• Informacje na temat:

  komitet miejski

Artykuły na temat: komitet miejski
 • Kielce: Komitet SLD - Lewica Razem z listą "społeczników" do rady miasta

  ...35 osób znalazło się na listach wyborczych Komitetu SLD - Lewica Razem, w wyborach do Rady Miasta Kielce. Jak podkreślił szef miejskich struktur sojuszu Marcin Chłodnicki, to lista "społeczników" – połowa kandydatów to osoby bezpartyjne.

 • Miejski aktywista Włodzimierz Nowak kandydatem na prezydenta Poznania

  Menager i miejski aktywista z Grunwaldu Włodzimierz Nowak jest kolejnym kandydatem na urząd prezydenta Poznania. W wyborach Nowak zmierzy się m.in. z popieranym przez PiS Tadeuszem Zyskiem oraz kandydatem PO i Nowoczesnej, obecnym prezydentem Jackiem Jaśkowiakiem.

 • Jeden z liderów PiS Joachim Brudziński poinformował w Łodzi o rozwiązaniu komitetu miejskiego partii w tym mieście. Dodał, że z PiS wykluczeni zostali łódzcy działacze: Elżbieta Bartczak, Bożena Jędrzejczak, Mariusz Bogacz, Kazimierz Kluska, Krzysztof Piątkowski i Czesław Telatycki.

 • Rafał Dutkiewicz tworzy własny komitet wyborczy do rady miasta

  ..."Sojusz dla Wrocławia" - to nazwa komitetu wyborczego tworzonego przez prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza w koalicji z SLD i UED. Komitet wystawi kandydatów do rady miasta a w wyborach prezydenta Wrocławia, poprze kandydaturę Jacka Sutryka, kandydata Koalicji Obywatelskiej.

 • Łódź: Komitet Zdanowskiej apeluje o zagłosowanie na obecną prezydent

  Z apelem o pójście na wybory samorządowe i zagłosowanie na obecną prezydent Łodzi Hannę Zdanowską (PO) zwrócili się we wtorek przedstawiciele jej komitetu wyborczego. Podtrzymali zapowiedź złożenia doniesienia do prokuratury ws. przekroczenia uprawnień przez szefa KSRM Jacka Sasina.

 • Komitet Obrony Demokracji z nagrodą Parlamentu Europejskiego

  Komitet Obrony Demokracji został uhonorowany Nagrodą Obywatelską Parlamentu Europejskiego. Liderowi KOD Mateuszowi Kijowskiemu nagrodę wręczyła posłanka do PE Róża Thun.

 • ...21 mandatów w 37-osobowej Radzie Miejskiej we Wrocławiu zdobył Komitet Rafał Dutkiewicz z Platformą współtworzony przez obecnego prezydenta i PO - podała we wtorek miejska komisja wyborcza po przeliczeniu wszystkich protokołów.

 • Miejskie obchody rocznicy września '39

  Komitet Honorowy obchodów oraz Prezydent Miasta Radomsko zapraszają do udziału w miejskich obchodach 70. Rocznicy wybuchu II wojny światowej. W poniedziałek 1 września uroczystości rozpocznie(...) w centrum miasta akcję ulotkową "Historia miasta podczas II wojny światowej" natomiast Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprezentuje w miejskiej przestrzeni efekty działań przeprowadzonych pod hasłem...

 • Jarosław Wałęsa chce wydłużyć godziny pracy Urzędu Miejskiego

  Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Gdańska, europoseł PO, Jarosław Wałęsa zapowiedział we wtorek, że w przypadku zwycięstwa w wyborach, wydłuży raz w tygodniu pracę Urzędu Miejskiego do godz. 20.00.

 • Incydent w Radomiu. Ukarano strażników miejskich

  Komendant Straży Miejskiej w Radomiu wyciągnął konsekwencje wobec strażników, którzy nie podjęli interwencji podczas zajść na manifestacji KOD w sobotę w Radomiu. Jeden z nich stracił pracę, drugi dostał naganę.

Dyskusje na temat: komitet miejski