• Informacje na temat:

  kontrapunkt

Artykuły na temat: kontrapunkt
 • Kontrapunkt 2008 rozpoczęty!

  ...- 43. Przegląd Teatrów Małych Form Kontrapunkt 2008 uważam za otwarty - tymi słowami Tomasz Jarmoliński Zastępca Prezydenta Szczecina oficjalnie rozpoczął jedną z największych imprez teatralnych w Polsce. Podkreślił, iż jest to jedyny festiwal w Polsce, który odbywa się w dwóch miastach. w Szczecinie i Berlinie. Na początek widzowie na deskach Teatru Lalek Pleciuga obejrzeli spektakl...

 • Spektakl zrealizowany w technice hologramowej przez włoski zespół "Santasangre" będą mogli zobaczyć w czwartek widzowie 45. Przeglądu Małych Form Teatralnych Kontrapunkt, który trwa w Szczecinie.

 • Grand Prix 47. Przeglądu Teatrów Małych Form Kontrapunkt 2012 w Szczecinie otrzymał spektakl "Bastard" DudaPaiva Company z Holandii.

 • Koncert islandzkiej grupy Retro Stefson rozpoczął w piątek wieczorem w szczecińskim Teatrze Lalek "Pleciuga" Mały Kontrapunkt, festiwal teatralny adresowany do dzieci i ich rodziców. W programie festiwalu znalazły się spektakle, koncerty i warsztaty.

 • ...17 spektakli, w tym 14 konkursowych, będą mogli obejrzeć widzowie 44. Przeglądu Teatrów Małych Form Kontrapunkt 2009. Część przedstawień zostanie zaprezentowana w Berlinie - poinformowali w Szczecinie organizatorzy przeglądu.

 • Grand Prix "Kontrapunktu" dla Teatru Montownia

  Spektakl "Utwór sentymentalny na czterech aktorów" Teatru Montownia z Warszawy zdobył Grand Prix, czyli Wielką Nagrodę Publiczności 44. Przeglądu Teatrów Małych Form Kontrapunkt 2009 (PTMF). W niedzielę w Szczecinie, w ostatnim, piątym dniu festiwalu ogłoszono werdykt jurorów i publiczności.

 • Międzynarodowe spektakle dla dzieci i ich opiekunów znalazły się po raz pierwszy w programie organizowanego w Szczecinie już po raz 46. Przeglądu Teatrów Małych Form Kontrapunkt - poinformowała koordynatorka "Małego Kontrapunktu" Magdalena Gardas.

 • ...12 spektakli z Polski, Niemiec i Belgii będzie walczyć o Grand Prix 46 Przeglądu Teatrów Małych Form "Kontrapunkt 2011", który odbędzie się w kwietniu w Szczecinie. Konkursowi towarzyszyć ma kilkadziesiąt działań teatralnych, w tym po raz pierwszy "Mały Kontrapunkt" dla dzieci.

 • 48. Przegląd Teatrów Małych Form Kontrapunkt 2013

  Spektakl "Paw Królowej" w reżyserii Pawła Świątka zainauguruje dziś 48. Przegląd Teatrów Małych Form Kontrapunkt 2013 w Szczecinie. W jego ramach odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń - spektakli konkursowych i pozakonkursowych, spotkań oraz warsztatów.

 • ...45. Przegląd Teatrów Małych Form Kontrapunkt rozpoczął się w środę w Szczecinie spektaklem "Lipiec" Iwana Wyrypajewa. W ramach konkursu zaprezentowanych zostanie 16 spektakli, w tym po dwa belgijskie i niemieckie oraz austriacki.

Zdjęcia na temat: kontrapunkt
Dyskusje na temat: kontrapunkt