• Informacje na temat:

  kocur

Artykuły na temat: kocur
 • Niebezpieczny kocur atakuje ludzi!

  W ubiegłym tygodniu kocur rzucił się na dorosłą dziewczynę. Zaatakował ją w pobliżu hotelu Bliza. Niespodziewanie wyskoczył z krzaków, wbił się w nogę i zaczął ją gryźć i drapać. Na nodze zostały ślady po pogryzieniu i liczne zadrapania. Dziewczynę zawieziono do wejherowskiego pogotowia. - Tam lekarz zalecił ranę przemywać riwanolem - mówi babcia dziewczyny. - Drugi lekarz wydał inną diagnozę...

 • "Kocury" pomogą francuskim żołnierzom walczącym w Afganistanie

  Paryż wyśle "Kocury" do walki z Talibami w Afganistanie. Francuska armia ujawniła szczegóły nowego, ultranowoczesnego wyposażenia elektronicznego swoich żołnierzy, które kosztowało ponad milion euro.

 • Ten koci król rządzi Instagramem

  Właściciele mówią na niego Omar. Jest maine coonem. Ma 120 cm i waży 14 kilogramów. W błyskawicznym czasie kocur z Australii stał się gwiazdą Instagramu. Zapytacie dlaczego? To zobaczcie!

 • Będzie proces ws. korków na autostradzie

  Czwartkowy „Fakt” pisze o pierwszym pozwie za korki na autostradzie. „Mecenas Marta Trzęsimiech-Kocur złożyła pozew przeciwko operatorowi autostrady A1. Domaga się w nim zwrotu kosztów przejazdu płatnym odcinkiem autostrady, czyli 29,90 zł, bo zamiast jechać, ponad godzinę wraz z rodziną stała w korku przed bramkami w Nowej Wsi” – relacjonuje tabloid.

 • Teraz rządzą kobiety!

  W Warmątowicach władzę przejęły kobiety. To jedna z wielu miejscowości w powiecie, w której życie wiejskie animują panie. Alicja Szaforz-Gabor, Krystyna Kocur i Maria Gucz. Pierwsza szefuje strażakom, druga - sołectwu, trzecia - mniejszości niemieckiej. Każda jest nowa na tym stanowisku. I każda ma - jak mówi - wiele do zrobienia.

 • Mieszka w kamienicy z trzydziestoma kotami

  W swoim mieszkaniu, w starej kamienicy w centrum Łodzi Anna Marciniak opiekuje się 30 kotami. Każdy ma swoje imię, książeczkę zdrowia, jest wysterylizowany (lub wykastrowany, jeśli to kocur) i regularnie odrobaczany - opisuje "Express Ilustrowany".

 • Pewną Niemkę czeka wzruszające powitanie... ze swoim kotem o imieniu Poldi, który zaginął przed szesnastu laty - poinformowały służby ochrony zwierząt. Kocur prawdopodobnie żył przez ten czas w lesie pod Monachium na południu kraju.

 • Moskiewskie muzeum Michaiła Bułhakowa ma nowego współpracownika. Etat Behemota, kocura gadającego ludzkim głosem, a uwiecznionego w "Mistrzu i Małgorzacie", przypadł kotu o wdzięcznym imieniu Stiepan.

 • Brytyjski kocur o imieniu Smokey ma szansę znaleźć się w księdze rekordów Guinnessa. Sympatyczny zwierzak mruczy z siłą prawie 68 decybeli! To ogłuszający wręcz wyraz kociego zadowolenia.

 • Władze Sydney wprowadzą godzinę policyjną dla kotów na niektórych przedmieściach. Domowe kocury będą musiały pozostawać od zmierzchu do świtu w domowym zaciszu, co ma zahamować ich nocne polowania na dziko żyjące zwierzęta - podała w środę agencja Reuters.

Zdjęcia na temat: kocur
Wideo na temat: kocur
 • Nawet takie kociaki potrzebują czułości

  W Botswanie (Południowa Afryka) lew stęsknił się za swoim opiekunem. Na początku nie wiadomo, dlaczego zwierzak tak nerwowo krąży pod drzwiami boksu, gdy mężczyzna powoli je otwiera. Po chwili wszystko staje się jasne. Wielki kocur rzuca się w ramiona autora nagrania i rozczulająco wtula się pyskiem w jego szyję.