• Informacje na temat:

  krystyna

Artykuły na temat: krystyna
 • Nie żyje dziennikarka Krystyna Grzybowska

  Nie żyje dziennikarka i publicystka Krystyna Grzybowska. Informację o jej śmierci podała w czwartek wieczorem córka dziennikarki, Aleksandra Rybińska.

 • Zmarła aktorka Krystyna Sienkiewicz

  Nie żyje Krystyna Sienkiewicz. Aktorka estradowa, teatralna, filmowa i telewizyjna, artystka kabaretowa zmarła w niedzielę w nocy. Miała 81 lat.

 • Krystyna Janda nagrodzona na Festiwalu Filmowym Sundance

  Krystyna Janda otrzymała specjalną nagrodę aktorską na kończącym się w niedzielę 35. Festiwalu Filmowym Sundance za rolę w filmie "Słodki koniec dnia" ("Dolce Fine Giornata") w reżyserii Jacka Borcucha.

 • Krystyna Szumilas miała wypadek

  Była minister edukacji Krystyna Szumilas miała wypadek w trakcie zbierania podpisów pod referendum ws. reformy edukacji. Posłanka PO została niegroźnie potrącona przez cofający samochód.

 • Krystyna Sienkiewicz spoczęła na Powązkach

  Krystyna Sienkiewicz, aktorka estradowa, teatralna, filmowa i telewizyjna, artystka kabaretowa, spoczęła na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Aktorka zmarła w nocy z 11 na 12 lutego - dwa dni przed 82. Urodzinami.

 • Krystyna Pawłowicz: To pomówienia i zemsta

  Stowarzyszenie Pogotowie dla Zwierząt twierdzi, że posłanka PiS Krystyna Pawłowicz interweniowała w sprawie odebranych z hodowli w gminie Halinów koło Warszawy zaniedbanych psów. Posłanka odpowiada, że to "pomówienia", które są formą "zemsty" ze strony stowarzyszenia.

 • Krystyna Pawłowicz ostro krytykuje prezydenta Dudę

  ..."Panie Prezydencie, od wyroków norymberskich zbrodniarze też nie mieli „procedury odwoławczej" - pisze prof. Krystyna Pawłowicz, w komentarzu zamieszczonym w wPolityce.pl. Posłanka PiS krytykuje weto Andrzeja Dudy w sprawie tzw. ustawy degradacyjnej.

 • Krystyna Szumilas: Nauczyciele są zastraszani

  Czy Platforma Obywatelska będzie dążyć do przywrócenia gimnazjów, jeśli wróci do władzy? "Nie wyobrażam sobie, aby fundować dzieciom kolejną rewolucję" - stwierdziła Krystyna Szumilas, była minister edukacji w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej". Posłanka PO mówiła też, że nauczyciele są zastraszani.

 • Krystyna Pawłowicz zapowiada odejście z polityki

  ..."Mój czas w polityce dobiegł końca" - poinformowała posłanka PiS Krystyna Pawłowicz na Twitterze. "Czas pomyśleć o życiu poza polityką - zobaczyć miejsca rodzinne, podkurować zdrowie i posprzątać po sobie; mam już 70 lat i trzeba wszystkie swoje sprawy pozałatwiać i uporządkować" - dodała.

 • Krystyna Pawłowicz już nie pracuje na uczelni

  Krystyna Pawłowicz nie będzie już pracować w ostrołęckiej Wyższej Szkole Administracji Publicznej.

Zdjęcia na temat: krystyna
Wideo na temat: krystyna