• Informacje na temat:

  kuczyński

Artykuły na temat: kuczyński
 • ​Kuczyński: Świat wie niewiele o tym, co się dzieje w rosyjskich laboratoriach

  ..."Świat wie niewiele na temat tego, co się dzieje w rosyjskich laboratoriach" - powiedział Grzegorz Kuczyński, autor książki "Jak zabijają Rosjanie". Jak dodał, doniesienia przedstawicielki Ukrainy Iryny Friz na temat prac w Rosji nad niebezpiecznymi środkami biologicznymi są prawdopodobne.

 • Kamil Kuczyński zdobywa Puchar Świata w kolarstwie torowym!

  Kamil Kuczyński zwyciężył w sprincie w zawodach Pucharu Świata kolarzy torowych w Glasgow. W finale pokonał mistrza Europy Rosjanina Pawła Jakuszewskiego 2:1.

 • Peru: Prezydent Kuczynski zrezygnował

  Prezydent Peru Pedro Pablo Kuczynski potwierdził w środę w orędziu swoją rezygnację z urzędu. Oskarżył w nim opozycję o próby przedstawienia go jako skorumpowanego oraz nieuzasadnione ataki, które uniemożliwiały rządzenie.

 • Kongres przyjął dymisję Kuczynskiego. Vizcarra nowym prezydentem Peru

  ...poparciu opinii publicznej po ujawnieniu powiązań Kuczyńskiego z wielkim brazylijskim koncernem budowlanym, którego działalności w Ameryce Łacińskiej towarzyszą wykryte w ostatnich latach wielkie...

 • ...). Należące do Kuczyńskiego przedsiębiorstwo Westfield Capital Ltd otrzymało w latach 2004-2012 od firmy Odebrecht ponad 782 tys. USD za konsultacje handlowe, które opozycja polityczna w Kongresie uznała...

 • Peru: Fujimori ułaskawiony przez prezydenta Kuczynskiego

  Peruwiański prezydent Pedro Pablo Kuczynski ułaskawił skazanego na 25 lat więzienia byłego prezydenta Alberto Fujimoriego - podał Reuters. Przyczyną zwolnienia jest stan zdrowia 79-letniego byłego przywódcy Peru (1990-2000).

 • W wieku 74 lat zmarł w Gdańsku Jan Kuczyński, jeden z prekursorów zapaśniczego stylu wolnego w Polsce, olimpijczyk z Rzymu (1960), finalista mistrzostw świata (1958, 1959). Był także nauczycielem wychowania fizycznego, trenerem, sędzią, działaczem.

 • Wybory prezydenckie w Peru: Kuczynski zwycięzcą?

  Po przeliczeniu wszystkich głosów oddanych w drugiej turze wyborów prezydenckich w Peru, Krajowe Biuro Wyborcze ogłosiło, że Pedro Pablo Kuczynski uzyskał 50,12 proc. głosów, a jego rywalka Keiko Fujimori 49,88 proc. Część kart musi być jednak sprawdzona.

 • Peru: Kuczynski wygrywa wybory prezydenckie

  ​Pedro Pablo Kuczynski zwycięża w wyborach prezydenckich w Peru. W drugiej turze głosowania uzyskał 50,12 procent głosów, zaś jego rywalka Keiko Fujimori 49,88 procent. Różnica między kandydatami wyniosła około 40 tysięcy głosów.

 • Prezydent Kuczynski w tarapatach. Opozycja wzywa go do rezygnacji

  Członkowie gabinetu byli zszokowani, gdy dowiedzieli się o płatnościach wykonanych przez nękaną skandalami brazylijską firmę Odebrecht na rzecz firmy kontrolowanej przez Kuczynskiego.  Kuczynski, który jest wykształconym w USA byłym bankierem z Wall Street, wielokrotnie zaprzeczał, że ma jakiekolwiek powiązania z tą firmą. Kluczowi urzędnicy rządowi z partii Kuczyńskiego sądzą, że prezydent...

Zdjęcia na temat: kuczyński
Dyskusje na temat: kuczyński