• Informacje na temat:

  kownacka

Artykuły na temat: kownacka
 • Maria Kownacka znana jako autorka "Plastusiowego pamiętnika", była przede wszystkim pedagogiem kochającym swą pracę i dzieci, których życie starała się uczynić barwniejszym. A że nie było pieniędzy na książki, wymyślała opowieści sama.

 • Po ciężkiej chorobie zmarła we wtorek Gabriela Kownacka, aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, odtwórczyni pamiętnej roli Anity w komedii muzycznej "Hallo Szpicbródka", telewizyjnej publiczności znana jako Anka z serialu "Rodzina zastępcza".

 • Ostanie pożegnanie Gabrieli Kownackiej

  Gabriela Kownacka urodziła się w 1952 roku we Wrocławiu. W 1971 roku dostała się na wydział aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, której rektorem był wówczas Tadeusz Łomnicki(...)), Współczesnego (1978-84) i Studio (1984-99). Gabriela Kownacka (1952 - 2010) - sylwetka artystki w serwisie Film...

 • Gabriela Kownacka, aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, odtwórczyni pamiętnej roli Anity w komedii muzycznej "Hallo Szpicbródka", telewizyjnej publiczności znana jako Anka Kwiatkowska z serialu "Rodzina zastępcza", została pochowana we wtorek na cmentarzu ewangelicko-augsburskim w Warszawie. Aktorka zmarła 30 listopada. Miała 58 lat.

 • Kownacki: Armia musi być przeorganizowana

  "Nasza armia musi być przeorganizowana i w całości wyposażona w nowoczesny sprzęt" - mówił wiceszef MON Bartosz Kownacki. Przypominał, że MON przygotowało projekt ustawy zwiększającej liczebność sił zbrojnych i wydatki obronne do co najmniej 2,5 proc. PKB do roku 2030.

 • "FAZ": Podejrzane kontakty Bartosza Kownackiego

  ​Wiceszef polskiego MON utrzymywał w przeszłości kontakty z krytycznymi wobec NATO, prorosyjskimi kręgami - twierdzi Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ). Zdaniem autora artykułu Konrada Schullera, Antoni Macierewicz "przez wiele lat otoczony był siecią prorosyjskich działaczy". Bartosz Kownacki określił te informacje jako "kłamstwa". "Nie utrzymywałem, nie utrzymuję i utrzymywać nie zamierzam kontaktów z organizacjami prorosyjskimi" - oświadczył.

 • PO ponagla MON. Kownacki odpowiada

  Posłowie PO wystosowali w poniedziałek pismo ponaglające do szefa MON Antoniego Macierewicza ws. udostępnienia kolejnych dokumentów dot. postępowania na zakup śmigłowców dla wojska. Chcą by wgląd w te dokumenty został im zapewniony do środy. - Jesteśmy gotowi przekazać posłom opozycji dopuszczalne prawem dokumenty - zapewnił w poniedziałek wiceminister obrony Bartosz Kownacki. - Chcemy je przedstawić tak, by były jak najbardziej czytelne - dodał.

 • Zmowa milczenia wokół kogutów Kownackiego

  Gdyby ktokolwiek z nas jechał przez miasto łamiąc przepisy i używając przy tym oznaczających uprzywilejowanie sygnałów świetlnych i dźwiękowych - mógłby trafić na 14 dni do aresztu lub zapłacić do 5 tys. złotych grzywny. Służące do tego urządzenia obowiązkowo uległyby przepadkowi, niezależnie od tego, do kogo należą. Chyba, że wieźlibyśmy tak wiceministra obrony.

 • Dawid Kownacki trafił do Sampdorii Genua

  Dawid Kownacki został piłkarzem Sampdorii Genua. Młodzieżowy reprezentant Polski podpisał z włoskim klubem czteroletni kontrakt.

 • Nieoficjalnie: Bartosz Kownacki stracił stanowisko w MON

  Według nieoficjalnych informacji podanych przez TVN ze stanowiskiem wiceszefa MON pożegnał się Bartosz Kownacki. Jak zauważa stacja, personalia Kownackiego zniknęły z zakładki "kierownictwo" na stronie internetowej MON.

Zdjęcia na temat: kownacka
Wideo na temat: kownacka
 • Koziej: Było mi żal Kownackiego

  Koziej: Było mi żal Kownackiego

 • Kownacki: Sejm „twierdzą”? Dlaczego? Nie bardzo rozumiem

  W internetowej części Popołudniowej rozmowy w RMF FM Bartosz Kownacki odpowiadał na pytania o ograniczenie dostępu do Sejmu dla obywateli. Posłowie opozycji nazwali budynek przy Wiejskiej „twierdzą”. „Dlaczego, nie bardzo rozumiem?” – mówił poseł PiS. „(Za rządów Platformy Obywatelskiej – red.) też stworzono z Sejmu twierdzę i też później tych osób nie wpuszczono. Co więcej, ja byłem wówczas adwokatem, reprezentowałem osoby, które były wynoszone siłą z Sejmu. Używano Straży Marszałkowskiej,...

 • Rzecznik rządu o stłuczce z udziałem Kownackiego

  Rzecznik rządu o stłuczce z udziałem Kownackiego

Dyskusje na temat: kownacka