• Informacje na temat:

  kraus

Artykuły na temat: kraus
 • "Wielcy dyrygenci" na Ołowiance

  Dziś na Ołowiance kolejny koncert z cyklu "Wielcy dyrygenci". Tym razem gdańskich filharmoników poprowadzi maestro Juozas Domarkas. Na saksofonie zagra Dieter Kraus.

 • Warszawa: Bezpłatne i szybkie testy na HIV

  Szybki test na HIV będzie można wykonać bezpłatnie w każdy czwartek w Warszawie. Wynik otrzymuje się zaledwie po 30 minutach od pobrania próbki krwi - informuje Dagmara Kraus, wiceprezes organizacji "Pozytywni w Tęczy".

 • Kubańczyk Omar Sosa z zespołem Afri -Lectric wystąpi 19 marca w warszawskim klubie Palladium w ramach koncertów Ery Jazzu. Gościnny udział w koncercie weźmie trębacz Joo Kraus.

 • Wodzili po Niezdrowicach...

  Gerard Tiszbierek, Stefan Krawiec, Norbert Kraus, Kazimierz Pinkowicz, Małgorzata Liske, Hubert Liske, Angelika Wientzek, Adam Tomaszek, Kamil Tomaszek, Damian Wientzek i Agnieszka Sagan... - to wesoła gromada, która 6 lutego przebrała się za niedźwiedników i przeszła po Niezdrowicach. Akcję wodzenia bera zainicjowała tu miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna.

 • PŚ w skokach. Schlierenzauer najlepszy w Kuusamo, Stoch zamyka pierwszą "10"

  Gregor Schlierenzauer triumfatorem konkursu skoków narciarskich w fińskim Kuusamo! Austriak wyprzedził Niemca Marinusa Krausa, który był pierwszy po pierwszej serii, i swojego rodaka Thomasa Morgensterna. Wśród Polaków najlepiej spisał się Kamil Stoch, który zajął 10. miejsce.

 • Biegun będzie bronił pozycji lidera

  Dziś na skoczni Rukatunturi w fińskim Kuusamo Krzysztof Biegun będzie bronił pozycji lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich. 19-letni skoczek, zwycięzca pierwszego w sezonie konkursu w niemieckim Klingenthal, wczoraj w Kuusamo był 18. i ma już tylko jeden punkt przewagi nad Niemcem Marinusem Krausem.

 • Zamknij oczy. Posłuchaj. Zrozumiesz...

  .... Niestety, mimo woli i umiejętności, często wciąż odczytujemy te emocje niewłaściwie  - mówi autor publikacji, dr Michael Kraus z Yale University. Wyniki naszych badań pokazują, że opieranie się na(...) naszej mimiki  - przyznaje Kraus. Nasze badania wskazują, że przy czytaniu emocji przywiązujemy do wyrazu twarzy nadmierne znaczenie, powinniśmy bardziej skoncentrować się na tym, w jaki sposób...

 • Kandydat Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego zdobył 44.65 procent głosów. Drugi w kolejności Mirosław Kraus z Platformy Obywatelskiej ma 37.46 procent głosów. Obaj zmierzą się w drugiej turze wyborów 5 grudnia. Aleksander Malcher, reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość zyskał zaufanie 13.50 proc. głosujących, a Jan Lipniak z Prawicy Rzeczypospolitej - 4.39 proc.

 • Strażacy wrócili z Löhne

  Do Niemiec strażacy pojechali z początkiem października. Gości z Polski przywitał burmistrz miasta, Kurt Quernheim, a z ramienia Straży Zawodowej, Ralf Kraus. Głównym punktem wizyty było zwiedzanie(...) technicznych i sprzęt pożarniczy. Na pamiątkę pobytu zastępca komendanta Ralf Kraus otrzymał statuetkę św. Floriana - Patrona Strażaków. W wolnym czasie strażacy zwiedzili miasto i większe zakłady przemysłowe...

 • Jak poinformował we wtorek szef krośnieńskiej prokuratury Piotr Kraus u oskarżonych znaleziono kilkanaście jednostek broni palnej m.in. karabinki Mauser, ręczny karabin maszynowy Browning, pistolety(...) z okresu II wojny światowej. Oskarżeni znaleźli je przeszukując bieszczadzkie lasy, na terenach bitew z tamtego okresu. Część nabyli też od osób przechowujących broń od czasów wojny - powiedział Kraus...

Dyskusje na temat: kraus