• Informacje na temat:

  krucjaty

Artykuły na temat: krucjaty
 • Modlitwa Krucjaty Różańcowej przed Sejmem

  Uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę po raz szósty modlili się w Święto Niepodległości przed Sejmem. W tym roku w związku z barierkami, które są ustawione przed parlamentem, modlący się nie otoczyli gmachu.

 • Manifestacja krucjaty różańcowej pod TVP

  Pod budynkiem Telewizji Polskiej pikietowali sympatycy Ruchu Kontroli Wyborów i Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

 • Polską specyfiką jest, że większość inicjatyw zmierzających do neutralizacji religijnej państwa szybko przeradza się w kabaret albo żenadę. Gdy obnoszący się przyjaźnią z Urbanem i pułkownikiem Piotrowskim posłowie chcą zdejmować krzyż podarowany Sejmowi przez matkę księdza Popiełuszki, rośnie we mnie niesmak. Choć zarazem nie uważam, by temat obecności krzyża w instytucjach publicznych był sprawą niewartą dyskusji.

 • Kłopotek: Polska idzie na czele antyrosyjskiej krucjaty

  ..."Powiem to, o czym wszyscy Polacy mówią głośno: po co nam to było! Po co ciągnęliśmy Ukrainę do UE? Idziemy na czele antyrosyjskiej krucjaty i uderzenie rosyjskie będzie przede wszystkim w nas" - mówi Eugeniusz Kłopotek w Kontrwywiadzie RMF FM.

 • Kłopotek: Polska na czele antyrosyjskiej krucjaty. Tusk, Sikorski - panowie pohamujcie!

  ...„Powiem to, o czym wszyscy Polacy mówią głośno: po co nam to było!! Po co ciągnęliśmy Ukrainę do UE? Idziemy na czele antyrosyjskiej krucjaty i uderzenie rosyjskie będzie przede wszystkim w nas” – mówi Eugeniusz Kłopotek w Kontrwywiadzie RMF FM. „Tusk straszy Polaków. Teraz Sikorskiemu marzy się brygada NATO w Polsce. Panowie pohamujcie! Czy chcecie eskalacji konfliktu?” - pyta premiera i szefa...

 • Nagranie zajścia można obejrzeć w serwisie YouTube w materiale pod tytułem "Skandaliczne zachowanie zwolennika tolerancji" zamieszczonym przez użytkownika MiastoWroclawPL. Członkowie Krucjaty ofiarowali tę zniewagę w intencji zadośćuczyniającej Bogu - czytamy na stronach serwisu pch24.pl. Do incydentu doszło w sobotę.

 • SLD nie prowadzi krucjaty przeciw Kościołowi

  Postulaty w sprawie in vitro czy religii w szkołach nie są żadną krucjatą SLD przeciw Kościołowi katolickiemu - zapewnił w Poznaniu sekretarz generalny partii Grzegorz Napieralski.

 • Polską specyfiką jest, że większość inicjatyw zmierzających do neutralizacji religijnej państwa szybko przeradza się w kabaret albo żenadę. Gdy obnoszący się przyjaźnią z Urbanem i pułkownikiem Piotrowskim posłowie chcą zdejmować krzyż podarowany Sejmowi przez matkę księdza Popiełuszki rośnie we mnie niesmak. Choć zarazem nie uważam, by temat obecności krzyża w instytucjach publicznych był sprawą niewartą dyskusji.

 • ...​Fundacja Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę twierdzi, że warszawski ratusz blokuje reklamy wydarzenia organizowanego przez nią 11 listopada. Chodzi o coroczne wydarzenie "Otaczamy Różańcem Świętym Sejm RP" - zgromadzenie publiczne, zgłoszone władzom Warszawy.

 • Protest ws. spektaklu "Klątwa". Różaniec przed Teatrem Powszechnym

  ...​Przed stołecznym Teatrem Powszechnym, w którym wystawiany jest spektakl "Klątwa", kilkudziesięciu członków Krucjaty Młodych odmawiało wieczorem różaniec. Jak tłumaczyli, publiczna modlitwa miała być "zadośćuczynieniem za grzech bluźnierstwa".

Wideo na temat: krucjaty
 • Kłopotek: Polska na czele antyrosyjskiej krucjaty. Tusk, Sikorski - panowie pohamujcie!

  „Powiem to, o czym wszyscy Polacy mówią głośno: po co nam to było!! Po co ciągnęliśmy Ukrainę do UE? Idziemy na czele antyrosyjskiej krucjaty i uderzenie rosyjskie będzie przede wszystkim w nas” – mówi Eugeniusz Kłopotek w Kontrwywiadzie RMF FM. „Tusk straszy Polaków. Teraz Sikorskiemu marzy się brygada NATO w Polsce. Panowie pohamujcie! Czy chcecie eskalacji konfliktu?” - pyta premiera i szefa

Dyskusje na temat: krucjaty