• Informacje na temat:

  komitet miejski

Artykuły na temat: komitet miejski
 • Kontrowersyjne plakaty w Kielcach. Komitet prezydenta zawiadamia policję

  Przedstawiciele komitetu wyborczego "Porozumienie Samorządowe" ubiegającego się o piątą kadencję prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego, zawiadomili policję w sprawie plakatów, które w ostatnim czasie pojawiły się na ulicach miasta, a których treść może "poniżać prezydenta w opinii publicznej".

 • Kielce: Komitet SLD - Lewica Razem z listą "społeczników" do rady miasta

  ...35 osób znalazło się na listach wyborczych Komitetu SLD - Lewica Razem, w wyborach do Rady Miasta Kielce. Jak podkreślił szef miejskich struktur sojuszu Marcin Chłodnicki, to lista "społeczników" – połowa kandydatów to osoby bezpartyjne.

 • Wyniki wyborów 2018. Lublin: Komitet Żuka zdobył większość w radzie miasta

  ...19 mandatów w radzie miasta Lublin zdobyli kandydaci z popierającego prezydenta Lublina Komitetu Wyborców Krzysztof Żuk. Daje to im większość w 31-osobowej radzie. W opozycji pozostaje PiS, który zdobył 12 mandatów. To o trzy mniej niż ma obecnie.

 • Miejski aktywista Włodzimierz Nowak kandydatem na prezydenta Poznania

  Menager i miejski aktywista z Grunwaldu Włodzimierz Nowak jest kolejnym kandydatem na urząd prezydenta Poznania. W wyborach Nowak zmierzy się m.in. z popieranym przez PiS Tadeuszem Zyskiem oraz kandydatem PO i Nowoczesnej, obecnym prezydentem Jackiem Jaśkowiakiem.

 • Jeden z liderów PiS Joachim Brudziński poinformował w Łodzi o rozwiązaniu komitetu miejskiego partii w tym mieście. Dodał, że z PiS wykluczeni zostali łódzcy działacze: Elżbieta Bartczak, Bożena Jędrzejczak, Mariusz Bogacz, Kazimierz Kluska, Krzysztof Piątkowski i Czesław Telatycki.

 • Grzelak: Skarga komitetu Brauna do SN jest bezprawna

  Komitet wyborczy Grzegorza Brauna złożył do Sądu Najwyższego skargę na uchwałę PKW, która pozwala na uznanie za ważne podpisów zbieranych przez komitet Aleksandry Dulkiewicz, po zmianie nazwy jej komitetu. Piotr Grzelak, szef sztabu wyborczego Dulkiewicz ocenił, że skarga jest niezgodna z prawem.

 • Wybory w Gdańsku. Komitet Dulkiewicz musi zmienić nazwę

  Komisarz wyborczy, który zarejestrował komitet Aleksandry Dulkiewicz w wyborach na prezydenta Gdańska, ma pięć dni na wezwanie tego komitetu do zmiany nazwy na zgodną z Kodeksem wyborczym - powiedział PAP przewodniczący PKW Wojciech Hermeliński.

 • Rafał Dutkiewicz tworzy własny komitet wyborczy do rady miasta

  ..."Sojusz dla Wrocławia" - to nazwa komitetu wyborczego tworzonego przez prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza w koalicji z SLD i UED. Komitet wystawi kandydatów do rady miasta a w wyborach prezydenta Wrocławia, poprze kandydaturę Jacka Sutryka, kandydata Koalicji Obywatelskiej.

 • Komitet Zdanowskiej złożył doniesienie na wojewodę łódzkiego

  Zarzuty przekroczenia uprawnień, wprowadzenia w błąd opinii publicznej i usiłowania wpływania na swobodę głosowania wyborców i ich decyzje wyborcze znalazły się w doniesieniu na wojewodę łódzkiego Zbigniewa Raua, które Komitet Wyborczy Wyborców Hanny Zdanowskiej złożył w środę w prokuraturze.

 • Łódź: Komitet Zdanowskiej apeluje o zagłosowanie na obecną prezydent

  Z apelem o pójście na wybory samorządowe i zagłosowanie na obecną prezydent Łodzi Hannę Zdanowską (PO) zwrócili się we wtorek przedstawiciele jej komitetu wyborczego. Podtrzymali zapowiedź złożenia doniesienia do prokuratury ws. przekroczenia uprawnień przez szefa KSRM Jacka Sasina.

Dyskusje na temat: komitet miejski