decydujcie, dokąd pojedziemy!

  Kłodawa, Kościan, Żarki, Skalbmierz, Gniewkowo, a może Kock? Po świąteczno-noworocznej przerwie na antenę RMF FM i na RMF24.pl wraca cykl "Twoje Miasto". Jak zwykle to Wy możecie zdecydować, dokąd pojedziemy w najbliższą sobotę. Głosowanie potrwa do czwartkowego południa. Zapraszamy!

 • Karambol na krajowej "19". Zderzyło się 5 samochodów, w tym 3 ciężarówki

  Cztery osoby zostały ranne w wypadku na krajowej „19” Kock – Lublin w Lubartowie na Lubelszczyźnie. Zderzyły się tam trzy ciężarówki i dwa samochody osobowe. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

 • ​Twoje Miasto w Faktach RMF FM: Trójkątny rynek, chmiel czy pojezierze?

  Przemków, Krasnystaw, Sława, Kock, Sępólno Krajeńskie, Koronowo - to Wy zdecydujecie, skąd nadamy tym razem Twoje Miasto w Faktach RMF FM! Jedno z tych miejsc w sobotę odwiedzi nasz żółto-niebieski konwój. O lokalnych atrakcjach opowie nasz reporter. Możecie głosować w sondzie do czwartkowego południa.

Dyskusje na temat: kock