• Informacje na temat:

  krytyka

Artykuły na temat: krytyka
 • 70 lat NATO. Niemcy w ogniu krytyki

  ...w Waszyngtonie minister spraw zagranicznych Heiko Maas: "Wyraźnie zadeklarowaliśmy, że zwiększymy nakłady na obronę i dotrzymujemy słowa". Ostra krytyka z Waszyngtonu Niemcy są najsilniejszą gospodarką...

 • "Niekonstruktywna krytyka Chin". Weto Aten

  ...trudne są związki Unii z Chinami, które są jej drugim co do wielkości partnerem handlowym po USA. W miarę, jak wspólne interesy stają się coraz większe, Unii z trudnością przychodzi krytyka prowadzonych...

 • "Krytyka słów Ziobry? Próba odwrócenia uwagi"

  - Mamy do czynienia z nieuprawniona próbą odwrócenia uwagi od prawdziwych przyczyn i prawdziwego przebiegu afery SKOK Wołomin oraz "sklejenia" Prawa i Sprawiedliwości z tą aferą - powiedział w poniedziałek przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

 • Wielka Brytania: Ponadpartyjna krytyka Trumpa

  Brytyjska premier Theresa May, minister spraw wewnętrznych Amber Rudd i politycy po obu stronach Izby Gmin skrytykowali w czwartek amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa za propagowanie tweetów znanej z manipulacji i przekłamań, skrajnie prawicowej brytyjskiej organizacji.

 • Andrzej Duda: Dopuszczalna jest krytyka w odniesieniu do wszystkiego

  Dlaczego nie możemy dyskutować na temat wyroków Trybunału Konstytucyjnego, czy sądu? Każdego wolno krytykować tylko nie jedną grupę zawodową? Nie zgadzam się z tym - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda. Uważa on, że w demokratycznym państwie dopuszczalna jest krytyka w odniesieniu do wszystkiego.

 • Wiceprezes IPN: Obecna krytyka Polaków "głęboko niesprawiedliwa"

  ..."Obecna krytyka Polaków dotycząca okresu niemieckiej okupacji i ich stosunku do Żydów jest głęboko niesprawiedliwa" - ocenił w rozmowie z PAP wiceprezes IPN Mateusz Szpytma. "Liczba i skala ataków na Polskę stały się gigantyczne" - zaznaczył.

 • Krytyk Kremla w szpitalu. Walczy o życie

  ...im.Niemcowa Kara-Murza angażuje się na rzecz pozarządowej organizacji Otwarta Rosja byłego szefa koncernu Jukos i krytyka Kremla Michaiła Chodorkowskiego. Chodorkowski po 10 latach spędzonych w łagrze...

 • ​Wystąpienie krytyka homoseksualizmu w Sejmie

  Krytyk homoseksualizmu dr Paul Cameron wystąpił we wtorek na zaproszenie Ruchu Narodowego (RN) w Sejmie. Konferencji towarzyszyła pikieta przeciwko "homofobii". Prezes RN Robert Winnicki (niezrz.) uważa, że w Polsce czas na debatę nad ochroną tradycyjnej rodziny.

 • Chciał sądownie zakazać Angeli Merkel krytyki swojego wiersza. Satyryk przegrał

  Merkel skrytykowała ów wiersz, uznając, że był "świadomie raniący". Agencja dpa zwraca uwagę, że Urząd Kanclerski już wcześniej podjął zobowiązanie, że ta krytyka nie będzie powtarzana. Sąd uznał, że(...) raniący", kanclerz podkreśliła znaczenie wolności słowa, ale zastrzegła, że wolność ta "nie jest nieograniczona". Później Merkel sama przyznała, że jej krytyka była "błędem". Boehmermann, znany...

 • Krytyka pod adresem papieża. Reakcja kardynałów

  Rada Kardynałów wyraziła poparcie dla papieża Franciszka i jego nauczania. Nota tej treści ukazała się w poniedziałek po pierwszym w tym roku posiedzeniu 9-osobowego ciała doradczego, które pomaga papieżowi w zarządzaniu Kościołem i reformie Kurii Rzymskiej.

Zdjęcia na temat: krytyka
Wideo na temat: krytyka
Dyskusje na temat: krytyka