• Informacje na temat:

  kronika

Artykuły na temat: kronika
 • Nowoczesna o kandydatach PiS do KRS: Lista wstydu i kronika towarzyska

  Lista kandydatów zgłoszonych przez PiS do KRS wygląda jak "kronika towarzyska" ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro. To "lista wstydu" polskiego wymiaru sprawiedliwości - oceniła w piątek przewodnicząca klubu Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz.

 • Kronika wypadków

  Kronika wypadków powstała w 1973 roku i jest zbiorem stu kilkudziesięciu fotografii wyciętych z francuskiego czasopisma "Detektyw". Portrety pojedyncze, niekiedy grupowe zostały zaczerpnięte z kroniki kryminalnej i ukazują uczestników morderstw, rozbojów, gwałtów, porwań i innych przestępstw. Artysta zunifikował sprawców i ofiary, pozbawił wycinki opisów i informacji o osobach przedstawionych...

 • Powiatowa kronika sportowa

  Na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy Powiatowy Związek Sportowy zorganizował w szkołach między innymi rozgrywki Mistrzostwa powiatu bielskiego szkół ponadgimnazjalnych w futsalu.

 • Kronika o "Ceglorzu"

  Najnowsza Kronika Miasta Poznania " Cegielszczacy" poświęcona jest ludziom, którzy swoje życie poświęcili legendarnym poznańskim Zakładom im. Hipolita Cegielskiego.

 • Policjanci z województwa łódzkiego zatrzymali wczoraj osoby podejrzane o kradzieże i oszustwa.

 • Chodzi o prawa autorskie. Jak powiedział Mateusz Sobieszczuk z urzędu miasta w Pieniężnie, kronika została napisana na podstawie wspomnień i dokumentów dawnych mieszkańców miasteczka. Ci zaś po wojnie wyjechali do Niemiec, tam też w języku niemieckim w 1955 roku ukazała się kronika Pieniężna (przedwojenny Mehlsack). - Kronikę tę kilka lat temu przetłumaczono z niemieckiego na polski i w wersji...

 • Los Jarosława Gowina i skromnej - albo tak dobrze zakonspirowanej - grupki jego twardych zwolenników jest przypieczętowany. Tu nie ma pytania, czy tu można zastanawiać się kiedy i jak rozstanie się on z PO. Widać wyraźnie, że niedoszły, a nawet bardzo niedoszły, zwycięzca partyjnych wyborów, szuka już tylko barykady, na której będzie mógł efektownie polec.

 • Los Gowina i skromnej (albo tak dobrze zakonspirowanej) grupki jego twardych zwolenników jest przypieczętowany. Tu nie ma pytania - czy, tu można zastanawiać się kiedy i jak rozstanie się on z PO. Widać wyraźnie, że niedoszły (a nawet bardzo niedoszły) zwycięzca partyjnych wyborów, szuka już tylko barykady, na której będzie mógł efektownie polec.

 • Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie!

 • Przedstawiamy regulamin konkursu " Kroniki Zakopiańskie ".

Zdjęcia na temat: kronika
Wideo na temat: kronika
 • AKPF - Amatorska Kronika Porannych Faktów. Zobaczcie!

  "Fajnie tak wejść za kulisy - więcej takich filmików! A może jakiś filmik z wydania Faktów life?" - napisał do nas Internauta. W Porannych Faktach: mówisz, masz. Słuchacz nasz Pan! Nie bawiąc się w pisanie scenariuszy, nie korzystając z profesjonalnej kamery, sami smartfonem nagraliśmy moment prezentacji Faktów o szóstej. To taka nasza AKF - Amatorska Kronika Filmowa:) Żeby było jak najbardziej

 • Zbudujemy sieć autostrad

  5 lat temu premier Donald Tusk w expose obiecał zbudowanie sieci nowoczesnych dróg i autostrad. Zobacz, jak tego dokonał. Kronika Planu 5-letniego zaprasza.

 • Oto, jak rząd walczy z kryzysem demograficznym

  Wzmocnimy polską populację, czyli obiecanki cacanki premiera Donalda Tuska! 5 lat temu szef rządu obiecał, że będzie więcej Polaków. Tak tego dokonał? Viagra, becikowe, a może akcyza na prezerwatywy? Kronika planu 5-letniego zaprasza.

Dyskusje na temat: kronika