• Informacje na temat:

  kubacki

Artykuły na temat: kubacki
 • Kubacki: Miałem szansę na medal

  Po pierwszej serii olimpijskiego konkursu w Pjongczangu na dużym obiekcie Dawid Kubacki zajmował piąte miejsce. W drugiej podjął ryzyko i ostatecznie został sklasyfikowany na dziesiątej pozycji. "Miałem szansę na medal" - podkreślił.

 • TCS: Wielki triumf Kobayashiego, Kubacki za podium

  Na podium całego cyklu, obok Japończyka, stanęli Niemcy Markus Eisenbichler i Stephan Leyhe. Dawid Kubacki był czwarty, przegrywając z Leyhe o kilka punktów. W Bischofshofen Kamil Stoch zajął 12. lokatę, a tuż za nim uplasował się Piotr Żyła. Pozostali biało-czerwoni nie awansowali do drugiej serii ostatniego konkursu. 36. był Stefan Hula, 40. Maciej Kot, 45. Jakub Wolny, a kwalifikacji...

 • Małysz: Nie mogłem uwierzyć, że Dawid Kubacki stracił trzecią lokatę

  Adam Małysz nie ukrywał niedosytu po ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. "Nie mogłem uwierzyć, że Dawid Kubacki stracił trzecią lokatę" - napisał na Facebooku. Kubacki, drugi w niedzielnych zawodach, zajął w całej imprezie czwarte miejsce.

 • TCS: Kubacki drugi po pierwszej serii ostatniego konkursu

  Dawid Kubacki zajmuje drugie miejsce po pierwszej serii ostatniego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. Prowadzi Niemiec Markus Eisenbichler, a trzecie miejsce zajmuje Austriak Stefan Kraft.

 • PŚ w skokach w Wiśle: Kubacki drugi w kwalifikacjach

  Za nami kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Dawid Kubacki zajął w nich drugie miejsce. Zwyciężył Rosjanin Jewgienij Klimow.

 • PŚ w skokach. Media: "Niemożliwy" Kubacki przerwał serię zwycięstw Kobayashiego

  ..."Nareszcie została przełamana dominacja Ryoyu Kobayashiego, a zrobił to niemożliwy Polak Dawid Kubacki" - oceniły norweskie media po niedzielnym konkursie skoków narciarskich w Predazzo.

 • Dawid Kubacki mistrzem Polski w skokach narciarskich na igielicie!

  Dawid Kubacki (TS Wisła Zakopane) został mistrzem Polski w skokach narciarskich na igelicie. Drugie miejsce zajął w Zakopanem Piotr Żyła (WSS Wisła w Wiśle). Trzeci był Kamil Stoch (KS Eve-nement Zakopane).

 • Kubacki: Na Kobayashiego nie ma na razie mocnych

  ..."Na Kobayashiego na razie nie ma mocnych, ale pracujemy nad tym" - powiedział Dawid Kubacki po wywalczeniu w Nowy Rok trzeciego miejsca w drugim konkursie 67. edycji Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen.

 • PŚ w skokach: Triumf Kubackiego w Predazzo. Trzeci Kamil Stoch!

  Dawid Kubacki zajął pierwsze miejsce, a Kamil Stoch trzecie w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Predazzo. Drugi był Austriak Stefan Kraft. Lider klasyfikacji generalnej cyklu Japończyk Ryoyu Kobayashi był siódmy.

 • PŚ w skokach: Kubacki trzeci w kwalifikacjach, awans sześciu Polaków

  Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce w kwalifikacjach do sobotniego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich we włoskim Predazzo. Najlepszy był Japończyk Ryoyu Kobayashi, lider klasyfikacji generalnej cyklu. W pierwszej serii wystąpi komplet sześciu Polaków.

Zdjęcia na temat: kubacki
Wideo na temat: kubacki
Dyskusje na temat: kubacki