• Informacje na temat:

  konarski

Artykuły na temat: konarski
 • Dawid Konarski: Mamy kapitalną pozycję wyjściową

  Polscy siatkarze pewnie wygrali grupę D trwających mistrzostw świata, zgarniając przy tym komplet zwycięstw i punktów, co stawia ich w bardzo dobrej pozycji przed kolejnymi meczami. W następnej fazie rywalami biało-czerwonych będą Argentyna, Francja i Serbia. O przeciwnikach, ale też o tym, co trzeba poprawić we własnej grze, z atakującym polskiej reprezentacji Dawidem Konarskim rozmawiał...

 • Konarski: Andrzej Duda idzie w kierunku cezaryzmu politycznego

  ..."Andrzej Duda idzie w kierunku cezaryzmu politycznego" - mówi politolog prof. Wawrzyniec Konarski o spotkaniu prezydenta z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

 • Dawid Konarski: Trener de Giorgi? Mieliśmy trzyipółgodzinne treningi, ale... było warto

  ..."Wszystko ma pod kontrolą, nie można się na chwile zdrzemnąć, to mi dużo dało, innym chłopakom też. "Fefe" jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu" - mówi Dawid Konarski o trenerze reprezentacji siatkarzy Ferdinando de Giorgim. Atakujący zdradził też w rozmowie z RMF FM dlaczego zdecydował się na transfer do tureckiego Ziraatu Bankasi Ankara.

 • Konarski: Remis przyniósł porażkę Ewie Kopacz i PO

  Kto był lepszy w spotkaniu Ewy Kopacz z Beatą Szydło? Dr hab. Wawrzyniec Konarski ogłasza remis. Jednak w ocenie politologa z Uniwersytetu Jagiellońskiego jest to remis, który Ewie Kopacz i PO przyniósł porażkę, a Beacie Szydło i PiS-owi - zwycięstwo.

 • Konarski: PO pomogłyby wcześniejsze wybory, nie dymisja "kilku figur"

  ..."Premier Ewa Kopacz powinna doprowadzić do wcześniejszych wyborów parlamentarnych. Dymisja „kilku figur” nie poprawi notowań PO, bo im dłużej ta partia jest u władzy, tym gorzej dla niej" – ocenia politolog prof. Wawrzyniec Konarski z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 • Konarski: To sukces taktyczny Tuska

  To sukces taktyczny Tuska - tak wystąpienie premiera z wnioskiem o udzielenie rządowi wotum zaufania i wynik głosowania komentuje politolog profesor Wawrzyniec Konarski . Za było 237 posłów, przeciw - 203. Nikt nie wstrzymał się od głosu.

 • MŚ siatkarzy. Konarski: Nie załamujemy się

  Konarski.

 • Wynik szkockiego referendum jest korzystny, dowodzi bowiem, że ewentualna secesja małego narodu czy grupy etnicznej w zjednoczonej Europie nie jest łatwa; ale proces ten został spowolniony, a nie zatrzymany - powiedział PAP prof. Wawrzyniec Konarski.

 • Z Baku do Krakowa. Dawid Konarski już z pierwszą kadrą siatkarzy

  ..."Jeden-dwa wspólne treningi i będę gotowy do wyjścia na parkiet" - mówi RMF FM Dawid Konarski. Atakujący siatkarskiej reprezentacji Polski prosto z Igrzysk Europejskich w Baku poleciał do Krakowa, gdzie pierwsza kadra szykuje się do weekendowych meczów z USA w Lidze Światowe. "To będą dwa ciekawe spotkania" - zapewnia zawodnik, który w biało-czerwonej koszulce zastąpi kontuzjowanego Bartosza...

 • Konarski: Polska łatwo ulega iluzji, że jest strategicznym partnerem USA

  Polska i Polacy łatwo ulegają iluzji, że jesteśmy strategicznym partnerem USA - powiedział prof. Wawrzyniec Konarski. Politolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego podsumował pierwszy dzień wizyty prezydenta USA Baracka Obamy w Polsce.

Zdjęcia na temat: konarski