• Informacje na temat:

  komisarz

Artykuły na temat: komisarz
 • Województwo kujawsko-pomorskie bardzo dobrze współpracuje z Komisją Europejską, jest jednym z liderów w tym zakresie w Polsce - podkreślił w Toruniu komisarz Unii Europejskiej ds. zdrowia i bezpieczeństwa żywności Vytenis Andriukaitis.

 • Kempa po spotkaniu z unijnym komisarzem

  Minister ds. pomocy humanitarnej Beata Kempa w poniedziałek spotkała się z komisarzem KE ds. pomocy humanitarnej i zarządzania kryzysowego Christosem Stylianidesem. Tematem rozmów był m.in. kryzys humanitarny w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 • Unijny komisarz: Uchodźcy to nie terroryści

  Nie powinniśmy utożsamiać uchodźców z terrorystami. Przecież azylanci właśnie przed terrorem uciekają, a nie są jego źródłem - mówił podczas spotkania z dziennikarzami w Brukseli Dmitris Avramopoulos, unijny komisarz ds. migracji.

 • Unijny komisarz apeluje do państw UE

  ..."Kraje UE muszą przekazywać sobie wszystkie dane na temat osób podejrzanych o terroryzm" - powiedział komisarz ds. migracji, spraw wewnętrznych i obywatelstwa Dimitris Avramopoulos. Dodał, że współpraca ta jest konieczna, jeśli chce się zapewnić bezpieczeństwo.

 • "Spiegel Online": Komisarz UE grozi Polsce

  Komisarz Unii Europejskiej do spraw sprawiedliwości Vera Jourova domaga się wstrzymania wypłacania funduszy dla państw naruszających podstawowe wartości unijne. Chodzi głównie o Polskę i Węgry.

 • W Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się - w ramach Dialogu Obywatelskiego - spotkanie z komisarzem do spraw zdrowia i bezpieczeństwa żywności Vytenisem Andriukaitisem. Transmisję na żywo można było obejrzeć w Interii.

 • Komisarz UE: Strefa euro potrzebuje własnego parlamentu

  ...​Strefa euro potrzebuje własnego budżetu; oznacza to, że potrzebny jest też parlament eurolandu, by europosłowie z państw strefy kontrolowali ten budżet - mówił podczas forum ekonomicznego w Brukseli unijny komisarz ds. finansowych Pierre Moscovici.

 • Rada Europy: Komisarz praw człowieka krytykuje Rosję

  ...​Komisarz praw człowieka Rady Europy Nils Muiżnieks skrytykował decyzję rosyjskiego Trybunału Konstytucyjnego. Trybunał zwolnił wczoraj władze Rosji z obowiązku wypłacenia miliarda 900 milionów euro odszkodowania akcjonariuszom upadłego koncernu naftowego Jukos, przejętego przez państwo. Wypłacenie takiej kwoty zasądził Europejski Trybunał Praw Człowieka.

 • Walka Margrethe Vestager. Unijna komisarz postrachem koncernów

  Unijna komisarz do spraw konkurencji, Dunka Margrethe Vestager z niemal sadystyczną pasją nakłada wielomiliardowe kary na wielkie korporacje. Choć firmy kontratakują, choć interweniował już Biały Dom, a w gronie oskarżanych o sprzyjanie koncernom jest sam szef Komisji Europejskiej, Vestager zapowiada kolejne dochodzenia i kolejne kary.

 • Dialog Obywatelski: Spotkanie z komisarzem Vytenisem Andriukaitisem

  Dziś o godz. 16 w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się - w ramach Dialogu Obywatelskiego - spotkanie z komisarzem do spraw zdrowia i bezpieczeństwa żywności Vytenisem Andriukaitisem. Transmisję na żywo z wydarzenia będzie można obejrzeć w Interii.

Zdjęcia na temat: komisarz
Wideo na temat: komisarz
Dyskusje na temat: komisarz