• Informacje na temat:

  kurek

Artykuły na temat: kurek
 • Marta Kurek i jej krakowska metamorfoza

  ...poznać go tutaj. - czytam w niewydanej jeszcze powieści dwudziestoletniej pisarki Marty Kurek. "Dragonus Cracovus. Biomagia. Szał Vandy." - to pierwszy tom zamierzonego "smoczego" cyklu na temat(...) swoją misję . Kiedy Marta Kurek ponownie odwiedziła mnie w krakowskim studiu pod Kopcem Kościuszki, ujrzałem za oknami naszego newsroomu wychodzącymi na to sztuczne wzniesienie, że...

 • Kurek po meczu ze Słowenią: Nic nie usprawiedliwia tak niskiego poziomu

  Polscy siatkarze przegrali w Krakowie 0:3 ze Słowenią i pożegnali się z mistrzostwami Europy. „Nic nie usprawiedliwia tak niskiego poziomi, jaki zaprezentowaliśmy”– powiedział Bartosz Kurek.

 • Rosja przykręca Ukrainie kurek z gazem. "Gazprom tradycyjnie wykorzystał ochłodzenie"

  Moskwa przykręca Kijowowi kurek z gazem: zmniejszyła tranzytowy przesył błękitnego surowca przez Ukrainę do odbiorców na zachodzie Europy. W tej sytuacji ukraiński prezydent Petro Poroszenko zwołał specjalne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony.

 • Bartosz Kurek podpisał kontrakt z Resovią

  Siatkarz reprezentacji Polski Bartosz Kurek został zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów - poinformował występujący w ekstraklasie klub. Umowa z 27-letnim przyjmującym została podpisana na jeden sezon z opcją przedłużenia na kolejny.

 • Bartosz Kurek: Nasz zespół zajdzie daleko na tych mistrzostwach

  Jeśli biało-czerwoni myślą o sukcesie na siatkarskich mistrzostwach Europy, muszą wygrać grupowe spotkanie z Finlandią. Po porażce 0:3 z Serbią kibice mają prawo się czuć zaniepokojeni. Polacy wciąż grają poniżej oczekiwań, ale Bartosz Kurek w rozmowie z RMF FM uspokaja – czujemy się mocni, a mistrzostwach Europy zajdziemy do strefy medalowej.

 • Bartosz Kurek: Zgrupowanie w Spale określiłbym słowem "monotonia"

  ..."Jeżeli ktoś chciałby zrozumieć, jak wygląda zgrupowanie w Spale, to najlepiej dwa razy dziennie potrenować przez ponad 3 godziny na siłowni czy w hali sportowej, bo trudno opisać to słowami" – mówi w rozmowie z RMF FM Bartosz Kurek. Nasi siatkarze przygotowują się do sierpniowych mistrzostw Europy.

 • Czekista i kurek z ropą

  Wartość największej rosyjskiej firmy naftowej spada z szybkością meteoru, a zarządzający nią czekista i zausznik Władimira Putina nie traci dobrego samopoczucia.

 • Kontuzja gwiazdy siatkarskiej reprezentacji. Co dalej z Bartoszem Kurkiem?

  Bartosz Kurek nabawił się kontuzji pleców na jednym z treningów w Teheranie. Biało-czerwona reprezentacja siatkarzy przygotowuje się tam do weekendowych pojedynków z Iranem w ramach Ligi Światowej. Nie wiadomo jeszcze, ile będzie musiał pauzować atakujący kadry Stephana Antigi.

 • ​Bartosz Kurek: Jestem zaszczycony, że gram w kadrze

  ..."Powinniśmy koncentrować się na każdym pojedynczym meczu,. Musimy próbować je wygrywać, a suma tych pojedynczych zwycięstw zaprowadzi nas do fajnego wyniku na koniec sezonu" - mówi w rozmowie z RMF FM Bartosz Kurek. Z siatkarzem, który wrócił do biało-czerwonej kadry, spotkał się nasz reporter Maciej Jermakow.

 • Nie żyje Józef Kurek, legenda polskiego hokeja

  W wieku 82 lat zmarł Józef Kurek – były polski hokeista, olimpijczyk i trener drużyny narodowej. Kierowana przez niego kadra zasłynęła z pokonania reprezentacji ZSRR. Podczas mistrzostw świata w 1976 roku, po dramatycznym spotkaniu w katowickim Spodku, biało-czerwoni wygrali ze "Sborną" 6:4.

Zdjęcia na temat: kurek
 • Nowakowski i Kurek walczą na siatce
 • Nowakowski i Kurek skaczą do bloku
Wideo na temat: kurek
Dyskusje na temat: kurek