• Informacje na temat:

  kosiński

Artykuły na temat: kosiński
Zdjęcia na temat: kosiński
Wideo na temat: kosiński
 • Polscy politycy krytykują oświadczenie Izraela. "Potężne nieporozumienie"

  "Szczególnie kontekst historyczny użyty jest tutaj delikatnie mówiąc w sposób nietrafny i nieadekwatny" - tak Donald Tusk skomentował oświadczenie izraelskiego MSZ ws. uboju rytualnego. Z kolei rzecznik Krzysztof Kosiński z PSL powiedział, że jest to "bardzo ostry zarzut, który będzie się teraz pojawiał częściej".

 • Przechodzień znalazł ciało młodej kobiety w gdańskim Parku Brzezińskim

  Gdańsk. Zwłoki młodej kobiety znalazł w niedzielę rano spacerowicz w gdańskim Parku Brzeźnieńskim. - Przechodzień zauważył leżące ciało młodej kobiety, okazało się, że kobieta nie żyje - powiedziała kom. Joanna Kowalik-Kosińska, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Zwłoki były ukryte w krzakach, niedaleko plaży. Nieoficjalnie wiadomo, że kobieta zginęła od ciosu nożem. Prawdopodobnie została zamordowana. Trwają ustalenia tożsamości ofiary, przyczyny zdarzenia i poszukiwania sprawcy.

 • Gdańsk: Przechodzień znalazł ciało młodej kobiety

  Zwłoki młodej kobiety znalazł w niedzielę rano spacerowicz w gdańskim parku Brzeźnieńskim. Przechodzień zauważył leżące ciało młodej kobiety, okazało się, że kobieta nie żyje - powiedziała kom. Joanna Kowalik-Kosińska, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Zwłoki były ukryte w krzakach, niedaleko plaży. Nieoficjalnie wiadomo, że kobieta zginęła od ciosu nożem. Prawdopodobnie została zamordowana. Trwają ustalenia tożsamości ofiary, przyczyny zdarzenia i poszukiwania sprawcy.

Dyskusje na temat: kosiński