• Informacje na temat:

kubacki

Artykuły na temat: kubacki
  • Dawid Kubacki wziął ślub

Mistrz świata w skokach narciarskich z Seefeld z tego roku Dawid Kubacki wziął ślub. 29-letni sportowiec związał się z Martą Majcher.

• Kubacki i Stoch odebrali medale!

Dawid Kubacki odebrał złoty, a Kamil Stoch srebrny medal wywalczony w piątkowym konkursie narciarskich mistrzostw świata na skoczni normalnej w Seefeld. "Cały zespół na to ciężko pracował" - podkreślił Kubacki, dla którego to największy sukces w karierze.

• Loty w Oberstdorfie. Kubacki na podium

Loty w Oberstdorfie. Mimo fantastycznych wyników w pierwszej serii, tylko jeden polski skoczek stanął na podium podczas konkursu Pucharu Świata w Oberstdorfie. Drugie miejsce w konkursie zajął Dawid Kubacki. Rywalizację wygrał Timi Zajc, a na najniższym stopniu stanął Markus Eisenbichler.

• Kubacki: Miałem szansę na medal

Po pierwszej serii olimpijskiego konkursu w Pjongczangu na dużym obiekcie Dawid Kubacki zajmował piąte miejsce. W drugiej podjął ryzyko i ostatecznie został sklasyfikowany na dziesiątej pozycji. "Miałem szansę na medal" - podkreślił.

• PŚ w skokach. Kubacki trzeci w kwalifikacjach

Dawid Kubacki osiągnął 130 m i zajął trzecie miejsce w kwalifikacjach przed czwartkowym konkursem Pucharu Świata w skokach narciarskich w norweskim Trondheim. W pierwszej serii wystąpi sześciu Polaków. W środę najlepszy był Austriak Stefan Kraft - 135,5 m.

• TCS: Wielki triumf Kobayashiego, Kubacki za podium

Na podium całego cyklu, obok Japończyka, stanęli Niemcy Markus Eisenbichler i Stephan Leyhe. Dawid Kubacki był czwarty, przegrywając z Leyhe o kilka punktów. W Bischofshofen Kamil Stoch zajął 12. lokatę, a tuż za nim uplasował się Piotr Żyła. Pozostali biało-czerwoni nie awansowali do drugiej serii ostatniego konkursu. 36. był Stefan Hula, 40. Maciej Kot, 45. Jakub Wolny, a kwalifikacji...

• Małysz: Nie mogłem uwierzyć, że Dawid Kubacki stracił trzecią lokatę

Adam Małysz nie ukrywał niedosytu po ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. "Nie mogłem uwierzyć, że Dawid Kubacki stracił trzecią lokatę" - napisał na Facebooku. Kubacki, drugi w niedzielnych zawodach, zajął w całej imprezie czwarte miejsce.

• TCS: Kubacki drugi po pierwszej serii ostatniego konkursu

Dawid Kubacki zajmuje drugie miejsce po pierwszej serii ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. Prowadzi Niemiec Markus Eisenbichler, a trzecie miejsce zajmuje Austriak Stefan Kraft.

• PŚ w skokach w Wiśle: Kubacki drugi w kwalifikacjach

Za nami kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Dawid Kubacki zajął w nich drugie miejsce. Zwyciężył Rosjanin Jewgienij Klimow.

• PŚ w skokach. Media: "Niemożliwy" Kubacki przerwał serię zwycięstw Kobayashiego

..."Nareszcie została przełamana dominacja Ryoyu Kobayashiego, a zrobił to niemożliwy Polak Dawid Kubacki" - oceniły norweskie media po niedzielnym konkursie skoków narciarskich w Predazzo.

Zdjęcia na temat: kubacki
Wideo na temat: kubacki
Dyskusje na temat: kubacki