• Informacje na temat:

  kowalska

Artykuły na temat: kowalska
 • Katarzyna Obara-Kowalska kandydatką na prezydenta Wrocławia

  Była prezenterka TVP2 Katarzyna Obara-Kowalska będzie ubiegać się o fotel prezydenta Wrocławia z ramienia stowarzyszenia Bezpartyjny Wrocław.

 • Wrocław: Obara-Kowalska kandydatką na prezydenta miasta

  Radna Katarzyna Obara-Kowalska jest oficjalną kandydatką Ruchu Samorządowego Bezpartyjni na prezydenta Wrocławia. W ubieganiu się o to stanowisko ostatecznego poparcia udzieliły jej ogólnopolskie struktury tego stowarzyszenia.

 • Kasia Kowalska i Lao Che na LFO!

  Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek oraz herosi alternatywnego rocka – Kasia Kowalska i Lao Che dołączają do grona gwiazd 8. edycji Life Festival Oświęcim! Niezapomniane przeżycia podczas stadionowych koncertów w dniach 23-24.06 zapewnią też m.in. grupa Scorpions, LP i Shaggy. Warto pospieszyć się z zakupem biletów, bo od 10 kwietnia będą droższe!

 • Kowalska śpiewa Ciechowskiego

  Niedzielny koncert w Kieleckim Centrum Kultury zainauguruje trasę koncertową Kasi Kowalskiej w ramach projektu "Kowalska/Ciechowski. Moja krew". Podczas koncertu wokalistka wykona najważniejsze utwory Grzegorza Ciechowskiego i Republiki.

 • Katarzyna Obara-Kowalska: Liczę, że Bezpartyjni wstawią nogę w drzwi Ratusza

  ...z TVP3 we Wrocławiu, później telewizją ogólnopolską. W 2010 roku rozpoczęła pani jednak karierę polityczną. Skąd taka zmiana? Katarzyna Obara-Kowalska: -   To było dla mnie ogromne wyzwanie(...) Michalak ma 2 proc., a kandydatka Obara-Kowalska 10 proc., to trzeba zważyć szanse, zagrać zespołowo i odłożyć na bok swoje ambicje. Tego ruchu ze strony Michalaka zabrakło. Pani poparcie idzie...

 • W środę wystartował Life Festival Oświęcim. Na scenie: Scorpions, LP i Kasia Kowalska

  W środę 21 czerwca wystartowała kolejna edycja Tauron Live Festival Oświęcim. Na scenie zobaczymy między innymi LP, Julię Pietruchę, Kasię Kowalską i Lao Che. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie zespół Scorpions. Oprócz koncertów, zaplanowano także projekcje filmowe, odsłonięcie murala oraz bieg uliczny. Tauron Live Festival Oświęcim potrwa do soboty, 24 czerwca.

 • Wystawa fotografii Karoliny Kowalskiej

  Karolina Kowalska urodziła się w 1981 r. w Krośnie. W 2005 r. otrzymała tytuł magistra sztuki na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuk Plastycznych Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Dyplom broniła na specjalizacji Malarstwo Sztalugowe pod kierunkiem prof. Małgorzaty Bieleckiej oraz aneksu do dyplomu w pracowni Struktur Wizualnych prof. Władysława Łuczaja. Od 2005 r. mieszka i pracuje...

 • Kasia Kowalska zaśpiewa Ciechowskiego

  Już dzisiaj o 20.30 w Teatrze Wielkim w Poznaniu wystąpi Kasia Kowalska. Artystka podjęła się opracowania autorskich wersji piosenek Grzegorza Ciechowskiego.

 • Zmarł płk Bolesław Kowalski ps. "Wicher", jeden z ostatnich uczestników Kampanii Wrześniowej, żołnierz Samodzielnej Grupy Operacyjnej "Polesie" gen. Franciszka Kleeberga. Miał 101 lat.

 • Marian Kowalski

  Marian Kowalski urodził się 15 sierpnia 1964 roku w Lublinie. Jest kandydatem Ruchu Narodowego w wyborach prezydenckich.

Zdjęcia na temat: kowalska
 • Muzeum Diabła Polskiego w Warszawie
Wideo na temat: kowalska
Dyskusje na temat: kowalska