• Informacje na temat:

  kongres narodowy

Artykuły na temat: kongres narodowy
 • Polityka prorodzinna, przedsiębiorczość w rodzinie, program "Za życiem", obraz rodziny w mediach - to niektóre tylko tematy Narodowego Kongresu Rodziny, który w sobotę odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Hasło tegorocznego spotkania to: "Rodzina energią dla Polski".

 • Kongres Ruchu Narodowego w Warszawie

  Dotychczasowy lider Ruchu Narodowego Robert Winnicki, został - podczas sobotniego kongresu partii - wybrany na jej prezesa. W zjeździe odbywającym się w Warszawie uczestniczy 400 delegatów z całej Polski. Trwa wybieranie rady politycznej partii.

 • Kongres Rozwoju Kolei – o przyszłości i perspektywach

  Kilkaset osób wzięło udział w I Kongresie Rozwoju Kolei, który odbył się na PGE Narodowy w Warszawie. Premier Mateusz Morawiecki, a także przedstawiciele rządu, z ministrem infrastruktury Andrzejem(...) kongresu premier Mateusz Morawiecki.

 • Kongres PiS i Zjednoczonej Prawicy

  ..."Mamy w polskiej polityce patriotów u władzy" - mówił w sobotę na otwarciu kongresu PiS i Zjednoczonej Prawicy starosta powiatu przysuskiego Marian Niemirski. "Naszym celem jest równość szans dla wszystkich Polaków, wszystko jedno, czy są z Przysuchy czy z innego powiatowego miasta, czy ze wsi, czy z wielkiego miasta, czy z Warszawy" - powiedział z kolei prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 • W stolicy Narodowy Marsz Życia

  Narodowy Marsz Życia wyruszył w niedzielę z placu Zamkowego w Warszawie. Postulaty uczestników to m.in. prawo do życia od poczęcia do naturalnej śmierci, wsparcie dla naturalnej rodziny oraz prawo rodziców do decydowania o wychowaniu swoich dzieci.

 • ​W Sejmie Kongres Programowy Ruchu Narodowego

  Wzmocnienie pozycji premiera, powołanie szkoły kadr politycznych, reforma władzy sądowniczej oraz dekomunizacja instytucji kultury - to tylko niektóre z propozycji programowych Ruchu Narodowego. W sobotę w Sejmie odbył się Kongres Programowy partii "Suwerenny naród XXI wieku".

 • Kongres 590. Andrzej Duda wręczył Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP

  Prezydent Andrzej Duda wręczył w czwartek sześciu firmom Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP. Odbyło się to podczas uroczystej gali w ramach Kongresu 590 w Jasionce koło Rzeszowa.

 • III Międzynarodowy Kongres Chopinologiczny

  W III Międzynarodowym Kongresie Chopinologicznym, który we czwartek rozpoczął się na Uniwersytecie Warszawskim, bierze udział ponad 100 naukowców z całego świata. Temat pięciodniowej imprezy to "Idee-inspiracje-odziaływania".

 • Powstaje Narodowy Kongres Polski

  Narodowy Kongres Polski - tak będzie się nazywać nowa partia polityczna, w której tworzenie zaangażowali się byli działacze Ligi Polskich Rodzin, m.in. Zygmunt Wrzodak. Mają do nich dołączyć działacze kilku mniejszych ugrupowań.

 • "Nadużywanie alkoholu w Polsce jest przerażające. To grozi narodową katastrofą"

  Nadużywanie alkoholu w Polsce jest przerażające, to grozi wielką narodową katastrofą - powiedział we wtorek przewodniczący Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości bp Tadeusz Bronakowski. Zapowiedział zorganizowanie Narodowego Kongresu Trzeźwości.

Zdjęcia na temat: kongres narodowy
Dyskusje na temat: kongres narodowy