• Informacje na temat:

  konstancja

Artykuły na temat: konstancja
 • Strzelanina w Konstancji. Ustalono tożsamość sprawcy

  W niedzielę rano w jednej z dyskotek w Konstancji doszło do tragicznej w skutkach strzelaniny. Dwie osoby zginęły, trzy dalsze zostały ciężko ranne.

 • Strzelanina w Konstancji. Prokuratura ujawnia szczegóły

  34-letni Irakijczyk, który w niedzielę nad ranem zastrzelił w dyskotece w Konstancji na południowym zachodzie Niemiec jedną osobę, a trzy ciężko ranił, działał z pobudek osobistych - poinformował prokurator Georg Roth. Przed strzelaniną doszło między nim a obsługą lokalu do kłótni.

 • Reżyserzy Adam Sajnuk i Aleksandra Popławska oraz aktorki i aktorzy: Ewa Konstancja Bułhak, Dominika Kluźniak, Anna Smołowik, Borys Szyc i Grzegorz Małecki otrzymali Feliksy Warszawskie - nagrody stołecznego środowiska teatralnego przyznane za sezon 2009/2010.

 • ​Rosyjska TV: Imigranci zgwałcili 13-latkę. Policja dementuje

  Rosyjska telewizja państwowa wyemitowała materiał o rzekomym zgwałceniu przez imigrantów w Berlinie 13-letniej dziewczynki. Policja zdementowała informację. Adwokat z Konstancji oskarżył rosyjskiego dziennikarza o podżeganie do nienawiści na tle rasowym.

 • Niemiecka dżihadystka i jej "święta wojna"

  Piętnastoletnia licealistka z Konstancji wyjechała do Syrii na świętą wojnę z niewiernymi.

 • Szantażysta grozi zatruciem żywności w supermarketach. W tym przetworów dla dzieci

  Nieznany szantażysta domaga się od sieci handlowych okupu w wysokości ponad 10 mln euro! Grozi, że w razie odmowy umieści w supermarketach w Niemczech i innych krajach zatrute artykuły spożywcze - podała policja w Konstancji nad Jeziorem Bodeńskim.

 • Strzelanina w dyskotece na południu Niemiec

  Jedna osoba zginęła, a trzy są ciężko ranne, po tym jak w nocy z soboty na niedzielę w dyskotece w Konstancji na południowym zachodzie Niemiec padły strzały - poinformowała policja. Po wymianie ognia z funkcjonariuszami zginął również domniemany napastnik.

 • Rosyjska TV: Imigranci zgwałcili 13-latkę. Policja dementuje

  Rosyjska telewizja państwowa wyemitowała materiał o rzekomym zgwałceniu przez imigrantów w Berlinie 13-letniej dziewczynki. Policja zdementowała te doniesienia. Adwokat z Konstancji oskarżył rosyjskiego dziennikarza o podżeganie do nienawiści na tle rasowym.

 • 1605 - Zygmunt III potajemnie poślubił arcyksiężniczkę Konstancję Habsburżankę, siostrę pierwszej żony króla. Ślub odbył się bez wiedzy i zgody Sejmu...

 • Prokuratura w Konstancji poinformowała, że umorzyła śledztwo przeciwko przewodniczącemu Niemieckiej Konferencji Biskupów arcybiskupowi Robertowi Zollitschowi, prowadzone w związku z podejrzeniem pomocnictwa w molestowaniu seksualnym dzieci.

Zdjęcia na temat: konstancja
Wideo na temat: konstancja
 • Strzelanina w klubie nocnym w Konstancji

  Strzelanina w klubie nocnym w Konstancji

 • Twoje Miasto w RMF FM: W tym dworze mieszkała młodzieńcza miłość Fryderyka Chopina

  W modrzewiowym dworku w Skierniewicach przez ostatnie 10 lat swojego życia mieszkała Konstancja Gładkowska, która była młodzieńczą miłością Fryderyka Chopina. Budynek, gdzie dziś mieści się Izba(...) się śpiewu. Podobno Fryderyk kochał Konstancję, a ona nie odwzajemniała jego uczuć. Jednak w dniu pożegnania Chopina, który wyjeżdżał z kraju, Konstancja zaśpiewała dla niego arię z "Pani Jeziora

 • "Mistrzyni kierownicy" z Rumunii potrzebowała 27 manewrów, żeby zaparkować auto

  Mieszkanka Konstancji w Rumuni potrzebowała wykonać aż 27 manewrów, żeby zaparkować swój samochód. Może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że ulica była prawie pusta, a miejsc do parkowania pod dostatkiem. Rekordowo długie parkowanie zajęło mieszkance Konstancy ponad 5 min., a film z jej wyczynem - nagrany telefonem rozbawionego sąsiada - stał się hitem internetu.

Dyskusje na temat: konstancja