• Informacje na temat:

  kruszewski

Artykuły na temat: kruszewski
 • Prof. Kruszewski: Astma ma podłoże alergiczne

  Profesor Jerzy Kruszewski krajowy konsultant w dziedzinie alergologii, wyjaśnił, że astma jest zapalną chorobą dróg oddechowych. Dodał, że u dzieci w 90 procentach przypadków ma podłoże alergiczne. Do czynników, które mają wpływ rozwój astmy należą również : zanieczyszczenie powietrza, palenie papierosów. Profesor Kruszewski podkreślił, że astma jest chorobą na całe życie. Pacjenci...

 • Kruszewski: to są nasze pieniądze

  Jeśli TK orzeknie, że ustawa o NFZ nie jest zgodna z konstytucją, to nie stanie się nic złego. Stanie się coś dobrego, dlatego że przestanie on funkcjonować - mówi gość Faktów RMF FM Krzysztof Kuszewski, doradca prezydenta do spraw zdrowia.

 • ..." F. Duerrenmatta i Lucyny Beer w "Matce" Witkacego), wydobyły cechy charakterystyczne aktorstwa Kruszewskiej. Artystka odważnie wkroczyła w nową estetykę poszukiwań teatralnych, wnosząc wytrawne rzemiosło: kulturę...

 • ...w "Matce" Witkacego), wydobyły cechy charakterystyczne aktorstwa Kruszewskiej. Możliwości aktorskie pozwoliły jej zrealizować się w zróżnicowanym repertuarze u najwybitniejszych reżyserów Starego Teatru...

 • Traden Roma

  Wystawa fotografii Andrzeja Kruszewskiego w nowosolskiej galerii CRR.

 • ​"Fakt": Minister zdrowia załatwił posady swoim koleżankom

  Kariery Mileny Kruszewskiej i Aleksandry Leonowicz potoczyły się błyskawicznie - czytamy w "Fakcie".

 • Wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda złożył dymisję

  Wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda złożył prośbę o dymisję. Szef resortu Konstanty Radziwiłł ją zaakceptował - informuje rzeczniczka MZ Milena Kruszewska.

 • Skrajne opowieści w Galerii Lamelli

  W krakowskiej Galerii Lamelli od 3 kwietnia zobaczyć można wystawę fotografii Michała Kruszewskiego zatytułowaną "Skrajne opowieści". Prezentowane na ekspozycji zdjęcia artysta wykonał podczas podróży po Afganistanie, Pakistanie, Indiach, Bangladeszu i Nepalu.

 • Prezes NFZ stracił stanowisko. Powodem "utrata zaufania"

  Tadeusz Jędrzejczyk, prezes Narodowego Funduszu Zdrowia, został odwołany ze stanowiska. Informację przekazała rzeczniczka resortu zdrowia Milena Kruszewska. Jędrzejczyk był dyrektorem funduszu od czerwca 2014 r.

 • Czesław Jerzy Małkowski uniewinniony od zarzutu gwałtu. Prokurator zaskoczona wyrokiem

  Czesław Jerzy Małkowski jest niewinny - taki wyrok w głośnej seksaferze w Olsztynie wydał tamtejszy sąd rejonowy. Były prezydent Olsztyna oskarżony był m.in. o gwałt na urzędniczce. Po rozprawie Małkowski wyszedł z sądu bez słowa. Prok. Iwona Kruszewska, autorka aktu oskarżenia, przyznała natomiast, że jest zaskoczona wyrokiem i będzie optować za apelacją.

Zdjęcia na temat: kruszewski
Dyskusje na temat: kruszewski