• Informacje na temat:

  kornhauser

Artykuły na temat: kornhauser
 • Papież Franciszek rozmawiał z Agatą Kornhauser-Dudą

  ...r. Na mszy była małżonka prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. "Papież Franciszek w rozmowie z pierwszą damą po zakończeniu ŚDM podziękował Polakom za liczną obecność i świadectwo wiary podczas(...) wizyty w Panamie. Wcześniej Agata Kornhauser-Duda spotkała się z załogą Daru Pomorza, w tym uczestnikami Rejsu Niepodległości. Małżonka prezydenta podczas pobytu na ŚDM spotkała się też z polskimi...

 • Agata Kornhauser-Duda dostanie pensję

  Małżonka Prezydenta RP dostanie wynagrodzenie. To jedno z założeń nowej ustawy o zarobkach ministrów - podaje "Rzeczpospolita". Ani Agata Kornhauser-Duda, ani żony wcześniejszych prezydentów nie dostawały uposażenia.

 • Jolanta Kwaśniewska zaapelowała do Agaty Kornhauser-Dudy

  ...- Pani Agato, siła w kobietach! - tymi słowami zwróciła się do pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy była prezydentowa Jolanta Kwaśniewska podczas debaty w trakcie IX Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet. Gościem Kongresu była również Anna Komorowska.

 • Radom: Agata Kornhauser-Duda wzięła udział w akcji sadzenia drzew

  Małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda wzięła w piątek udział w Święcie Lasu w Radomiu. Razem z leśnikami i uczniami z lokalnych szkół, sadziła drzewa z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 • Jakub Kornhauser laureatem nagrody im. Wisławy Szymborskiej

  Poeci Jakub Kornhauser i Uros Zupan zostali laureatami tegorocznej, przyznanej po raz czwarty, Nagrody im. Wisławy Szymborskiej. Nazwiska laureatów ogłoszono w sobotę wieczorem podczas gali w Operze Krakowskiej.

 • O pomoc proszą Agatę Kornhauser-Dudę. Kolejny dzień protestu w Sejmie

  Piszą list do Pierwszej Damy i zapraszają na spotkanie. Dorośli niepełnosprawni i ich opiekunowie, którzy prowadzą już 16. dzień protest w Sejmie, proszą o wsparcie prezydentową Agatę Kornhauser-Dudę.

 • Jakub Kornhauser w tygodniku „wSieci”: Żałuję tylko jednego zdania

  Jakub Kornhauser, szwagier prezydenta nominowany do Nagrody im. Wisławy Szymborskiej wdał się w krytykę Andrzeja Dudy. Nagrodę dostał, na co wielu komentatorów zareagowało podejrzeniami – czytamy w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”.

 • Kornhauser-Duda: Obóz w Ravensbrueck ma dla Polaków szczególne znaczenie

  ..."Obóz w Ravensbrueck ma dla nas szczególne znaczenie, Polki stanowiły tu najliczniejszą grupę narodową" - mówiła w niedzielę żona prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. Dziękowała byłym więźniarkom za ich świadectwo, które jest głośnym wołaniem: "nigdy więcej ideologii szerzących nienawiść i pogardę".

 • Agata Kornhauser-Duda spotkała się z przedstawicielkami "Kobiecego Davos"

  Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda spotkała się w środę w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielkami Światowego Szczytu Kobiet 2016, który rozpocznie się w czwartek w Warszawie. Honorowy patronat nad spotkaniem objęła małżonka prezydenta.

 • Chusta Agaty Kornhauser-Dudy na aukcji w Chicago

  Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda wsparła radiową akcję zbierania datków na rzecz fundacji Dar Serca z Chicago, która od 29 lat wspiera leczenie ciężko chorych i niepełnosprawnych dzieci z Polski w USA. Podczas radiotonu zebrano ogółem 172 tys. dol.

Zdjęcia na temat: kornhauser
 • Agata Kornhauser-Duda
 • rezydent Andrzej Duda (6L) z żoną Agatą Kornhauser-Dudą (5L), premier Beata Szydło (2L), marszałek Senatu Stanisław Karczewski (3L), oraz marszałek Sejmu Marek Kuchciński (4L) podczas mszy św. za Ojczyznę odprawionej w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszaw
Wideo na temat: kornhauser
 • Melania Trump spotkała się w Belwederze z Agatą Kornhauser-Dudą

  Podczas gdy Donald Trump spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą w Zamku Królewskim, jego żona Melania została ugoszczona przez pierwszą damę Agatę Dudę w Belwederze. Po spotkaniu pierwsze damy udadzą się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie wspólnie poprowadzą warsztaty z dziećmi.