• Informacje na temat:

  komisja rządząca

Artykuły na temat: komisja rządząca
 • ​Godek: Sejm i partia rządząca są na sznurku feministek

  ..."W Sejmie zawiązała się koalicja przeciwko dzieciom nienarodzonym. Dziś Sejm i partia rządząca są na sznurku feministek, głosują dokładnie tak, jak one sobie życzą" - powiedziała w piątek w Radiu Zet pełnomocniczka komitetu "Zatrzymaj aborcję" Kaja Godek.

 • Jurek: Potrzebni są mediatorzy w sporze między opozycją, a większością rządzącą

  ...podejmować". Jurek pytany, czy jego zdaniem strona rządząca weźmie pod uwagę przeniesienie na dłużej głosowań z sali obrad Sejmu w inne miejsce i pozostawienie sali plenarnej w rękach protestujących(...), które Komisja Finansów Publicznych pod przewodnictwem  Jacka Sasina (PiS) i z większością odpowiadającą większości parlamentarnej, z większością PiS-owską, uznała za właściwe - podkreślił. - Do...

 • Rządząca na Węgrzech prawica wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego. Jak poinformowała w niedzielę późnym wieczorem komisja wyborcza, partia Fidesz premiera Viktora Orbana otrzymała 51,5 proc. głosów, zdobywając 12 z 21 mandatów do PE.

 • Węgry krytykują Komisję Europejską ws. migrantów

  Rządząca na Węgrzech koalicja konserwatywnego Fideszu i Chrześcijańsko-Demokratycznej Partii Ludowej (KDNP) skrytykowała w środę propozycję Komisji Europejskiej, która zapowiada przekazywanie państwom za przyjęcie migranta 6 tys. euro z unijnych środków.

 • Komisja Europejska z zarzutami wobec Rumunii

  Komisja Europejska zarzuciła we wtorek Rumunii, że kraj ten nie tylko zatrzymał proces reform, ale też cofa się, jeśli chodzi o walkę z korupcją i zapewnianie niezależności sądownictwa. Bruksela wydała zalecenia do natychmiastowej realizacji przez Bukareszt.

 • Zgodnie z przewidywaniami, rządząca w Angoli partia MPLA zdecydowanie prowadzi w zakończonych w sobotę wyborach parlamentarnych - podała angolska komisja wyborcza po przeliczeniu 35 proc. głosów.

 • Estonia: Rządząca koalicja wygrała wybory

  Rządząca w Estonii centroprawicowa koalicja, która wyprowadziła kraj z głębokiej recesji,wygrała niedzielne wybory zdobywając 56 miejsc w parlamencie - poinformowała w niedzielę wieczorem Komisja Wyborcza.

 • Rządząca Partia Narodowa wygrywa wybory parlamentarne w Nowej Zelandii

  Rządząca w Nowej Zelandii Partia Narodowa (NP) premiera Billa Englisha wyraźnie wygrała sobotnie wybory parlamentarne, wyprzedzając opozycyjną Partię Pracy (LP) o ponad 10 punktów procentowych. NP chce rządzić w koalicji z nacjonalistami.

 • W wyborach parlamentarnych w Angoli znaczącą większością głosów zwyciężyła partia rządząca - wynika z opublikowanych w nocy z wtorku na środę wyników głosowania.

 • Rządząca w Macedonii prawicowa partia WMRO-DPMNE zgodnie z przewidywaniami zdecydowanie zwyciężyła w niedzielnych przedterminowych wyborach parlamentarnych w tej byłej jugosławiańskiej republice - powiadomiła macedońska komisja wyborcza po przeliczeniu głosów z 97 proc. lokali wyborczych.

Dyskusje na temat: komisja rządząca