• Informacje na temat:

  krystyna

Artykuły na temat: krystyna
 • Zmarła aktorka Krystyna Sienkiewicz

  Nie żyje Krystyna Sienkiewicz. Aktorka estradowa, teatralna, filmowa i telewizyjna, artystka kabaretowa zmarła w niedzielę w nocy. Miała 81 lat.

 • Krystyna Szumilas miała wypadek

  Była minister edukacji Krystyna Szumilas miała wypadek w trakcie zbierania podpisów pod referendum ws. reformy edukacji. Posłanka PO została niegroźnie potrącona przez cofający samochód.

 • Krystyna Sienkiewicz spoczęła na Powązkach

  Krystyna Sienkiewicz, aktorka estradowa, teatralna, filmowa i telewizyjna, artystka kabaretowa, spoczęła na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Aktorka zmarła w nocy z 11 na 12 lutego - dwa dni przed 82. Urodzinami.

 • Krystyna Pawłowicz już nie pracuje na uczelni

  Krystyna Pawłowicz nie będzie już pracować w ostrołęckiej Wyższej Szkole Administracji Publicznej.

 • Posłanka PO Krystyna Szumilas potrącona przez samochód

  Posłanka PO Krystyna Szumilas trafiła do szpitala w Gliwicach - ustalili reporterzy RMF FM. Została potrącona przez samochód dostawczy na gliwickim rynku.

 • Incydent na spotkaniu z Krystyną Pawłowicz

  Podczas spotkania zorganizowanego przez działaczy Prawa i Sprawiedliwości z Wyszkowa Krystyna Pawłowicz mówiła o zasługach rządzącej partii.  "My w zasadzie uczciwie wybory wygraliśmy. Jesteśmy prezentowani jako osoby, które dyktaturę wprowadzają. Jaką dyktaturę? My uzyskaliśmy władzę, uzyskaliśmy mandat i nasz program wyborczy był przygotowany - argumentowała. Jak informuje stacja TVN24, podczas...

 • ​Zmarła pisarka Krystyna Siesicka

  W wieku 87 lat zmarła pisarka, autorka książek dla młodzieży Krystyna Siesicka - poinformował w piątek wieczorem portal tvp.info.

 • Krystyna Janda doceniona za zasługi dla teatru

  Aktorka i reżyserka Krystyna Janda została tegoroczną laureatką nagrody GUSTAW. To najwyższe wyróżnienie Związku Artystów Scen Polskich przyznawane za szczególne zasługi dla środowiska teatralnego.

 • ​Petru: Krystyna Pawłowicz powinna stracić immunitet

  Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz powinna stracić immunitet poselski za swoją wypowiedź, w której straszyła pistoletem posłankę Nowoczesnej - stwierdził szef ugrupowania Ryszard Petru. Rzeczniczka klubu PiS Beata Mazurek odpowiedziała, że Nowoczesna powinna najpierw zacząć wymagać od siebie.

 • Krystyna Pawłowicz upomniana przez komisję etyki

  ..."Komisja jest wykorzystywana jako instrument zemsty na PiS" - oceniła środową uwagę sejmowej komisji etyki posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Według PO, która wystąpiła o ukaranie posłanki, w grudniu 2016 Pawłowicz naruszyła nietykalność cielesną posłanki PO Kingi Gajewskiej-Płochockiej.

Zdjęcia na temat: krystyna
Wideo na temat: krystyna
Dyskusje na temat: krystyna