• Informacje na temat:

  kornacki

Artykuły na temat: kornacki
 • Do czasu zjazdu krajowego partii obowiązki Kornackiej jako przewodniczącej przejmie szefowa regionu mazowieckiego Iwona Piątek. Według oświadczenia, powodem złożenia rezygnacji przez Kornacką była niemożność pogodzenia funkcji przewodniczącej ugrupowania z pracą zawodową w Szczecinie, w tym przede wszystkim z realizacją pierwszych w Polsce studiów podyplomowych w Szkole EuroLiderek dla kobiet...

 • Trener i cztery piłkarki ręczne odchodzą z Piotrcovii

  Trener Janusz Szymczyk i cztery piłkarki ręczne odchodzą z Piotrcovii Piotrków Trybunalski. Z zespołem pożegnają się: Ewa Dominiak, Edyta Chudzik, Gabriela Kornacka i Hanna Strzałkowska.

 • Wydawnictwo słowo/obraz terytoria zostało w czwartek we Wrocławiu uhonorowane główną nagrodą w konkursie "Pióro Fredry" na Najlepszą Książkę Roku za książkę Krzysztofa Kornackiego "Popiół i diament Andrzeja Wajdy".

 • "Po tamtej stronie Światła..."

  ...20 lipca w siedzibie Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. 3 Maja 27/31, o godz. 17.00 rozpocznie się wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Bieńko-Kornackiej pt. "Po tamtej stronie Światła...". Otwarcie wystawy uświetni recytacja wierszy znanej gdyńskiej poetki Ryszardy Bąkowskiej.

 • Malarstwo, przyroda i... masaż

  ...20 lipca w siedzibie Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. 3 Maja 27/31, o godz. 17.00 rozpocznie się wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Bieńko-Kornackiej pt."Po tamtej stronie Światła...". Otwarcie wystawy uświetni recytacja wierszy znanej gdyńskiej poetki Ryszardy Bąkowskiej.

 • Olechowski przedstawił "Grupę Przyjaciół"

  Szefowa Partii Kobiet Anna Kornacka, b. europosłanka Genowefa Grabowska, b. dowódca Wojsk Lądowych Waldemar Skrzypczak, Władysław Frasyniuk, Bogdan Lis - znaleźli się w komitecie wspierającym niezależnego kandydata na prezydenta Andrzeja Olechowskiego.

 • "Popatrzcie jaki bez pieniędzy mamy potencjał"

  I Zjazd Krajowy Partii Kobiet, który obradował w sobotę w Warszawie, zatwierdził dotychczasowe władze, wprowadził niewielkie zmiany w statucie partii oraz dyskutował nad programem i przygotowaniem do wyborów samorządowych w 2010 r. - poinformowała przewodnicząca partii Anna Kornacka.

 • Mała Maria to Nikola z Siedlec?

  Czy mała Maria znaleziona w obozie Romów w Grecji to Nikola Sieczka z Siedlec, która zniknęła w 2010 roku? Jak pisze „Super Express” Krystyna Kornacka, babcia zaginionego dziecka, jest tego prawie pewna. „Obie dziewczynki są do siebie niezwykle podobne. Blondynki z niebieskimi oczami. Mają podobne nosy, rozstaw oczu, rysy twarzy. Boże! Obym mogła ją wziąć w ramiona” - mówi wzruszona kobieta. Sprawą już zajęła się siedlecka policja i prokuratura.

 • Mesa w dobrej formie

  Bramki: 0:1 - Świętosławski (21), 1:1 - Świętosławski (25 sam.), 2:1 - Bocian (37), 3:1 - Stąporski (40), 4:1 - Kornacki (58), 4:2 - Kamiński (66), 5:2 Pieczara (70), 6:2 - Pieczara (87) Następny sparing zajmujący 5. miejsce w tabeli Młodej Ekstraklasy giekaesiacy rozegrają na sztucznej nawierzchni w sobotę o godz. 11 ze Stalą Niewiadów. Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony klubu GKS...

 • "SE": Służba Ochrony Państwa naraża życie pierwszej damy

  W czwartek Agata Kornhauser-Duda odwiedziła Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, by uczestniczyć w pożegnaniu prof. Marii Boroszewskiej-Kornackiej, szefowej Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka, która kończy karierę zawodową. Po wyjściu ze szpitala pierwsza dama wsiadła do limuzyny. Jak pisze dziennik, "w rządowych bodyguardach obudził się pirat drogowy...

Dyskusje na temat: kornacki