• Informacje na temat:

  krajewski

Artykuły na temat: krajewski
 • Watykan: Polak Konrad Krajewski został kardynałem

  Papieski jałmużnik Konrad Krajewski został kardynałem. W czasie konsystorza w Watykanie w czwartek jako jeden z 14 nowych purpuratów otrzymał biret kardynalski i pierścień. Kardynał Krajewski jest pierwszym polskim kardynałem mianowanym przez Franciszka.

 • Abp Konrad Krajewski otrzyma godność kardynała

  Papieski jałmużnik arcybiskup Konrad Krajewski otrzyma godność kardynała - ogłosił w niedzielę Franciszek w południe podczas spotkania z wiernymi w Watykanie.

 • Papieski jałmużnik Konrad Krajewski kardynałem

  Tysiące osób przybyło w czwartek wieczorem do Watykanu, by złożyć gratulacje czternastu nowym kardynałom, w tym papieskiemu jałmużnikowi kardynałowi Konradowi Krajewskiemu, którzy w czasie konsystorza otrzymali od papieża Franciszka birety kardynalskie i pierścienie.

 • Krajewski: Poruszymy kwestię definicji szpiegostwa na specjalnym posiedzeniu

  Na specjalnym posiedzeniu komisji ds. służb specjalnych w sprawie zatrzymania przez ABW podejrzanych o szpiegostwo Polaka i Chińczyka chcemy rozważyć zmianę definicji szpiegostwa - zapowiedział wiceprzewodniczący komisji Jarosław Krajewski (PiS).

 • Jarosław Krajewski nowym wiceszefem komisji ds. Amber Gold

  Sejmowa komisja śledcza ds. Amber Gold wybrała w środę nowego wiceprzewodniczącego. Będzie nim poseł PiS Jarosław Krajewski. Wcześniej funkcję tę pełnił inny polityk PiS Marek Suski, który został szefem gabinetu premiera.

 • Papież Franciszek: Abp Konrad Krajewski otrzyma godność kardynała

  Papieski jałmużnik arcybiskup Konrad Krajewski otrzyma godność kardynała - ogłosił w niedzielę Franciszek w południe podczas spotkania z wiernymi w Watykanie. Wraz z 54-letnim polskim arcybiskupem kardynałami zostanie łącznie 14 dostojników z całego świata.

 • Krajewski: Ostatnim świadkiem pewnie będzie Tusk

  ..."To wątek pokazujący powiązania ze zorganizowaną przestępczością trójmiejską" – powiedział w środę Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15) odnosząc się do zeznań Jacka Krzysztofowicza podczas przesłuchań komisji ds. Amber Gold. "Myślę, że ostatnim świadkiem pewnie będzie Donald Tusk" - ocenił dalsze prace komisji Jarosław Krajewski (PiS).

 • Papieski jałmużnik abp Krajewski oddał służbowe mieszkanie uchodźcom z Syrii

  Papieski jałmużnik arcybiskup Konrad Krajewski nocuje w swoim urzędzie, bo służbowe watykańskie mieszkanie oddał rodzinie uchodźców z Syrii. "To nic nadzwyczajnego" - powiedział dziennikowi "La Repubblica". Podkreślił, że dzielenie się należy do "DNA Kościoła".

 • Komendant stołeczny policji złożył dymisję. Andrzej Krajewski kandydatem na szefa KSP

  Komendant stołeczny policji insp. Rafał Kubicki zdecydował o przejściu na emeryturę; kandydatem na to stanowisko jest zastępca komendanta stołecznego policji mł. insp. Andrzej Krajewski - poinformował w poniedziałek szef MSWiA Mariusz Błaszczak.

 • Krajewski o przesłuchaniu Tuska: Mieliśmy do czynienia z teoretycznym premierem

  Przesłuchanie b. premiera Donalda Tuska pokazało, że w czasach rządów PO-PSL tworzono nie tylko państwo teoretyczne, ale tak naprawdę mieliśmy do czynienia z teoretycznym premierem i teoretyczną Radą Ministrów - powiedział PAP członek komisji śledczej ds. Amber Gold Jarosław Krajewski (PiS).

Zdjęcia na temat: krajewski