• Informacje na temat:

  kornhauser

Artykuły na temat: kornhauser
 • Agata Kornhauser-Duda dostanie pensję

  Małżonka Prezydenta RP dostanie wynagrodzenie. To jedno z założeń nowej ustawy o zarobkach ministrów - podaje "Rzeczpospolita". Ani Agata Kornhauser-Duda, ani żony wcześniejszych prezydentów nie dostawały uposażenia.

 • Jolanta Kwaśniewska zaapelowała do Agaty Kornhauser-Dudy

  ...- Pani Agato, siła w kobietach! - tymi słowami zwróciła się do pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy była prezydentowa Jolanta Kwaśniewska podczas debaty w trakcie IX Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet. Gościem Kongresu była również Anna Komorowska.

 • Jakub Kornhauser laureatem nagrody im. Wisławy Szymborskiej

  Poeci Jakub Kornhauser i Uros Zupan zostali laureatami tegorocznej, przyznanej po raz czwarty, Nagrody im. Wisławy Szymborskiej. Nazwiska laureatów ogłoszono w sobotę wieczorem podczas gali w Operze Krakowskiej.

 • Jakub Kornhauser w tygodniku „wSieci”: Żałuję tylko jednego zdania

  Jakub Kornhauser, szwagier prezydenta nominowany do Nagrody im. Wisławy Szymborskiej wdał się w krytykę Andrzeja Dudy. Nagrodę dostał, na co wielu komentatorów zareagowało podejrzeniami – czytamy w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”.

 • Agata Kornhauser-Duda spotkała się z przedstawicielkami "Kobiecego Davos"

  Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda spotkała się w środę w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielkami Światowego Szczytu Kobiet 2016, który rozpocznie się w czwartek w Warszawie. Honorowy patronat nad spotkaniem objęła małżonka prezydenta.

 • Chusta Agaty Kornhauser-Dudy na aukcji w Chicago

  Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda wsparła radiową akcję zbierania datków na rzecz fundacji Dar Serca z Chicago, która od 29 lat wspiera leczenie ciężko chorych i niepełnosprawnych dzieci z Polski w USA. Podczas radiotonu zebrano ogółem 172 tys. dol.

 • Agata Kornhauser-Duda wśród uhonorowanych Medalem św. Brata Alberta

  Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda znalazła się w gronie osób uhonorowanych Medalem św. Brata Alberta za 2017 r. Kolejnymi laureatami są: Zofia Noceti-Klepacka, Jakub Błaszczykowski oraz krakowska rodzina Wadowskich - poinformowali w poniedziałek w Krakowie przedstawiciele Kapituły medalu.

 • ...200 tys. zł zasili konto WOŚP dzięki licytacji słynnego zdjęcia ze Światowych Dni Młodzieży z autografem pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy. Spinki do mankietów od prezydenta Andrzeja Dudy wylicytowano za ponad 6,7 tys. zł. Obie aukcje zakończyły się w środę.

 • Julian Kornhauser otrzymał Nagrodę Orła Jana Karskiego

  Julian Kornhauser, poeta, prozaik i literaturoznawca, odebrał w czwartek Nagrodę Orła Jana Karskiego, przyznaną mu przez kapitułę nagrody za "literackie zmaganie o mądrzejszą Polskę". Była to już 16. edycja Nagrody Orła Jana Karskiego.

 • Agata Kornhauser-Duda. Poznajcie Pierwszą Damę!

  Z wykształcenia jest germanistką, uczyła języka niemieckiego w renomowanym II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie. Od 21 lat jest żoną Andrzeja Dudy. Po II turze wyborów prezydenckich, dziękując wszystkim, którzy wsparli jej męża, deklarowała: "Postaram się być dobrą Pierwszą Damą". Przedstawiamy sylwetkę Agaty Kornhauser-Dudy.

Zdjęcia na temat: kornhauser
 • Agata Kornhauser-Duda
 • rezydent Andrzej Duda (6L) z żoną Agatą Kornhauser-Dudą (5L), premier Beata Szydło (2L), marszałek Senatu Stanisław Karczewski (3L), oraz marszałek Sejmu Marek Kuchciński (4L) podczas mszy św. za Ojczyznę odprawionej w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszaw
Wideo na temat: kornhauser
 • Melania Trump spotkała się w Belwederze z Agatą Kornhauser-Dudą

  Podczas gdy Donald Trump spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą w Zamku Królewskim, jego żona Melania została ugoszczona przez pierwszą damę Agatę Dudę w Belwederze. Po spotkaniu pierwsze damy udadzą się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie wspólnie poprowadzą warsztaty z dziećmi.