• Informacje na temat:

  kofta jonasz

Artykuły na temat: kofta jonasz
 • Jonasz Kofta - jednej z największych poetów polskiej piosenki, autor tekstów do "Pamiętajcie o ogrodach" czy "Wakacji z blondynką" - urodził się 70 lat temu - 28 listopada 1942 roku.

 • Na schodach przed Uniwersytetem Opolskim odsłonięto pomnik poety i satyryka Jonasza Kofty. Na uroczystości obecni m.in. byli jego syn Piotr oraz Stefan Friedmann, który występował razem z Koftą.

 • Jonasz Kofta - jednej z największych poetów polskiej piosenki, autor tekstów do "Pamiętajcie o ogrodach" czy "Wakacji z blondynką" - urodził się 70 lat temu - 28 listopada 1942 roku.

 • Uczennica Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju otrzymała Grand Prix V Ogólnopolskiego Turnieju Piosenki Lirycznej i Satyrycznej pt. "Kofta 2012", który odbył się w piątek. Wśród gości gali była Jaga Kofta - żona zmarłego w 1988 r. Jonasza Kofty.

 • Kilkanaście nigdy dotąd niepublikowanych utworów znalazło się w pierwszym tomie "Dzieł zebranych" Jonasza Kofty, autora takich przebojów jak "Śpiewać każdy może", "Pamiętajcie o ogrodach" czy "Wakacje z blondynką". Książka zatytułowana, "Co to jest miłość" właśnie trafia do księgarń.

 • Anna Treter: Artysta w czasach odtwórczości

  Jak się młodym ludziom będzie serwować jedynie możliwość odtwarzania piosenek, za chwilę nie będziemy mieli autorów tej klasy co Jonasz Kofta, Wojciech Młynarski czy Agnieszka Osiecka – z Anną Treter o pierwszych krokach młodego artysty w show biznesie rozmawia Dariusz Jaroń.

 • Nie żyje Wojciech Młynarski. "Geniusz", "Mistrz, potem przyjaciel"

  W środowy wieczór, po długiej chorobie, ​zmarł bard, poeta, satyryk Wojciech Młynarski. "Odeszły trzy wielkie postaci tamtych czasów: Jonasz Kofta, Agnieszka Osiecka, Wojtek Młynarski. Już nikt nie będzie wiedział, że piosenki można pisać tak, jak oni pisali" - mówi RMF FM Dariusz Michalski, autor książki "Dookoła Wojtek. Opowieść o Wojciechu Młynarskim". Piosenkarz Zbigniew Wodecki stwierdza po...

 • Michał Bajor zaśpiewa w Suwałkach

  ...6 listopada wystąpi w Suwałkach Michał Bajor. Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej nowy materiał z dwupłytowego albumu "Michał Bajor - piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty".

 • W Suwałkach zaśpiewa Michał Bajor

  Michał Bajor wystąpi w Suwałkach na początku listopada (06.11). Występ odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej nowy materiał z dwupłytowego albumu "Michał Bajor - piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty".

 • Najlepsi artyści-amatorzy i gwiazdy polskiego ekranu zaśpiewają we wtorek podczas gali finałowej Festiwalu Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich "Pejzaż bez ciebie". Tematem tegorocznej edycji imprezy są piosenki autorstwa Jonasza Kofty.

Zdjęcia na temat: kofta jonasz
Dyskusje na temat: kofta jonasz