• Informacje na temat:

  kozłow

Artykuły na temat: kozłow
 • Marek Kuchciński nie będzie kozłem ofiarnym PiS

  Opozycja zawiadomiła prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez marszałka Sejmu i chce odwołania Marka Kuchcińskiego ze stanowiska. W ocenie ekspertów warunek postawiony przez posłów Platformy Obywatelskiej jest nierealny.

 • Płk Czesław Juźwik: Stałem się kozłem ofiarnym walki na wyższych szczeblach polityki

  ​"Stałem się kozłem ofiarnym walki na wyższych szczeblach polityki" - tak pułkownik Czesław Juźwik w rozmowie z RMF FM skomentował swoje odejście z prezydenckiego Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Były oficer w trybie natychmiastowym stracił stanowisko w związku z informacją, że w latach 80. pracował w wojskowym kontrwywiadzie.

 • "NYT": Dwulicowa gra. Turcja szuka kozła ofiarnego

  Turcja, która po nieudanym puczu szuka kozła ofiarnego, o współudział w spisku oskarża USA; wywołało to falę antyamerykanizmu, który wraz z czystkami w państwie może zagrozić NATO, relacjom Ankary z Waszyngtonem i stabilności samej Turcji - pisze "NYT".

 • Rosja: Niezwykła przyjaźń tygrysa i kozła

  Rosyjskie reality show o życiu tygrysa Amura i kozła Timura bije rekordy popularności. Z powodu przeciążonych łączy na pewien czas została zablokowana strona internetowa, pokazująca, jak wspólnie spędzają czas amurski tygrys i oddany mu do zjedzenia kozioł.

 • Beata Kempa: Andrzej Seremet jest kozłem ofiarnym

  Andrzej Seremet jest dziś kozłem ofiarnym. Państwo istnieje tylko teoretycznie i za to odpowiada rząd - mówiła w środę w Sejmie posłanka klubu Zjednoczona Prawica Beata Kempa. Nawoływała ekipę premier Ewy Kopacz, by podała się do dymisji.

 • Pitera: Sikorski stał kozłem ofiarnym

  Radosław Sikorski stał się kozłem ofiarnym. Tak Julia Pitera komentuje zarzuty wobec marszałka Sejmu w sprawie tzw. "kilometrówek" oraz żądania opozycji o usunięcie Sikorskiego z pełnionej przez niego funkcji.

 • Uważam, że Mariusz Kamiński jest kozłem ofiarnym w tej sprawie. Z prostego powodu - prokuratura nadzorowała i aprobowała wszystkie jego decyzje. Te osoby instruowały od strony prawnej Mariusza Kamińskiego. A dziś pan Kamiński został sam - powiedział Janusz Kaczmarek komentując wyrok skazujący byłego szefa CBA na trzy lata więzienia za nadużycia przy tzw. aferze gruntowej.

 • "Plus Minus": Elity europejskie szukają kozła ofiarnego

  "Staliśmy się - my, Polacy - częścią większej rozgrywki między elitami polityczno-gospodarczymi Unii a społeczeństwami europejskimi o nowy porządek w Europie" - uważa politolog Marek Cichocki, profesor Collegium Civitas.

 • "Czujemy się kozłami ofiarnymi walki politycznej". Asesorzy o decyzji KRS

  Sprzeciw KRS wobec wszystkich 265 asesorów nie jest oparty na okolicznościach, które w świetle przepisów mogą stanowić podstawę takiej decyzji - napisali we wspólnym stanowisku asesorzy z listy Ministerstwa Sprawiedliwości. Chcemy wykonywać służbę w sposób bezstronny, z dala od sporów politycznych - dodali. Rzecznik KRS sędzia Waldemar Żurek odpiera zarzuty asesorów.

 • Nawałnica nad Kędzierzynem-Koźlem. Straty oszacowano na milion złotych

  Nawałnica, która przeszła w nocy nad Kędzierzynem-Koźle spowodowała duże zniszczenia. Wstępnie straty oszacowano na ok. milion złotych.

Zdjęcia na temat: kozłow
Wideo na temat: kozłow
 • Nawałnica nad Kędzierzynem-Koźlem. Straty oszacowano na milion złotych

  Kędzierzyn-Koźle (woj. opolskie). Nawałnica, która przeszła w nocy nad Kędzierzynem-Koźle spowodowała duże zniszczenia. Wstępnie straty oszacowano na ok. milion złotych.

 • Jerzy Kozieł: Fukushima to nie Czarnobyl

  Jerzy Kozieł z Instytutu Energii Atomowej zapewnił, że wybuch w japońskiej elektrowni Fukushima nie ma nic wspólnego z eksplozją reaktora w Czarnobylu. Twierdzi, że takie porównanie obu kataklizmów jest bezcelowe.

 • Przegląd prasy Tomasza Skorego

  "Wściekli na Macierewicza", "Atak samotnego wilka", "Szukanie kozła ofiarnego trwa. Winni raczej na wysokim szczeblu" - to tylko niektóre tytuły z pierwszych stron dzisiejszych dzienników. Tomasz Skory prezentuje przegląd porannej prasy

Dyskusje na temat: kozłow