• Informacje na temat:

  kuny

Artykuły na temat: kuny
 • Święto "Kuny"

  Obchody Jubileuszu Miasta to także swoiste święto rzeki. Na trzy dni, a przede wszystkim wczoraj - Warta ożyła. Pojawiły się na niej łodzie wikingów, jachty, motorówki, nie zabrakło oczywiście gorzowskiej dumy - lodołamacza Kuny.

 • Kuny zaatakowały ubezpieczycieli

  Kuny już od lat 80. XX w. są powodem zniszczeń w samochodach i domach w Niemczech. W 2012 r. uszkodziły ponad 250 tys. samochodów za Odrą. W ubiegłym roku większość polskich ubezpieczycieli także(...), mamy jednak potwierdzoną coraz większą liczbę przypadków zniszczeń spowodowanych przez kuny domowe w pojazdach w zachodniej i południowo-zachodniej części kraju - mówi Łukasz Kuryłowicz, kierownik...

 • Premierę scenicznej adaptacji "Klary" Izy Kuny zaprezentował w sobotę Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu. Spektakl wyreżyserował Piotr Kruszczyński.

 • ​10 tys. posiadaczy kredytów we frankach wyszło na ulice

  Według szacunków policji 10 tys. posiadaczy kredytów we frankach szwajcarskich wyszło w sobotę na ulice Zagrzebia, by domagać się pomocy od rządu, zamiany waluty kredytów na kuny i przywrócenia ich oprocentowania do pierwotnego poziomu.

 • Od czwartku zakaz poruszania się po TPN po zmroku

  ...dnia, czyli większość gryzoni, kuny, gronostaje, łasice, ryjówki, jeże, borsuki, wilki, niedźwiedzie, dziki, sarny i jelenie.

 • Włamał się, narozrabiał, a potem uciekł przeciskając się przez okno

  Narzekacie na kuny grasujące pod dachem? Te małe futerkowe zwierzątka to nic w porównaniu z drapieżnikami, jakie prawie codziennie nachodzą hotel przy stacji badawczej w Svalbard w Norwegii. Ostatnio niedźwiedź polarny włamał się do pomieszczenia z zapasami wody i suchym prowiantem, przez kilka godzin nie mógł się wydostać, aż w końcu w akcie desperacji wybił szyby w niewielkim oknie i zdołał się...

 • "Klara" w warszawskim Teatrze Powszechnym

  ..."Klara" Izy Kuny w reżyserii Aleksandry Popławskiej to spektakl o potrzebie bliskości i lęku przed nią. W rolach głównych występują: Edyta Olszówka, Ola Bożek i Joanna Żółkowska. Premiera 21 marca w warszawskim Teatrze Powszechnym.

 • Uwaga na wściekliznę na Podkarpaciu

  ...113 przypadków wścieklizny zanotowano w tym roku na Podkarpaciu. Chorują m.in. lisy, psy, koty i kuny - poinformował zastępca podkarpackiego wojewódzkiego lekarza weterynarii Janusz Ciołek.

 • Ponad 70 przypadków wścieklizny

  ...71 przypadków wścieklizny zanotowano w tym roku na Podkarpaciu. Chorują m.in. lisy, koty i kuny - poinformował we wtorek zastępca podkarpackiego wojewódzkiego lekarza weterynarii Janusz Ciołek.

 • Podkarpacie: Rośnie zagrożenie wścieklizną

  ...164 przypadki wścieklizny zanotowano w tym roku na Podkarpaciu. Chorują m.in. lisy, psy, koty, bydło i kuny - poinformował Janusz Ciołek z Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynaryjnego w Krośnie.

Dyskusje na temat: kuny