• Informacje na temat:

  krajewski

Artykuły na temat: krajewski
 • Watykan: Polak Konrad Krajewski został kardynałem

  Papieski jałmużnik Konrad Krajewski został kardynałem. W czasie konsystorza w Watykanie w czwartek jako jeden z 14 nowych purpuratów otrzymał biret kardynalski i pierścień. Kardynał Krajewski jest pierwszym polskim kardynałem mianowanym przez Franciszka.

 • Abp Konrad Krajewski otrzyma godność kardynała

  Papieski jałmużnik arcybiskup Konrad Krajewski otrzyma godność kardynała - ogłosił w niedzielę Franciszek w południe podczas spotkania z wiernymi w Watykanie.

 • Papieski jałmużnik Konrad Krajewski kardynałem

  Tysiące osób przybyło w czwartek wieczorem do Watykanu, by złożyć gratulacje czternastu nowym kardynałom, w tym papieskiemu jałmużnikowi kardynałowi Konradowi Krajewskiemu, którzy w czasie konsystorza otrzymali od papieża Franciszka birety kardynalskie i pierścienie.

 • Jarosław Krajewski nowym wiceszefem komisji ds. Amber Gold

  Sejmowa komisja śledcza ds. Amber Gold wybrała w środę nowego wiceprzewodniczącego. Będzie nim poseł PiS Jarosław Krajewski. Wcześniej funkcję tę pełnił inny polityk PiS Marek Suski, który został szefem gabinetu premiera.

 • Papież Franciszek: Abp Konrad Krajewski otrzyma godność kardynała

  Papieski jałmużnik arcybiskup Konrad Krajewski otrzyma godność kardynała - ogłosił w niedzielę Franciszek w południe podczas spotkania z wiernymi w Watykanie. Wraz z 54-letnim polskim arcybiskupem kardynałami zostanie łącznie 14 dostojników z całego świata.

 • Krajewski: Ostatnim świadkiem pewnie będzie Tusk

  ..."To wątek pokazujący powiązania ze zorganizowaną przestępczością trójmiejską" – powiedział w środę Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15) odnosząc się do zeznań Jacka Krzysztofowicza podczas przesłuchań komisji ds. Amber Gold. "Myślę, że ostatnim świadkiem pewnie będzie Donald Tusk" - ocenił dalsze prace komisji Jarosław Krajewski (PiS).

 • Papieski jałmużnik abp Krajewski oddał służbowe mieszkanie uchodźcom z Syrii

  Papieski jałmużnik arcybiskup Konrad Krajewski nocuje w swoim urzędzie, bo służbowe watykańskie mieszkanie oddał rodzinie uchodźców z Syrii. "To nic nadzwyczajnego" - powiedział dziennikowi "La Repubblica". Podkreślił, że dzielenie się należy do "DNA Kościoła".

 • Komendant stołeczny policji złożył dymisję. Andrzej Krajewski kandydatem na szefa KSP

  Komendant stołeczny policji insp. Rafał Kubicki zdecydował o przejściu na emeryturę; kandydatem na to stanowisko jest zastępca komendanta stołecznego policji mł. insp. Andrzej Krajewski - poinformował w poniedziałek szef MSWiA Mariusz Błaszczak.

 • Krajewski: Niech prezydent Warszawy ujawni notatki służbowe ws. reprywatyzacji

  Czwartkowa Rada Warszawy nie ujawniła informacji, na które czekają warszawiacy; Hanna Gronkiewicz-Waltz nie chciała zmierzyć się z prawdą - ocenił w piątek Jarosław Krajewski (PiS). Według niego prezydent miasta powinna ujawnić m.in. notatki ze służbowe ws. reprywatyzacji.

 • Marek Krajewski w RMF FM: Pod płaszczykiem honoru dokonywano zbrodni

  ..."Zamierzam jeszcze przez osiem lat pisać kryminały" - zadeklarował w rozmowie z RMF FM Marek Krajewski, twórca bestsellerowych powieści o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim. Opowiedział też o swojej nowej książce "Mock. Pojedynek" i planach związanych z przeniesieniem jego twórczości na ekran. Pisarz przyznał się również do "spektakularnej klęski" i zdradził, nad czym będzie w najbliższym...

Zdjęcia na temat: krajewski
Dyskusje na temat: krajewski