• Informacje na temat:

  kowalczyk

Artykuły na temat: kowalczyk
 • Zmarł opozycjonista Ryszard Kowalczyk

  Zmarł Ryszard Kowalczyk, który - wraz z bratem Jerzym - w sprzeciwie wobec krwawego stłumienia protestów na Wybrzeżu wysadził aulę Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Opolu. Miał 80 lat.

 • Henryk Kowalczyk nowym ministrem środowiska

  Henryk Kowalczyk, dotąd minister bez teki i szef rządowego komitetu stałego będzie nowym ministrem środowiska.

 • ​Kowalczyk: Będą dotacje do termomodernizacji

  ..."Gospodarstwa domowe o dochodach do 1,6 tys. zł na osobę miesięcznie otrzymają dotacje z NFOŚiGW na termomodernizację i wymianę pieców grzewczych" - zapowiedział szef MŚ Henryk Kowalczyk. Dodał, że powyżej tego progu będzie "ulga wliczona w PIT".

 • Dziś wyjątkowy start Justyny Kowalczyk

  Dziś w zawodach narciarskiego Pucharu Świata w Lillehammer Justyna Kowalczyk stanie na starcie biegu na 5 km techniką dowolną. To jedyny przypadek w tym sezonie, kiedy Polka będzie rywalizowała w zmaganiach "łyżwą". Początek zmagań o godzinie 12.50.

 • Oświadczenie Wojciecha Kowalczyka

  Wojciech Kowalczyk, Pełnomocnik Rządu ds. Restrukturyzacji Sektora Węgla Kamiennego i Sekretarza Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa wydał oświadczenie w sprawie rezygnacji z pełnionych funkcji.

 • Henryk Kowalczyk: Nagroda mi się należała

  Minister środowiska Henryk Kowalczyk dostał w zeszłym roku 65,1 tys. zł premii. We wtorkowym wywiadzie dla Radia Zet Kowalczyk utrzymuje, że "zapracował na nagrodę", która "mu się należała" - pisze środowy "Fakt".

 • Nie żyje Vibeke Skofterud, była rywalka Justyny Kowalczyk

  Mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich, była rywalka Justyny Kowalczyk Norweżka Vibeke Skofterud zginęła w wypadku na skuterze wodnym. Wakacje spędzała w norweskiej miejscowości Arendal.

 • Pjongczang: Kowalczyk bez medalu. Mistrzynią olimpijską Charlotte Kalla

  Zakończył się bieg łączony na 15 kilometrów z udziałem Justyny Kowalczyk, Sylwi Jaśkowiec, Martyny Galewicz i Eweliny Marcisz. Wygrała Szwedka Charlotte Kalla. Dla tej zawodniczki to trzeci złoty medal IO w karierze. Druga była Marit Bjoergen, a trzecia Krista Parmakoski. Justyna Kowalczyk zajęła 17. miejsce.

 • Justyna Kowalczyk najlepsza w maratonie narciarskim Birkebeinerrennet!

  Justyna Kowalczyk wygrała 79. edycję norweskiego 54-kilometrowego maratonu narciarskiego Birkebeinerrennet. Polka zdominowała rywalizację pań. Druga Szwedka Britta Johansson Norgren na mecie w Lillehammer pojawiła się ze stratą 4.14,9. Trzecia była Japonka Masako Ishida - 5.03,5 straty. Kowalczyk nadała ostre tempo już na początku biegu i pokonała samotnie trasę w swoim triumfalnym marszu...

 • Justyna Kowalczyk nie ukończyła biegu w Lillehammer. "Przepraszam"

  ...​Justyna Kowalczyk nie ukończyła biegu łączonego 7,5+7,5 km narciarskiego Pucharu Świata w Lillehammer. Polka pokonała niespełna 12 km. Zwyciężyła Szwedka Charlotte Kalla, a kolejne miejsca zajęły Norweżki Heidi Weng oraz Ragnhild Haga.

Zdjęcia na temat: kowalczyk
 • Justyna Kowalczyk ze statuetką za zwycięstwo w Tour de Ski
Wideo na temat: kowalczyk
 • Kowalczyk: Widzę, jak ciężko pracują organizatorzy

  "Widzę, jak bardzo ciężko pracują organizatorzy. Jestem pewna, że to będzie niesamowite święto biegów narciarskim" - mówi Justyna Kowalczyk zapytana o odczucia związane z zawodami biegów narciarskich w Jakuszycach.

 • Kowalczyk i Małysz odebrali medale MŚ

  Pierwsze medale narciarskich mistrzostw świata w Oslo już na koncie reprezentantów Polski! Justyna Kowalczyk wywalczyła w sobotę srebro w biegu łączonym na 15 kilometrów. Adam Małysz zdobył brąz w konkursie na średniej skoczni. „Cieszę się, że nie zawiodłem kibiców” – przyznał wzruszony skoczek.

 • Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego, Maciej Kowalczyk

Dyskusje na temat: kowalczyk