• Informacje na temat:

  kolorystyka

Artykuły na temat: kolorystyka
 • Do połowy lutego zarząd woj. śląskiego ma ostatecznie zdecydować, jaką kolorystykę będzie miał Stadion Śląski. Chodzi o rozstrzygnięcie, czy po modernizacji obiekt będzie - jak planowano - biało-czerwony, czy żółto-niebieski, czyli w barwach regionu.

 • ...m.in. tabliczki z nazwami ulic (jeszcze ich nie ma), kolorystyka przystanków (obecnie funkcjonuje kilka typów przystanków, m.in. przezroczyste i srebrne), czy tablic informacyjnych (także funkcjonuje...

 • Stan pasieki i jej estetyka, wyposażenie oraz wzornictwo i kolorystyka uli - to najważniejsze elementy, które będą oceniane w ogłoszonym przez gminę Polkowice konkursie na "Wzorową pasiekę w 2012 r.". Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na wrzesień.

 • Strażacy ruszą do akcji w żółtych strojach. "Czerpanie z doświadczeń innych państw"

  Żółte mundury specjalne dla strażaków zamierza wprowadzić resort spraw wewnętrznych i administracji - dowiedział się reporter RMF FM. Taką kolorystykę nowych wzorów umundurowania przewiduje projekt rozporządzenia szefa MSWiA.

 • Limonkowe na zewnątrz, zielono-szare w środku - takie kolory będą miały olsztyńskie tramwaje, które w przyszłym roku, po kilkudziesięcioletniej przerwie, wrócą na ulice miasta. O wyglądzie zewnętrznym oraz rodzaju siedzeń zdecydowali w głosowaniu internetowym mieszkańcy. Kolorystyka środka została natomiast zaprojektowana w oparciu o... francuskie badania poziomu agresji w metrze.

 • ZNP dementuje: Na kopcu z kredy nie było flagi Polski

  Związek Nauczycielstwa Polskiego dementuje doniesienia, że na kopcu z kredy usypanym na zakończenie wczorajszej manifestacji przed Sejmem umieszczona została flaga Rzeczypospolitej Polskiej. Jak przekonuje w oświadczeniu rozesłanym do mediów, znalazł się tam tylko baner, który ze względu na kolorystykę mógł być uznany za flagę.

 • Pomaluj rower dla Gdańska i Sopotu

  Firma RTM, która planuje uruchomić sieć wypożyczalni rowerów publicznych w Gdańsku i Sopocie, ogłasza konkurs na kolorystykę jednośladów.

 • Po wielu latach tramwaje wrócą do Olsztyna. Tak będą wyglądały!

  Limonkowe na zewnątrz, zielono-szare w środku - takie kolory będą miały olsztyńskie tramwaje, które w przyszłym roku, po kilkudziesięcioletniej przerwie, wrócą na ulice miasta. O wyglądzie zewnętrznym oraz rodzaju siedzeń zdecydowali w głosowaniu internetowym mieszkańcy. Kolorystyka środka została natomiast zaprojektowana w oparciu o... francuskie badania poziomu agresji w metrze.

 • ...z nazwami ulic (jeszcze ich nie ma), kolorystyka przystanków (obecnie funkcjonuje kilka typów przystanków, m.in. przezroczyste i srebrne), czy tablic informacyjnych (także funkcjonuje kilka typów). Na...

 • Twórca muzyki do "Władcy Pierścieni" otrzyma nagrodę im. Wojciecha Kilara

  Wszechstronność gatunkowa, wierność tradycyjnej sztuce komponowania, sprawne posługiwanie się indywidualnym i rozpoznawalnym językiem muzycznym, kreatywne operowanie kolorystyką dźwiękową – to wybitne cechy warsztatu kompozytorskiego, które zdecydowały o uhonorowaniu Howarda Shore’a tytułem laureata Nagrody im. Wojciecha Kilara. Zdobywca Oscara za muzykę i piosenkę do filmów „Władca Pierścieni: Powrót Króla” oraz „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia” Petera Jacksona odbierze wyróżnienie...

Zdjęcia na temat: kolorystyka
 • Przy budowie ministadionu starano się wiernie odwzorować detale pierwowzoru. Zachowano proporcje obiektu, wzory architektoniczne i kolorystykę. Najpierw powstał szkielet stadionu z trybunami, potem nakryto go tworzywem imitującym dach.
Dyskusje na temat: kolorystyka