• Informacje na temat:

  konarzewski

Artykuły na temat: konarzewski
 • Źródłem wycieku do internetu testu gimnazjalnego nie była komisja oświadczył w czwartek Szef Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Krzysztof Konarzewski.

 • Zawiniła dyrektorka. Egzaminy unieważniono

  Dyrektor jednego z warszawskich gimnazjów sama otworzyła paczkę z testami i kazała je skserować - poinformował w czwartek szef Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE) prof. Krzysztof Konarzewski. Zapowiedział, że wszyscy uczniowie tej szkoły będą powtarzać egzamin.

 • Czwartkowy test z wiedzy matematyczno-przyrodniczej - druga część egzaminu gimnazjalnego - dobiegł już końca. - Przebiegał spokojnie, do Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE) nie dotarły sygnały o problemach w jego przeprowadzeniu - poinformował dyrektor Komisji Krzysztof Konarzewski.

 • CKE: Kolejni uczniowie powtórzą egzamin

  W jeszcze dwóch gimnazjach może być unieważniony egzamin w związku z przeciekiem treści testu. Jak powiedział dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Krzysztof Konarzewski, unieważnienie nie dotknie wszystkich uczniów, lecz tylko tych, którym udowodni się, że poznali treść testu przed egzaminem.

 • Matura: Dyrektor CKE sam zmienił tematy zadań

  Dyrektor CKE Krzysztof Konarzewski, z wykształcenia pedagog, sam zmienił tematy pisemnych egzaminów z wiedzy o społeczeństwie oraz języka polskiego - pisze "Gazeta Wyborcza".

 • Egzamin gimnazjalny z wiedzy humanistycznej

  Egzamin dla gimnazjalistów sprawdzający ich wiedzę humanistyczną przebiegał spokojnie, do Centralnej Komisji Egzaminacyjnej nie dotarły sygnały o problemach - poinformował jej dyrektor prof. Krzysztof Konarzewski.

 • Odpowiedzi do dzisiejszego egzaminu matematyczno-przyrodniczego, które znalazły się w sieci, nie są prawidłowe. Gimnazjaliści nie znają zadań - zapewnił w rozmowie z TVN24 Krzysztof Konarzewski, dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 • Zakończył się test z wiedzy matematyczno-przyrodniczej - druga część egzaminu gimnazjalnego. Przebiegał spokojnie, do Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE) nie dotarły sygnały o problemach w jego przeprowadzeniu - poinformował dyrektor Komisji Krzysztof Konarzewski.

 • W jeszcze dwóch gimnazjach może być unieważniony egzamin w związku z przeciekiem treści testu. Jak powiedział dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Krzysztof Konarzewski, unieważnienie nie dotknie wszystkich uczniów, lecz tylko tych, którym udowodni się, że poznali treść testu przed egzaminem.

 • Skorzystałeś z przecieku? Powtórzysz egzamin!

  Uczniowie, którzy zapoznali się z treścią zadań z testu z wiedzy humanistycznej przed jego przeprowadzeniem, będą musieli do tej części egzaminu gimnazjalnego przystąpić jeszcze raz w czerwcu - poinformował dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE) Krzysztof Konarzewski.

Zdjęcia na temat: konarzewski
Wideo na temat: konarzewski
 • Początek matur w polskich szkołach

  Rozpoczynają się egzaminy maturalne. Do egzaminu z języka polskiego przystąpiło ponad 404 tys. maturzystów z ponad 8 tys. szkół ponadgimnazjalnych. Jak powiedział prof. Krzysztof Konarzewski, dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej maturzyści będą zdawać również egzaminy z przedmiotów mało popularnych takich jak np. historia sztuki, czy wiedza o tańcu.

Dyskusje na temat: konarzewski