• Informacje na temat:

  komitet miejski

Artykuły na temat: komitet miejski
 • Kontrowersyjne plakaty w Kielcach. Komitet prezydenta zawiadamia policję

  Przedstawiciele komitetu wyborczego "Porozumienie Samorządowe" ubiegającego się o piątą kadencję prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego, zawiadomili policję w sprawie plakatów, które w ostatnim czasie pojawiły się na ulicach miasta, a których treść może "poniżać prezydenta w opinii publicznej".

 • Kielce: Komitet SLD - Lewica Razem z listą "społeczników" do rady miasta

  ...35 osób znalazło się na listach wyborczych Komitetu SLD - Lewica Razem, w wyborach do Rady Miasta Kielce. Jak podkreślił szef miejskich struktur sojuszu Marcin Chłodnicki, to lista "społeczników" – połowa kandydatów to osoby bezpartyjne.

 • Wyniki wyborów 2018. Lublin: Komitet Żuka zdobył większość w radzie miasta

  ...19 mandatów w radzie miasta Lublin zdobyli kandydaci z popierającego prezydenta Lublina Komitetu Wyborców Krzysztof Żuk. Daje to im większość w 31-osobowej radzie. W opozycji pozostaje PiS, który zdobył 12 mandatów. To o trzy mniej niż ma obecnie.

 • Miejski aktywista Włodzimierz Nowak kandydatem na prezydenta Poznania

  Menager i miejski aktywista z Grunwaldu Włodzimierz Nowak jest kolejnym kandydatem na urząd prezydenta Poznania. W wyborach Nowak zmierzy się m.in. z popieranym przez PiS Tadeuszem Zyskiem oraz kandydatem PO i Nowoczesnej, obecnym prezydentem Jackiem Jaśkowiakiem.

 • Jeden z liderów PiS Joachim Brudziński poinformował w Łodzi o rozwiązaniu komitetu miejskiego partii w tym mieście. Dodał, że z PiS wykluczeni zostali łódzcy działacze: Elżbieta Bartczak, Bożena Jędrzejczak, Mariusz Bogacz, Kazimierz Kluska, Krzysztof Piątkowski i Czesław Telatycki.

 • Rafał Dutkiewicz tworzy własny komitet wyborczy do rady miasta

  ..."Sojusz dla Wrocławia" - to nazwa komitetu wyborczego tworzonego przez prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza w koalicji z SLD i UED. Komitet wystawi kandydatów do rady miasta a w wyborach prezydenta Wrocławia, poprze kandydaturę Jacka Sutryka, kandydata Koalicji Obywatelskiej.

 • Komitet Zdanowskiej złożył doniesienie na wojewodę łódzkiego

  Zarzuty przekroczenia uprawnień, wprowadzenia w błąd opinii publicznej i usiłowania wpływania na swobodę głosowania wyborców i ich decyzje wyborcze znalazły się w doniesieniu na wojewodę łódzkiego Zbigniewa Raua, które Komitet Wyborczy Wyborców Hanny Zdanowskiej złożył w środę w prokuraturze.

 • Łódź: Komitet Zdanowskiej apeluje o zagłosowanie na obecną prezydent

  Z apelem o pójście na wybory samorządowe i zagłosowanie na obecną prezydent Łodzi Hannę Zdanowską (PO) zwrócili się we wtorek przedstawiciele jej komitetu wyborczego. Podtrzymali zapowiedź złożenia doniesienia do prokuratury ws. przekroczenia uprawnień przez szefa KSRM Jacka Sasina.

 • Komitet Obrony Demokracji z nagrodą Parlamentu Europejskiego

  Komitet Obrony Demokracji został uhonorowany Nagrodą Obywatelską Parlamentu Europejskiego. Liderowi KOD Mateuszowi Kijowskiemu nagrodę wręczyła posłanka do PE Róża Thun.

 • Komitet Zdanowskiej złożył wniosek o odwołanie wojewody łódzkiego

  ...​Wniosek o odwołanie przez premiera wojewody łódzkiego Zbigniewa Raua złożyli w urzędzie wojewódzkim przedstawiciele Komitetu Wyborczego Wyborców Hanny Zdanowskiej. Ich zdaniem wojewoda "uprawia politykę" i "angażuje się w sposób czynny" w kampanię wyborczą. Członkowie KWW Hanny Zdanowskiej na konferencji prasowej w czwartek oświadczyli, że głównym powodem wniosku do premiera Mateusza...

Dyskusje na temat: komitet miejski