• Informacje na temat:

  krzywicka

Artykuły na temat: krzywicka
 • .... prof. Zbigniew Rau, dr Kazimierz Michał Ujazdowski i Agata Sobieszek - Krzywicka, wdowa po Piotrze.

 • Zmarł poseł Piotr Krzywicki

  Zmarł poseł Piotr Krzywicki; miał 45 lat. W Sejmie należał do koła poselskiego Polska Plus. Mandat poselski, opuszczony przez Krzywickiego, obejmie teraz Sławomir Worach, który jednak dołączy do klubu PiS.

 • Szczecin: Małysz wspomógł hospicjum

  Za 13,1 tys. złotych sprzedano kask Adama Małysza na aukcji charytatywnej na rzecz podopiecznych Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Szczecinie - poinformowała we wtorek Kinga Krzywicka z hospicjum.

 • Kraków: Skarga prokuratury na zwrot kamienic Gminie Wyznaniowej Żydowskiej

  Krakowska prokuratura zaskarżyła do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie 23 decyzje o zwrocie krakowskich kamienic i działek Gminie Wyznaniowej Żydowskiej - poinformował w poniedziałek rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Krakowie prok. Włodzimierz Krzywicki.

 • Co najmniej jedna reprezentantka Polski wystąpi w czołowej szesnastce rozpoczynających się 25 maja w Warszawie indywidualnych mistrzostw Europy w squashu. W kwalifikacjach bowiem trafiły na siebie Dominika Witkowska i Paulina Krzywicka.

 • Wypadek z udziałem Beaty Szydło. Obrona zgłosiła nowych świadków

  Krakowska Prokuratura Okręgowa, prowadząca śledztwo ws. wypadku z udziałem premier Beaty Szydło, zamierza przesłuchać ośmiu świadków, zgłoszonych przez obrońcę podejrzanego o nieumyślne spowodowanie wypadku - poinformował w piątek PAP prok. Włodzimierz Krzywicki.

 • Prokuratura: Kierowca seicento ma status podejrzanego o nieumyślne spowodowanie wypadku

  Kierowca seicento ma status podejrzanego o nieumyślne spowodowane piątkowego wypadku z udziałem premier Beaty Szydło. Podczas pierwszego przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy - poinformował prokurator Włodzimierz Krzywicki z Prokuratury Regionalnej w Krakowie.

 • Kłopoty z czarną skrzynką z auta premier Szydło. "Próba odczytu się nie powiodła"

  ​Prokuratorzy prowadzący śledztwo ws. wypadku w Oświęcimiu i biegli będą analizować zeznania premier Beaty Szydło, które złożyła w prokuraturze - poinformował rzecznik Prokuratury Regionalnej w Krakowie prok. Włodzimierz Krzywicki.

 • Wypadek premier Szydło. Pozyskano dane z samochodu

  - Udało się pozyskać dane z rejestratora samochodu audi A8, którym jechała 10 lutego premier Beata Szydło. Operacja przebiegła sprawnie i bez zakłóceń – powiedział PAP prok. Włodzimierz Krzywicki z Prokuratury Regionalnej, nadzorującej śledztwo w sprawie wypadku.

 • ​Prokuratura: Zespół trzech prokuratorów bada sprawę wypadku w Oświęcimiu

  Zespół trzech prokuratorów od czwartku bada sprawę wypadku z udziałem limuzyny premier Beaty Szydło - poinformował PAP w czwartek rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Krakowie prok. Włodzimierz Krzywicki. Nie wykluczył, że zapowiadane przesłuchanie premier może się odbyć w przyszłym tygodniu.

Zdjęcia na temat: krzywicka
Wideo na temat: krzywicka
Dyskusje na temat: krzywicka
 • Re: Kryzys tlenem dla opozycji

  komuch wylazl z blota.

 • Re: Czteromiesięczna dziewczynka ciężko pobita przez matkę

  JUGENDAMT JUGENADAMTA Dorota Krzywicka zawsze na takim poniżaniu dzieci Lubiała nad życie zarabiać... bo poniżanie dzieci i RODK to fajowy biznes w Polskich Sądach i łapówy łapóweczki pod stołem, niby jak dogadać się z bandytą w spódnicy i todze :D :D :D

 • Re: Kaczyński minimalnie pierwszy

  Nam nie jest potrzebny prezydent, który będzie się mścił na dotychczs rządzących. Chcemy spokoju i normalności. Dlatego wybieram Tuska. Aha.Słyszałam w telewizji wypowiedż Kurskiego, że tylko bandyci głosują na Tuska. Tzn w Polsce jest kilkanaście milionów bandytów. I takiego wybierają na posła.

 • Re: niesamowite

  może nas uspokoi od płaczu Pani psycholog dorota krzywicka... i znane powiedzonka w RODK, przecie dzieci nie wiedzą co dla nich dobre

 • Re: obaj

  w Sądzie Rodzinnym liczy się tylko kasa dla pań ze świecznika, nie liczą sie dzieci... Nie liczy się patologia i poniżanie dzieci, do czasu nieszczęścia lub zmowa dawno ujawniła, znana medialnie psycholog Pani Dorota Krzywicka

 • Re: moj brzuch, moja sprawa

  moda na gnojenie dzieci jest w dużej mierze zasługą tezy bezkarności tzw. matek z problemem alkoholowym, i odwracania uwagi od problemu a lansowana przez sławę Krakowskiego RODK... z chęątnie medialną hańbą pani psych Dorota Krzywicka.

 • Re: Poznań: Seksuolog za metody pracy zawieszony w PTS

  skuteczność kuracji nazwano na cześć Kelloga płatki kukurydziane!!! - Irena Krzywicka w pamiętnikach „Wyznania gorszycielki” opisuje swój pobyt w sanatorium kobiecym dr Gn. w Jastrzębiej Górze. Ze zdumieniem stwierdziła, że dr Gn. stosuje to samo lekarstwo, tylko sam je dystrybuuje (wg rozdzielnika!!) – Krzywicka była serdeczną przyjaciółka Boya. W tekście jest nazwisko tego lekarza

 • Re: SLD: Takich Chazanów w całej Polsce jest więcej

  W końcu lat 20. XX w. ruszyła silna kampania mająca na celu wprowadzenie „Niekaralności przerywania ciąży z przyczyn społecznych” – zaangażowani byli w nią m.in. Tadeusz Boy-Żeleński i Irena Krzywicka. Po długiej i burzliwej dyskusji postanowiono, iż art. 233 polskiego Kodeksu karnego zalegalizuje aborcję w dwóch wypadkach: z powodu ścisłych wskazań medycznych; gdy ciąża zaistniała

 • Re: Kara dla szpitala prof. Chazana. Arcybiskup poprosi wiernych o pomoc

  z przyczyn społecznych” – zaangażowani byli w nią m.in. Tadeusz Boy-Żeleński i Irena Krzywicka. Po długiej i burzliwej dyskusji postanowiono, iż art. 233 polskiego Kodeksu karnego zalegalizuje aborcję

 • Re: Kara dla szpitala prof. Chazana. Arcybiskup poprosi wiernych o pomoc

  z przyczyn społecznych” – zaangażowani byli w nią m.in. Tadeusz Boy-Żeleński i Irena Krzywicka. Po długiej i burzliwej dyskusji postanowiono, iż art. 233 polskiego Kodeksu karnego zalegalizuje aborcję