• Informacje na temat:

  komitet miejski

Artykuły na temat: komitet miejski
 • Jeden z liderów PiS Joachim Brudziński poinformował w Łodzi o rozwiązaniu komitetu miejskiego partii w tym mieście. Dodał, że z PiS wykluczeni zostali łódzcy działacze: Elżbieta Bartczak, Bożena Jędrzejczak, Mariusz Bogacz, Kazimierz Kluska, Krzysztof Piątkowski i Czesław Telatycki.

 • Rafał Dutkiewicz tworzy własny komitet wyborczy do rady miasta

  ..."Sojusz dla Wrocławia" - to nazwa komitetu wyborczego tworzonego przez prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza w koalicji z SLD i UED. Komitet wystawi kandydatów do rady miasta a w wyborach prezydenta Wrocławia, poprze kandydaturę Jacka Sutryka, kandydata Koalicji Obywatelskiej.

 • Komitet Obrony Demokracji z nagrodą Parlamentu Europejskiego

  Komitet Obrony Demokracji został uhonorowany Nagrodą Obywatelską Parlamentu Europejskiego. Liderowi KOD Mateuszowi Kijowskiemu nagrodę wręczyła posłanka do PE Róża Thun.

 • ...21 mandatów w 37-osobowej Radzie Miejskiej we Wrocławiu zdobył Komitet Rafał Dutkiewicz z Platformą współtworzony przez obecnego prezydenta i PO - podała we wtorek miejska komisja wyborcza po przeliczeniu wszystkich protokołów.

 • Miejskie obchody rocznicy września '39

  Komitet Honorowy obchodów oraz Prezydent Miasta Radomsko zapraszają do udziału w miejskich obchodach 70. Rocznicy wybuchu II wojny światowej. W poniedziałek 1 września uroczystości rozpocznie(...) w centrum miasta akcję ulotkową "Historia miasta podczas II wojny światowej" natomiast Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprezentuje w miejskiej przestrzeni efekty działań przeprowadzonych pod hasłem...

 • Incydent w Radomiu. Ukarano strażników miejskich

  Komendant Straży Miejskiej w Radomiu wyciągnął konsekwencje wobec strażników, którzy nie podjęli interwencji podczas zajść na manifestacji KOD w sobotę w Radomiu. Jeden z nich stracił pracę, drugi dostał naganę.

 • Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej przedstawił dziś byłemu deputowanemu do Dumy Państwowej, izby niższej parlamentu Rosji, Michaiłowi Głuszczence zarzut zorganizowania zabójstwa Galiny Starowojtowej, również byłej deputowanej do Dumy.

 • Komitet Wyborczy Romana Szełemeja - popieranego przez PO kandydata na prezydenta Wałbrzych w przedterminowych wyborach - zarzuca komitetowi kontrkandydata, popieranego przez SLD Mirosława Lubińskiego, że bezprawnie wszedł w posiadanie list z podpisami poparcia dla Szełemeja.

 • W czwartek komitet polityczny PiS ws. list wyborczych

  W czwartek po południu komitet polityczny PiS zajmie się zatwierdzaniem list w wyborach parlamentarnych - powiedział w środę Krzysztof Sobolewski (PiS). Nie oznacza to jednak, że wszystkie listy zostaną w czwartek zatwierdzone - zastrzegł.

 • Komisarze wyborczy w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. zarejestrowali 367 komitetów wyborczych, które deklarują udział w zbliżających się wyborach samorządowych.

Dyskusje na temat: komitet miejski