• Informacje na temat:

  kubacki

Artykuły na temat: kubacki
Zdjęcia na temat: kubacki
Wideo na temat: kubacki
 • Reprezentacja Polski wygrała konkurs drużynowy w Klingenthal

  Reprezentacja Polski w składzie Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Maciej Kot wygrała konkurs drużynowy w Klingenthal. To pierwsze zwycięstwo biało-czerwonych w drużynie w historii Pucharu Świata, w dodatku w dniu 39. urodzin Adama Małysza.

 • Polska drużyna bezkonkurencyjna w Willingen. "Do niczego nie można się przyczepić"

  Reprezentacja Polski skoczków narciarskich, w składzie Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Kamil Stoch, wygrała konkurs drużynowy Pucharu Świata w Willingen. Biało-czerwoni wyprzedzili Austriaków oraz Niemców, dzięki czemu umocnili się na prowadzeniu w Pucharze Narodów. W niedzielę odbędzie się konkurs indywidualny. - Do niczego nie można się przyczepić. Przyjemnie ogląda się takie występy

 • W Trzebiatowie z RMF FM. "Morze czynne jest tutaj cały rok"

  Kazimierz Północy. Miasto Słonia. Przed wiekami wzbogaciło się na handlu piernikami i piwem, a ocalało dzięki... kaszy. Fakty z Twojego Miasta zawitały - na Wasze zaproszenie - do zachodniopomorskiego Trzebiatowa. "Morze czynne jest tutaj cały rok" - zaprasza żartując Krzysztof Kubacki z Lokalnej Organizacji Turystycznej. Przespacerujcie się z nami po trzebiatowskich uliczkach!

Dyskusje na temat: kubacki