• Informacje na temat:

  komornik

Artykuły na temat: komornik
 • Komornik na Oleandrach

  Drugie wejście komornika do Domu im. Józefa Piłsudskiego przy alei 3 Maja 7 w Krakowie zakończyło się wczoraj połowicznym sukcesem: zajął on jedno pomieszczenie na pierwszym piętrze.

 • Zbigniew Ziobro: Koniec z nadużyciami komorników

  Dzięki zmianom w prawie, które wejdą w życie od 1 stycznia 2019 r. pracy komorników nie powinny towarzyszyć nieprawidłowości - podkreślił w poniedziałek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro na konferencji prasowej poświęconej ustawom o komornikach i kosztach komorniczych.

 • "​Fakt": Skazany komornik wyszedł na wolność

  Sebastian Sz., komornik skazany w ubiegłym roku na 2,5 roku więzienia za działanie na niekorzyść osób, wobec których prowadził postępowania egzekucyjne, wyszedł na wolność - podaje piątkowy "Fakt".

 • "Kaczyński pracuje na komornika"

  ..."Skąd w 2020 roku weźmiemy pieniądze na wszystkie inicjatywy PiS? Jak się coś nie bilansuje, to robią się długi, a za długi jest komornik. Według mnie Kaczyński ewidentnie pracuje na komornika" - uważa Włodzimierz Czarzasty. O imigrantach i uchodźcach, relacjach z Rosją, polityce historycznej z przewodniczącym Sojuszu Lewicy Demokratycznej rozmawiali Adam Drygalski i Krzysztof Trepner.

 • Komornik wszedł do Wilczego Szańca

  Była kwatera Hitlera w Gierłoży w woj. warmińsko-mazurskim ponownie w rękach Skarbu Państwa. Wilczy Szaniec zajmowany jest przez komornika. Lasy Państwowe wypowiedziały prywatnej spółce dzierżawę, bo ta nie wywiązywała się z umowy.

 • Komornik zabezpieczył konto Nowoczesnej. "Wyrok nie zapadł"

  ...- Komornik zabezpieczył jedno z kont Nowoczesnej - przekazał skarbnik partii Mirosław Pampuch. Jak dodał, "nie jest to postępowanie egzekucyjne".

 • W Warszawie działa fałszywy komornik

  Oszust wysyła listy, w których podpisuje się nazwiskami prawdziwych komorników - podszywa się pod Kancelarię Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy - Woli. W ten sposób próbuje wyłudzać pieniądze za rzekome długi.

 • Fałszywy komornik działa w Warszawie

  Oszust wysyła listy, w których podpisuje się nazwiskami prawdziwych komorników - podszywa się pod Kancelarię Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy - Woli. W ten sposób próbuje wyłudzać pieniądze za rzekome długi.

 • Komornik z zarzutami. Przywłaszczył pieniądze klientów

  Ponad 1,1 mln złotych przywłaszczył komornik ze Szczecinka w Zachodniopomorskiem. Pieniędzy z egzekucji nie przekazał ponad 300 swoim klientom. Zarzuty przywłaszczenia mienia postawiła mu Prokuratura Okręgowa z Koszalina.

 • Śledztwo w sprawie komornika, który przejął zakopiański hotel

  Zakopiańska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez komornika, który w asyście ochroniarzy przejął hotel Litwor przy Krupówkach. Sprawę wyjaśnia również resort sprawiedliwości oraz Izba Komornicza w Katowicach.

Zdjęcia na temat: komornik
Wideo na temat: komornik
Dyskusje na temat: komornik