• Informacje na temat:

  komisarz

Artykuły na temat: komisarz
 • Komisarz UE ds. migracji: Pomożemy Włochom

  Unia Europejska pomoże Włochom w zmaganiu się z napływem migrantów - zapewnił unijny komisarz ds. migracji Dimitris Avramopoulos. W opublikowanym w niedzielę wywiadzie dla dziennika "La Repubblica" zaapelował do wszystkich stolic europejskich o solidarność.

 • Województwo kujawsko-pomorskie bardzo dobrze współpracuje z Komisją Europejską, jest jednym z liderów w tym zakresie w Polsce - podkreślił w Toruniu komisarz Unii Europejskiej ds. zdrowia i bezpieczeństwa żywności Vytenis Andriukaitis.

 • Kempa po spotkaniu z unijnym komisarzem

  Minister ds. pomocy humanitarnej Beata Kempa w poniedziałek spotkała się z komisarzem KE ds. pomocy humanitarnej i zarządzania kryzysowego Christosem Stylianidesem. Tematem rozmów był m.in. kryzys humanitarny w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 • Unijny komisarz: Uchodźcy to nie terroryści

  Nie powinniśmy utożsamiać uchodźców z terrorystami. Przecież azylanci właśnie przed terrorem uciekają, a nie są jego źródłem - mówił podczas spotkania z dziennikarzami w Brukseli Dmitris Avramopoulos, unijny komisarz ds. migracji.

 • Unijny komisarz: Polska stanowi "śmiertelne niebezpieczeństwo dla UE"

  ..."Projekt europejski jest w 'śmiertelnym niebezpieczeństwie' z powodu przeciwników zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz UE" - ocenił unijny komisarz do spraw budżetu Guenther Oettinger. Wśród krajów zagrażających Wspólnocie wymienił m.in. Polskę.

 • Unijny komisarz apeluje do państw UE

  ..."Kraje UE muszą przekazywać sobie wszystkie dane na temat osób podejrzanych o terroryzm" - powiedział komisarz ds. migracji, spraw wewnętrznych i obywatelstwa Dimitris Avramopoulos. Dodał, że współpraca ta jest konieczna, jeśli chce się zapewnić bezpieczeństwo.

 • "Spiegel Online": Komisarz UE grozi Polsce

  Komisarz Unii Europejskiej do spraw sprawiedliwości Vera Jourova domaga się wstrzymania wypłacania funduszy dla państw naruszających podstawowe wartości unijne. Chodzi głównie o Polskę i Węgry.

 • Unijny komisarz ds. budżetu chce powiązania funduszy z praworządnością

  Unijny komisarz ds. budżetu Guenter Oettinger zapowiedział w piątek w Brukseli, że będzie walczył o to, by w przyszłym wieloletnim budżecie UE funkcjonował mechanizm uzależniający dostęp do funduszy unijnych od praworządności.

 • Komisarz UE mówi o "małych Mussolinich", wicepremier Włoch protestuje

  Wicepremier Włoch Luigi Di Maio z Ruchu Pięciu Gwiazd uznał za "niedopuszczalne" słowa komisarza UE ds. gospodarczych i finansowych Pierre’a Moscoviciego, który stwierdził, że w Europe są "mali Mussolini". "Niech sobie na to nie pozwala" - odparł Di Maio.

 • ​Komisarz UE mówi o "małych Mussolinich", wicepremier Włoch protestuje

  Wicepremier Włoch Luigi Di Maio z Ruchu Pięciu Gwiazd uznał za "niedopuszczalne" słowa komisarza UE ds. gospodarczych i finansowych Pierre'a Moscoviciego, który stwierdził, że w Europie są "mali Mussolini". "Niech sobie na to nie pozwala" - odparł Di Maio.

Zdjęcia na temat: komisarz
Wideo na temat: komisarz
Dyskusje na temat: komisarz