• Informacje na temat:

  krzemieniecka

Artykuły na temat: krzemieniecka
 • Nefer na Krzemienieckiej

  .... Krzemieniecka 2a, Łódź. Koncert biletowany.

 • Pożar w noclegowni. 24 osoby ewakuowane

  Pożar w noclegowni przy ul. Krzemienieckiej w Krakowie. 24 osoby zostały ewakuowane. Jedna osoba trafiła do szpitala.

 • Pożar w noclegowni przy ul. Krzemienieckiej w Krakowie. 24 osoby zostały ewakuowane. Jedna osoba trafiła do szpitala.

 • Łódź: Kilkadziesiąt osób ewakuowanych z powodu zapalenia się gazu

  Słup ognia na ulicy Krzemienieckiej w Łodzi. Pali się gaz, który wydobywa się z uszkodzonej rury - donosi nasza reporterka Agnieszka Wyderka.

 • W domu wielorodzinnym przy ul. Krzemienieckiej w Opolu doszło do eksplozji. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że eksplodowały materiały pirotechniczne domowej roboty. Poszkodowany został gimnazjalista. Z poważną raną ręki trafił do szpitala. .

 • 160 osób ewakuowano ze szkoły podstawowej w Legnicy przy uli. Krzemienieckiej. Powodem alarmu jest pakunek znaleziony przez woźne. W środku znajduje się 25-centymetrowa tuba, a w niej - jak wynika ze wstępnych ustaleń policji - gaz.

 • "Przez cudowne okulary"

  W Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej we Wschowie uroczyście podsumowano konkurs plastyczny dla uczniów klas III i IV p.h. "Przez cudowne okulary" - poznajemy twórczość Marii Kownackiej, Miry Jaworczakowej i Lucyny Krzemienieckiej.

 • ​Wybuch w domu wielorodzinnym w Opolu. Gimnazjalista jest ranny

  Jedna osoba została ranna w wybuchu w 4-kondygnacyjnym domu wielorodzinnym przy ulicy Krzemienieckiej w Opolu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że eksplodowały materiały pirotechniczne domowej roboty. Poszkodowana osoba to gimnazjalista. Z poważną raną ręki trafił do szpitala. Informację na ten temat dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • Ewakuacja szkoły w Legnicy, w pobliżu znaleziono granat

  160 osób ewakuowano ze szkoły podstawowej w Legnicy przy uli. Krzemienieckiej. Powodem alarmu jest pakunek znaleziony przez woźne. W środku znajduje się 25-centymetrowa tuba, a w niej - jak wynika ze wstępnych ustaleń policji - gaz.

 • Blues Solucion

  Formacja gra muzykę w najlepszym gatunku, która usatysfakcjonuje najwybredniejszych odbiorców. W jej repertuarze można odnaleźć klasykę amerykańskiego bluesa i rock and roll'a oraz interesujące kompozycje własnego autorstwa. 5 października (piątek), godz. 22. Klub Muzyczny "Morphine", ul. Krzemieniecka 2a, Łódź.

Wideo na temat: krzemieniecka
 • Wybuch w domu wielorodzinnym w Opolu. Gimnazjalista jest ranny w rękę

  Jedna osoba została ranna w wybuchu w 4-kondygnacyjnym domu wielorodzinnym przy ulicy Krzemienieckiej w Opolu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że eksplodowały materiały pirotechniczne domowej roboty. Poszkodowana osoba to gimnazjalista. Z poważną raną ręki trafił do szpitala.

 • Wybuch urwał mu rękę. Nastolatek z Opola sam przybiegł do szpitala.

  W jednym z mieszkań przy ulicy Krzemienieckiej w Opolu doszło najprawdopodobniej do wybuchu materiałów pirotechnicznych. W jego wyniku ranny został nastolatek, któremu eksplozja urwała rękę na wysokości ramienia. Chłopak miał samodzielnie przebiec do oddalonego o kilkaset metrów Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu.

Dyskusje na temat: krzemieniecka