• Informacje na temat:

  krajewski

Artykuły na temat: krajewski
 • Krajewski: Ostatnim świadkiem pewnie będzie Tusk

  ..."To wątek pokazujący powiązania ze zorganizowaną przestępczością trójmiejską" – powiedział w środę Tomasz Rzymkowski (Kukiz'15) odnosząc się do zeznań Jacka Krzysztofowicza podczas przesłuchań komisji ds. Amber Gold. "Myślę, że ostatnim świadkiem pewnie będzie Donald Tusk" - ocenił dalsze prace komisji Jarosław Krajewski (PiS).

 • Papieski jałmużnik abp Krajewski oddał służbowe mieszkanie uchodźcom z Syrii

  Papieski jałmużnik arcybiskup Konrad Krajewski nocuje w swoim urzędzie, bo służbowe watykańskie mieszkanie oddał rodzinie uchodźców z Syrii. "To nic nadzwyczajnego" - powiedział dziennikowi "La Repubblica". Podkreślił, że dzielenie się należy do "DNA Kościoła".

 • Komendant stołeczny policji złożył dymisję. Andrzej Krajewski kandydatem na szefa KSP

  Komendant stołeczny policji insp. Rafał Kubicki zdecydował o przejściu na emeryturę; kandydatem na to stanowisko jest zastępca komendanta stołecznego policji mł. insp. Andrzej Krajewski - poinformował w poniedziałek szef MSWiA Mariusz Błaszczak.

 • Krajewski: Niech prezydent Warszawy ujawni notatki służbowe ws. reprywatyzacji

  Czwartkowa Rada Warszawy nie ujawniła informacji, na które czekają warszawiacy; Hanna Gronkiewicz-Waltz nie chciała zmierzyć się z prawdą - ocenił w piątek Jarosław Krajewski (PiS). Według niego prezydent miasta powinna ujawnić m.in. notatki ze służbowe ws. reprywatyzacji.

 • Marek Krajewski: Prawda jest ciekawa!

  Właśnie ukazała się wspólna książka Marka Krajewskiego i słynnego patologa Jerzego Kaweckiego "Umarli mają głos". Autorzy ujawniają kulisy 12 najbardziej zagadkowych śledztw w sprawie zabójstw(...) Krajewskiego, autora cyklu kryminałów z Eberhardem Mockiem w roli głównej. "Prawda jest ciekawa! (...) Trzeba tylko ją odpowiednio opisać" - mówi w RMF FM pisarz.

 • Prof. Krajewski: Przestrzeganie wytycznych w medycynie nie jest obowiązkiem

  ...- Niestandardowe działania w ramach rozporządzenia są możliwe, jeśli mamy do czynienia z rozsądną dyskusją, jeśli rozmawiają fachowcy. Zdarza się jednak wiele sytuacji, gdy tego rodzaju dokumenty czytają osoby, które mają bardzo słabe zrozumienie tego, na czym polega praktyka medyczna. Albo poszukują punktu zaczepienia do zgłoszenia roszczeń - mówi w rozmowie z Interią prof. Romuald Krajewski...

 • Karczewski: Sasin i Krajewski są brani pod uwagę w wyborach w Warszawie

  W wyborach na prezydenta Warszawy PiS bierze pod uwagę między innymi kandydaturę posłów Jacka Sasina i Jarosława Krajewskiego - poinformował w piątek marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

 • Rozprawa habilitacyjna prof. Mirosława Krajewskiego została uznana za dzieło "niesamodzielne" przez komisję toruńskiego UMK. Naukowiec i były poseł Samoobrony korzystał w niej z nieistniejących źródeł.

 • Piaseczny & Krajewski w Kielcach

  Niezwykły duet - Seweryn Krajewski i Andrzej Piaseczny - zaprasza do KCK na zaskakującą podróż w czasy uciekających serc, wzruszających muzycznych przeżyć i niespodzianek. Na koncercie usłyszymy m.in. utwory z najnowszej płyty Andrzeja Piasecznego "Spis rzeczy ulubionych".

 • Centralna Komisja ds. Stopni i Tytułów (CK) unieważniła swą decyzję w sprawie habilitacji prof. Mirosława Krajewskiego, któremu udowodniono plagiat rozprawy naukowej. Nie przesądza to jednak o pozbawieniu naukowca tytułów i stopni naukowych, ponieważ przepisy polskie są sprzeczne i nie wiadomo, jak postępować w tego typu sprawach.

Zdjęcia na temat: krajewski
Wideo na temat: krajewski
Dyskusje na temat: krajewski