• Informacje na temat:

  kurowski

Artykuły na temat: kurowski
 • Pjongczang: Kurowski 19. w rywalizacji saneczkarzy, złoto dla Gleirschera

  Maciej Kurowski zajął 19. miejsce w olimpijskiej rywalizacji saneczkarskich jedynek w Pjongczangu. Zwyciężył nieoczekiwanie Austriak David Gleirscher. Drugi był Amerykanin Chris Mazdzer, a trzeci Niemiec Johannes Ludwig.

 • W sztafecie RMF FM uczestniczyła żona tragicznie zmarłego por. Kurowskiego. "To bardzo ważny dzień"

  Biało-czerwona sztafeta RMF FM w Dniu Flagi przemierzyła Polskę z południa na północ! W naszej akcji brała udział m.in. Aneta Kurowska - żona por. Łukasza Kurowskiego, który tragicznie zginął podczas misji w Afganistanie. Pani Aneta uczestniczyła we wciągnięciu polskiej flagi na ORP Błyskawica w Gdyni. Ta uroczystość zwieńczyła naszą sztafetę.

 • Wojewoda lubelski

 • W ubiegłym tygodniu w Afganistanie zginął pierwszy polski żołnierz, porucznik Łukasz Kurowski. Jego rodzina nieoficjalnie przyznaje, że nie chciał wyjechać na misję. Został do tego zmuszony. Wojsko zaprzecza, czytamy na internetowych stronach "Newsweeka".

 • W maju Bieg Weterana: ku pamięci poległemu w Afganistanie por. Kurowskiemu. Weź udział w wydarzeniu!

  ...20 maja 2018 roku odbędzie się I edycja Biegu Weterana ku pamięci poległemu w Afganistanie por. Łukaszowi Kurowskiemu. Patronat honorowy objęła małżonka poległego bohatera Aneta Kurowska. W biegu możesz wziąć udział i Ty! Przeczytaj, co musisz zrobić, by wziąć udział w wydarzeniu.

 • Pjongczang: Polacy daleko po pierwszym ślizgu saneczkarzy. Prowadzi Gleirscher

  Debiutujący w igrzyskach Austriak David Gleirscher (47,652), który do tej pory nie odniósł żadnego sukcesu, prowadzi po pierwszym ślizgu olimpijskiej rywalizacji saneczkarzy w Pjongczangu. Maciej Kurowski zajmuje 19. miejsce, a Mateusz Sochowicz - 29.

 • Wzrosło zagrożenie lawinowe na Babiej Górze w Beskidach

  Beskidzcy goprowcy podnieśli w środę do drugiego stopień zagrożenia lawinowego na Babiej Górze. W ciągu ostatniej doby w rejonie najwyższej góry Beskidów spadło kilkanaście centymetrów śniegu - poinformował ratownik dyżurny ze stacji GOPR w Szczyrku Ryszard Kurowski.

 • Prezes Millennium Travel: Staraliśmy się dotrwać do końca. Nie udało się

  Oświadczenie o niewypłacalności złożyło w dolnośląskim urzędzie marszałkowskim biuro podróży Millennium Travel International Sp. z o.o. z Legnicy na Dolnym Śląsku. Biuro nie jest w stanie ściągnąć do kraju 300 turystów odpoczywających w Grecji, Bułgarii i Albanii. "Ten sezon był najgorszy w historii" - mówi RMF FM prezes zarządu Millenium Travel Arkadiusz Kurowski.

 • GOPR w Beskidach: Więcej interwencji niż w 2016 roku

  Blisko 2000 razy interweniowali od grudnia do końca marca goprowcy w Beskidach. To znacznie więcej niż w całym 2016 r., gdy byli wzywani na pomoc 1,6 tys. razy – dowiedziała się w czwartek Polska Agencja Prasowa od ratownika dyżurnego stacji GOPR w Szczyrku Ryszarda Kurowskiego.

 • I Bieg Weterana już za kilka dni: Dołącz do mistrzów olimpijskich, świata i Europy!

  Medaliści igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i Europy wystartują w I edycji Biegu Weterana im. por. Łukasza Kurowskiego! To jedna z pierwszych tego typu imprez biegowych w Polsce. Jej celem ma(...), objęła Aneta Kurowska, żona por. Łukasza Kurowskiego - pierwszego polskiego żołnierza, który poległ w Afganistanie. "Jak jest pamięć, to jest szacunek" - podkreśla Kurowska w rozmowie z RMF FM.

Zdjęcia na temat: kurowski
Dyskusje na temat: kurowski