• Informacje na temat:

  kurek

Artykuły na temat: kurek
 • Bartosz Kurek siatkarzem ONICO Warszawa

  Bartosz Kurek podpisał kontrakt z klubem ONICO Warszawa. Obowiązuje on do końca sezonu 2018/2019. 30-letni atakujący, MVP tegorocznych mistrzostw świata i najlepszy siatkarz Europy 2018, tydzień temu rozwiązał kontrakt ze Stocznią Szczecin.

 • Burmistrz Mszczonowa (Mazowieckie) Józef Kurek, który rządzi gminą od 30 lat, wygrał w pierwszej turze wybory na to stanowisko, jako kandydat KWW Forum Samorządowe Mszczonów. Pokonał, jedynego rywala, startującego z KWW Niezależne Forum Mieszkańców Gminy Mszczonów Romana Grzejszczaka.

 • Antiga: Z Kurkiem teoretycznie będziemy mocniejsi

  ...mocniejs i - ocenił Antiga w materiale wideo na stronie klubu.  Kurek, MVP tegorocznych mistrzostw świata i najlepszy siatkarz Europy 2018, szukał pilnie klubu po rozwiązaniu kontraktu ze Stocznią. 30(...) z niego niedawno większość zawodników z pierwszego składu. Jako pierwszy zrobił to Kurek, którego przejście do ONICO zostało potwierdzone w czwartkowy wieczór. Bardzo mi zależało na podtrzymaniu poziomu...

 • Kurek: Brakuje nam wielu rzeczy

  Siatkarze Stoczni przegrali swój pierwszy mecz w ekstraklasie. Na parkiecie Netto Areny w Szczecinie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie oddała rywalom ani seta. Goście wygrali 3:0 (28:26, 25:16, 25:21). "Brakuje nam jeszcze wielu rzeczy" - powiedział atakujący gospodarzy Bartosz Kurek.

 • Bartosz Kurek odchodzi ze Stoczni Szczecin! Kontrakt rozwiązany

  Bartosz Kurek rozstał się ze Stocznią Szczecin. Jak poinformował klub, kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Nie jest jednak tajemnicą, że szczeciński klub ma poważne problemy finansowe, a w ślady najlepszego siatkarza ostatniego mundialu mogą pójść kolejni zawodnicy. Sam Kurek może natomiast już wkrótce zasilić szeregi Asseco Resovii Rzeszów.

 • Kurek po przegranej z Argentyną: Chwilowy spadek formy

  Bartosz Kurek przyznał, że polscy siatkarze w przegranym 2:3 meczu z Argentyńczykami w drugiej rundzie mistrzostw świata zaprezentowali się bardzo słabo jako zespół. "Mam nadzieję, że pokażemy, iż to był tylko chwilowy spadek formy" - zaznaczył.

 • MŚ siatkarzy: Trener Brazylii zachwycony Kurkiem i Kubiakiem

  Długo analizowaliśmy grę tej drużyny i stało się mniej więcej to, czego się spodziewaliśmy. Gra rywali opiera się na Kurku i na Kubiaku. Kurek jest siatkarzem, który w ostatnich latach zyskał markę i został zasłużenie wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Można się na nim wzorować. Atakuje piłkę wysoko, gra wyjątkowo, inaczej niż reszta świata - stwierdził brazylijski szkoleniowiec, cytowany...

 • Bartosz Kurek najlepszym siatkarzem Europy. Heynen najlepszym trenerem!

  To był kolejny wspaniały wieczór dla polskiej siatkówki. Podczas gali CEV Bartosz Kurek został uznany przez Europejską Federację Siatkarską najlepszym siatkarzem Europy. Nie było to jedyne wyróżnienie, które otrzymali członkowie zespołu mistrzów świata – szkoleniowiec polskiej reprezentacji Vital Heynen został najlepszym trenerem siatkarzy.

 • Polska w finale mistrzostw świata! Fantastyczny mecz Kurka

  Mamy medal siatkarskich mistrzostw świata! Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Polacy wygrali z Amerykanami w półfinale 3:2 (25:22, 25:20, 23:25, 20:25, 15:11). Mecz rozpoczął się fenomenalnie dla Polaków, później dwa sety wygrali Amerykanie, ale biało-czerwonym udało się doprowadzić do tie-breaka i wygrać całe spotkanie. W polskim zespole fantastycznie zagrał Bartosz Kurek.

 • Marta Kurek i jej krakowska metamorfoza

  ...poznać go tutaj. - czytam w niewydanej jeszcze powieści dwudziestoletniej pisarki Marty Kurek. "Dragonus Cracovus. Biomagia. Szał Vandy." - to pierwszy tom zamierzonego "smoczego" cyklu na temat(...) swoją misję . Kiedy Marta Kurek ponownie odwiedziła mnie w krakowskim studiu pod Kopcem Kościuszki, ujrzałem za oknami naszego newsroomu wychodzącymi na to sztuczne wzniesienie, że...

Zdjęcia na temat: kurek
 • Nowakowski i Kurek walczą na siatce
 • Nowakowski i Kurek skaczą do bloku
Wideo na temat: kurek
Dyskusje na temat: kurek