• Informacje na temat:

  kock

Artykuły na temat: kock
 • ...15:00 - otwarcie XXII Finału WOŚP na hali sportowej 15:10 - koncercik zespołu wokalnego "Mimowolki" i pokaz tańca zespołu "Fantazja" ze Szkoły     Podstawowej w Kocku 15:50 - prezentacja dzieci z Przedszkola w Kocku 16:20 - występy wokalne młodzieży Zespołu Szkół w Kocku 16:50 - pokaz tańca towarzyskiego pary turniejowej: Korneli Białek i Jakuba Podleśnego 17:00 - koncert grupy...

 • Bitwa pod Kockiem miała miejsce w dniach 2-6 października 1939 r. Została stoczona pomiędzy żołnierzami Samodzielnej Grupy Operacyjnej "Polesie" a XIV Korpusem Zmotoryzowanym. Była ostatnią bitwą kampanii wrześniowej.

 • Mieszkańcy Lubelszczyzny obchodzą 69. rocznicę ostatniej bitwy polskiej wojny obronnej 1939 r., stoczonej w okolicach Kocka przez żołnierzy Samodzielnej Grupy Operacyjnej "Polesie" pod dowództwem gen. Franciszka Kleeberga.

 • Sprawa zabójstwa 23-letniego Adriana Cz. z Kocka wraca do Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu - uznał w czwartek Sąd Najwyższy, uwzględniając kasację obrony Michała Z., skazanego za to zabójstwo na 13 lat więzienia.

 • Obchody 70. rocznicy ostatniej bitwy Września 1939 r. odbyły się w niedzielę w Kocku na Lubelszczyźnie. Mieszkańcy regionu i przedstawiciele władz oddali hołd poległym żołnierzom Samodzielnej Grupy Operacyjnej "Polesie", ostatniej wielkiej jednostki polskiej armii, która w tej okolicy stoczyła bój z przeważającymi siłami niemieckimi.

 • Karambol na krajowej "19". Zderzyło się 5 samochodów, w tym 3 ciężarówki

  Cztery osoby zostały ranne w wypadku na krajowej „19” Kock – Lublin w Lubartowie na Lubelszczyźnie. Zderzyły się tam trzy ciężarówki i dwa samochody osobowe. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

 • Był nietrzeźwy i dachował. Jechał pomóc pijanemu bratu, który też miał kolizję

  ...​Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 36-letni mężczyzna, który spowodował kolizję ma drodze wojewódzkiej nr 808 na trasie Łuków-Kock w Lubelskiem. Kilka minut później chciał mu pomóc młodszy brat, który jadąc na miejsce zdarzenia sam spowodował wypadek i dachował. Co ciekawe, również był pijany.

 • Groźny wypadek w Lubelskiem

  Jak poinformowali w sobotę popołudniu lubelscy policjanci, droga krajowa nr 19 (Lubartów-Kock) w miejscowości Bykowszczyzna (Lubelskie) jest już przejezdna.

 • Kolejne zwycięstwo kraśnickich siatkarzy

  Wygrana 3:1 z Polesiem Kock była czwartym z rzędu zwycięstwem kraśnickich siatkarzy. Przewaga podopiecznych Witolda Bobera nie była zagrożona, choć w drugim secie siatkarze MKS niespodziewanie ulegli niżej notowanemu rywalowi.

 • Twoje Miasto: Niezwykłe odkrycia czy warowne mury? Decyduj!

  Elbląg, Lidzbark Warmiński, Kock, Chełmno, Bolesławiec, a może Skarżysko Kamienna. Jak co tydzień to Wy decydujecie, które z tych miast będzie w najbliższą sobotę Twoim Miastem w Faktach RMF FM. Głosowanie trwa do czwartku do godziny 12! Zapraszamy!

Dyskusje na temat: kock